Не знам за какво питам, разговори с мъртъвци?

  • 2 276
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Не съм чувала за такова нещо, но се надявам твоя учител да не се е смахнал, а да казва някаква абсолютна истина.
Иначе, аз ходих един път на една, дето говорела с мъртъвци и каза, че виждала майка ми и нещо ми говорела, ама няма да се учудя, ако ме е смахвала..., защото тя я познаваше.
А що не поразпиташ по-подробно този твой учител за това?
И защо крият записите, ако имат такива?

# 16
  • Мнения: 1 100
Много интересно. Попитай го този твой господин по история. Кажи му, че питаш от името на едни смахнати форумки, негови хора сме.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 17

До колкото знам , няма друг специалист в областта, който да преподава в България
мисля, че и теодор леков преподава...

иначе, сергей игнатов е сладур/така де, поне такъв беше преди 10 години Crazy/, идваше с колело на лекции/само да те чуе , че го наричаш даскал или учител, хмръц, хмръц, ще припадне, егото му е  Stop/, на изпита пуска тънкана, та, с две думи, споко, и ние сме приказвали с ...кой беше там ... Laughing?

# 18
  • Мнения: 2 353
  Що пък да се е смахнал? Човек може да разговаря с когото си поиска. Ако му е приятно може и да си записва. Ако не иска да го помислят за смахнат може и да си крие дневника под юргана.

# 19
  • Мнения: 5 877
И учителите са хора. И те вярват на глупости.
Я как гледахме Кашпировски с учителката ми по руски...  Joy Joy

# 20
  • Мнения: 4 585
Ползвайте скафандър при излизане в окрития космос. 30 стотинки струва.

# 21
  • Мнения: 25 623
И колко години учене за вишу е необходимо в днешно време, за да започне човек да прави разлика между учител в училище и преподавател в университет, пък било то и НБУ? Още повече, щом става дума и за ректора му?  Shocked ooooh!

# 22
  • Мнения: 158
Мисля, че малко твърде малко знаем за древните египтяни.
Има много теории, че са имали контакти с извънземен разум. Що пък да не са говорили и с мъртъвци?

Някой да знае адекватно обяснение как са били построени пирамидите newsm78

В отговор на този въпрос, наскоро четох една книга "Денят на змията", където се казваше, че всички големи пирамиди,освен тези в Египет,става въпрос за Камбоджа, за пирамидите на маите и т.н....та..те са построени с помоща на някакви извънземни, много приличащи на нас, но с много по - развит разум и технологии...Въобще книгата е много хубава и доста подплатена с научни факти...  Shocked

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мисля, че малко твърде малко знаем за древните египтяни.
Има много теории, че са имали контакти с извънземен разум. Що пък да не са говорили и с мъртъвци?

Някой да знае адекватно обяснение как са били построени пирамидите newsm78

В отговор на този въпрос, наскоро четох една книга "Денят на змията", където се казваше, че всички големи пирамиди,освен тези в Египет,става въпрос за Камбоджа, за пирамидите на маите и т.н....та..те са построени с помоща на някакви извънземни, много приличащи на нас, но с много по - развит разум и технологии...Въобще книгата е много хубава и доста подплатена с научни факти...  Shocked

 Joy


А какво се оказа това със сфинкса на Марс .....  Thinking ...сянка ли е или истина .....  newsm78

# 24
  • Мнения: 4 916
Няма друг, мда. Ректора на НБУ. Уча история в НБУ, по специално древна история в момента. Гърция, Рим и Изтока.

 Joy
Той не е ли същият, който беше кандидат за президент на ВМРО? Аз си мислех, че след Йоло Денев и неговите разговори с Тангра е настъпила скука в българския политически живот, ама види се има надежда.

# 25
  • Мнения: 2 759
                 Две страници, а никой не казва какво всъщност са си говорили  newsm78... Искам да знам пък!

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Има една теория за пирамидите, че хората в бъдещето измислят машина на времето ..... и решават да изпратят послание на предците си.... връщат се в миналото и построяват пирамидите ..... това малко като в Терминатор .... може и лошите да са се върнали  Twisted Evil

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.epochtimes-bg.com/2006-01/2006-10-14_01.htm

# 28
  • Мнения: 5 877
И колко години учене за вишу е необходимо в днешно време, за да започне човек да прави разлика между учител в училище и преподавател в университет, пък било то и НБУ? Още повече, щом става дума и за ректора му?  Shocked ooooh!
Извинявай, обаче тук ставаше въпрос за разговори между космонавти и мъртви души. Как да го приема сериозно такъв ректор?
Иначе ми е симпатичен.
Пък на СУ ректорът каквито белетристики пише...  ooooh!

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
снимки на извънземни :

http://alien-ufo-pictures.com/


  Hug душици

Общи условия

Активация на акаунт