От 1.април влиза забрана за продажба на памперси на бройка!

  • 1 848
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Аз пък съм против  Crossing Arms Не винаги разполагам със средства да купя голям пакет. Ако за днес ми трябват 3-4 памперса?! И наистина не мога да си позволя в момента голям пакет?!
Простотия. Хигиена, дрън- брън. Много знаеш къде са се вряли тези памперси преди да ги опаковат в големия пакет  Stop

Точно! Аз купувам само за през нощта и ми е най- удобно да взема на бройка.Е, нали от пакет ги вадят и тях?! То май преди време се забрани и продажбата на дамски превръзки на бройка, дори опаковани, в което пак не виждам смисъл.

# 16
  • Мнения: 3 457
аз купувам на пакети,но наистина неудобно ако закъсаш на път newsm78

# 17
  • Мнения: 927
Aз веднъж се "опарих" от памперс на бройка. Като го разгърнах да го слагам на бебо и кво да видя - оцапано с акита от едната страна  #Crazy  #Crazy. Онемях направо! Не знам що за жена би изпаднала дотолкова, че да върне оцапан памперс за да спести 40-50 ст.  Confused!!?? Оплаках се в магазина, но те отрекоха да са приемали обратно памперси. Не знам кой как и какво е приемал, но е факт ,че се случват такива неща.

# 18
  • Мнения: 205
Aз веднъж се "опарих" от памперс на бройка. Като го разгърнах да го слагам на бебо и кво да видя - оцапано с акита от едната страна  #Crazy  #Crazy. Онемях направо! Не знам що за жена би изпаднала дотолкова, че да върне оцапан памперс за да спести 40-50 ст.  Confused!!?? Оплаках се в магазина, но те отрекоха да са приемали обратно памперси. Не знам кой как и какво е приемал, но е факт ,че се случват такива неща.

 Shocked

# 19
  • Мнения: 1 455
Мен не ме бърка,но има толкова бедни семейства,които не знам как биха отделили сума за цял пакет. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 544
То най вероятно ще стане както с всяко друго нещо ,въпреки ,че ще е забранено пак ще си се продава , пък и нали ще има опаковки с по 3 памперса то същата работа.

# 21
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Мен не ме бърка,но има толкова бедни семейства,които не знам как биха отделили сума за цял пакет. Rolling Eyes

Съгласна съм! PeaceНо по принцип найстина е по добре,отколкото да си купуваш прашни и разхвърляни по земята памперси! Hug

# 22
  • Монреал
  • Мнения: 631
Няма излязла подобна наредба!
Може да се разисква въпроса,  и засега да са само слухове, но никъде официално не е публикувана. Даже се учудвам от факта, че дори е спомената датата 1 април.
Имам чувството, че дистрибутора иска да си продаде по-скъпите пампи, опаковани по 3 броя. Laughing
Когато официално се публикува, тогава ще мислим какво да правим. Може няколко майки да се комбинират и да си поделят цял пакет.
А дотогава - ще купуваме както ни е удобно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт