моля,помогнете ми за мъжко име с М!!!!!

  • 6 316
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Марио.Така се казва моето момченце.Матю също ми допада.

# 16
  • Мнения: 4 621
От твоите предложения определено Мирослав Peace
Харесвам също и Мартин Peace

# 17
  • Мнения: 1 341
Милен  Heart Eyes много ми харесва

# 18
  • София
  • Мнения: 1 249
Мирослав, Мариян  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 14 709
Матю е готино име, но я си представи какво ще стане с неговото дете, което трябва да носи Матю като бащино-какво ще стане- Матюв ли? Заради това и ние с таткото се дърляме трети месец, че той иска италианско име, а те звучат безумно като бащини.

# 20
  • Мнения: 689
От твоите предложения определено Мирослав Peace
Също Максим, Михаил, Максимилиян  Peace

# 21
  • до канала
  • Мнения: 518
Милен .Странно без името Мартин а почти всички са го посочили Матю опр. не ми харесва аз съм за българските имена

# 22
  • Мнения: 565
Милен, Михаил   bouquet

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Честно казано, с което не искам да те обиждам, нито едно от двте не ми харесва, особено пък Матю.
На мен ми харесват Максим, Михаил, Мартин също, но вече е много масово и поне за мен му се губи красотата.

# 24
  • Мнения: 910
Милен,Мирослав,Максим Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 424
Матю е готино име, но я си представи какво ще стане с неговото дете, което трябва да носи Матю като бащино-какво ще стане- Матюв ли? Заради това и ние с таткото се дърляме трети месец, че той иска италианско име, а те звучат безумно като бащини.
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
и аз това си помислих. матю добре, ами фамилияата му? матю  стойков например newsm78 на мен поне не ми звучи добре.
мартин е много хубаво име Peace максим

# 26
  • Мнения: 640
От двете изброени ми харесва повече Матю, но някак не се връзва за в България. Особено като ще става след време баща, помисли на внучето как ще е бащиното име (Матюв нещо не става...). А иначе от имената с М харесвам Милен, Мариян и Марин.

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 598
аз съм за Милен.   bouquet
защо не пуснеш анкета по-лесно ще се ориентираш?

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Максим или Мариос (като съпруга ми)  Peace

# 29
  • Мнения: 1 101
Михаил  Peace

Общи условия

Активация на акаунт