Суха бебешка кожа - каква козметика да ползвам?

  • 13 340
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
на нас много ни помага балсама на др.тайс

# 31
  • Мнения: 2 897
"Мустела", те имат специална серия за такъв тип кожа. И разредете къпането.

 Peace

# 32
  • Варна
  • Мнения: 773
преварен зехтин newsm10

# 33
  • Мнения: 89
аз ползвам Бюбхен.

# 34
  • Мнения: 2 677
Мажа го с Бюбхен от самото раждане и проблем с кожата не е имал.  Peace

# 35
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
И нашата Рали беше така по вратлето и раменете най-вече се белеше. Купих и олио за вана Мустела - Стелатопия, мажа я с Ексипиал хидрокрем - 2 пъти на ден и всеки път при смяна на памперса с бебешко олио Джонсън и се оправи. При нас Бюбхен не действаше по никакъв начин.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 308
Използвахме само сравнително евтина бебешка козметика- Нивея, Евент, разни български млека за тяло. От всички съм еднакво доволна.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 407
Зехтин на водна баня  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 4 294
Вземи си А-дерма, това е медицинска козметика, ползваме сапуна и крема   Peace
При нас помага

# 39
  • Мнения: 639
Мустела Peace

# 40
  • Мнения: 6 164
Мустела използвам и Линола Фет - олио за вана.

# 41
  • Мнения: 2 936
най-добре заведи бебето на дерматолог  Peace

# 42
  • Мнения: 679
Всекидневната баня за най-малките бебета води до такива проблеми.
Дъщеря ми много бързо се оправи като разредихме къпанията.
2 пъти в седмицата е предостатъчно Peace


newsm78 Как така всекидневната баня води до такива проблеми.  #Crazy
Според мен преварения зехтин на водна баня ще оправи работата със сухата кожа, лично мнение, аз още мажа само със зехтин, мисля да го сменя като започне да става по-топло.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 011
Напълно подкрепям Никол!
Нямам представа дали това важи за всички бебета и как би им се отразило,говоря и за моя личен опит!След като преминахме през ад от пъпки,лишеи, атопичен дерматит,лющене,подсичане и други чудесии и почти нищо не помагаше започнах да го къпя през ден,а понякога и през два-само с вода,за дупето скъп гел за измиване.Е по-хубава кожа досега не е имал!Ще разкажа и един случай-изпратихме снимки на бебо на едни приятели,а те ни се обадиха,че фотоапарата ни е развален-бебето изглеждало цялото на петна.Много се сконфузиха като им обяснихме,че бебето си Е на петна...Е,вече не е.Така,че това  #Crazy не е нужно Това,че не си го чувала,не означава,че не съществува като решение на този проблем!

# 44
  • Мнения: 339
Ползвай хидратиращи млека или лосиони, а не олио. Помагат сериите на Чико и Мустела за суха и атопична кожа

Общи условия

Активация на акаунт