Прашки Vs Боксерки Vs Бикини ?

  • 4 677
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 447
Въобще как предценявате кое бельо на кое дупе "лепва", м? Mr. Green

Преценявам, че нормалните бикини са най-милостиви към задничните недостатъци  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 259
От прашките си докарах хемороиди.От както не ги нося и тях ги няма!

# 47
  • Мнения: 3 521
Като се раzговорихме zа гащи не бих пропуснала да покажа 2 лЮбими шедьовъра от личната ми колекция(не съм аz фотографа, просто ги съхранявам zа бъдещите поколения) bowuu Mr. Green

Какви са теzи Виктория'с Сикрет?

# 48
  • Мнения: 2 792
  Прашките са ми най-неудобни, изпитвам характерен дискомфорт с тях ...

# 49
# 50
  • Мнения: 2 759
                Това е все едно да питаш "Мусака vs леща vs баница"  Crossing Arms. Всеки ден ми се хапва различно...

# 51
  • Мнения: 3 537
Прашки  Wink ,само когато съм в цикъл ползвам боксерки и бикини

# 52
  • Мнения: 2 070
Плитки боксерки като тия на картинките на първата страница на темата, най-добре изглеждам в тях, банският ми също е с такова долнище.

                Това е все едно да питаш "Мусака vs леща vs баница"  Crossing Arms. Всеки ден ми се хапва различно...

Супер си!

# 53
  • Мнения: 2 759
               Опитвам понякога да го докарам това твое съвършенство  Hug. И да ти донеса полата от аватара, но много неща ми се струпаха тия две седмици... Скоро!

# 54
  • Мнения: 1 424
Според настроението ми, дрехите и положението.

И аз  Peace

# 55
  • Мнения: 250
Боксерките са ми най-удобни.Но и на другите не отказвам да се докоснат до моето тяло. Grinning

# 56
  • Мнения: 1 157
Боксерките са ми най-удобни.Но и на другите не отказвам да се докоснат до моето тяло. Grinning
Peace

# 57
  • Мнения: 72
Аз нося килоти,от баба знам,че пазят кръста и яйчниците! Joy Joy hahaha

# 58
  • Мнения: 5 393
Прашки и боксерки.
Бикини-мнооого рядко.
Без бельо-никога.

# 59
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Айде, пак стигнахме до гащите.  Laughing
П.П. Забелязала съм, че закръгленодупестите дами най-много си падат по прашките, като си мислят, че те намаляват задните части. Но уви, това не е така.
На хубаво дупе всички гащи седят добре и секси. Дори бабини кюлоти.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт