Давате ли газирано на 2г. си деца?

  • 8 931
  • 195
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 393
Много рядко се случва да изпие няколко глътки газирано,и почва да прави физиономии-странно му е. Гледам винаги да има сокове и вода, за да не напира към газираното. Напоследък се оглежда в Кока-кола-та, единият му вуйчо пие доста от таз напитка и той много иска да я опита, но..... ще удържа фронта докато мога ooooh! Но определено предпочита сокове и вода, и от няколко седмици-прясно мляко.

# 136
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Чак газирано не, евентуално ако ни вижда, че пием нещо газирано и настоява да си вкуса сипвам малко и разреждам с много вода ... ужким, че пие същото  Wink

# 137
# 138
  • Мнения: 952
Не, не давам макар че в къщи се купува.

# 139
  • у дома
  • Мнения: 7 167
Не,не давам в къщи се купува изключителна рядко-по принцип когато ще имаме гости,иначе ние не сме любители на газираното.Големият ми син е на 5г и още не е опитвал газирано

# 140
  • Мнения: 2 161
До трети-четвърти клас голямата ми дъщеря не беше близвала газирано.Малката понякога проявява любопитство и пита:А какъв е вкусът на колата?Може да е прекалено от моя страна,но не давам и капка.

# 141
# 142
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Не давам. Дадох му да опита, но беше и много студено. Не му хареса.
А и ние пием рядко.

# 143
# 144
  • Мнения: 7 201
Не,не давам в къщи се купува изключителна рядко-по принцип когато ще имаме гости,иначе ние не сме любители на газираното.Големият ми син е на 5г и още не е опитвал газирано
Това се отнася и за нашето семейство!

# 145
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 353
НЕ!

Колкото по-дълго, толкова по-добре.
Тя и представа няма какво е това, освен ако аз не й дам. Нямам това намерение още дълго време занапред!

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Не давам.А мамата дали вече е дала?/все пак е минала половин година/

# 147
  • Мнения: 186
Не!Веднъж и дадох да опита,не и хареса.Не смятам,че енужно децата да пият такива боклуци!

# 148
Днеска на едно парти 4 годишните деца пиха кока-кола и сок портокал  Shocked  (в куверта на децата има две напитки и затова )  да бяха на 10 год., ама си я изпиха бързо бързо, добре че не я даваме студена, че тогава ............  Crazy Чудя се как има такива родители?!    Cry

 
smile3516 smile3516 smile3516

# 149
  • Варна
  • Мнения: 478
Не давам газирано но и тя сама не проявява интерес.

Общи условия

Активация на акаунт