има ли още такива мъже дето са още влюбени безумно в жените си

  • 3 921
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
Моят мъж каза "да".  Blush
От 6 години сме заедно и чувствата ни са по-дълбоки и силни от колкото в началото!
Дано и занапред да е така! Praynig

# 16
  • Мнения: 4 678
ми...има...да  Blush

ей ме на!

което в никакъв случай не означава, че не се поскарваме!
даже е по-качествено някак си.... Mr. Green
но после винаги положението е "цуни-гуни".
без значение кой е пръв в "сдобряването"!
(в интерес на истината аз съм пръв обикновено Laughing)

май си само ти  Laughingкато гледам от включването на мъже,пък може и да се срамуват да си га признаят newsm78,а лично на теб ЕВАЛАААА Hug
  Не е само той!!!Аз съм влюбен в жена си (10 год.брак)и ако трябва пак да и предложа брак ,ще го направя!И не само това!Не съм се и сещал за друга doh

# 17
  • Мнения: X
Явно някои не са наясно с понятието "влюбен" и го бъркат с "обич"...Вечна влюбеност няма - това чувство се трансформира в любов и обич постепенно.

Напълно съм съгласна newsm10

# 18
  • Мнения: 4 678
 Кво ви става бе, жени!Как да няма ,вечна влюбеност!Къде си забравихте чувствата и красотата!В дрехите Втора Употреба или между мивката и печката!Живота толкова ли ви смачка ,че станахте така цинични и груби!Или мъжете ви се превърнаха в лоени алкохолици заспиващи с дистанционото в ръка!Не слагайте любовта и обичта под общ знаменател. За мен обичта е навик!Аз мога да обичам много неща,но в жена си съм все още влюбен!И днес ,когато тя се прибира от работа и я видя, нещо трепва между краката ми и съм сигурен ,че тва не е само обиич!И до днес се плющим като животни ,все едно ни е първия път когато го направихме а  сме заедно повече от 10 години!ОБИЧ!Че мъжете могат мнооого да ви обичат и пак да си чукат любовниците- курви!Моят съвет е :Мили дами ,накарайте половинката си  да се влюби отново във  вас ,че от обичта честно да ви кажа малко ме е страх.Ако усетя , че само обичам без чувство сигурно ще се кастрирам!ХА ХА ХА!Пазете се от навика! newsm10Той убива чувства и семейства!Не обичайте по навик ,само защото сте  се омъжили и сте създали семейство и деца!Накарайте мъжът до вас ,да ви подарява цвете всеки ден newsm51!И да ви 'качва' до рая по-често от един път в седмицата!!!

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 18:07 от Поци

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
И днес ,когато тя се прибира от работа и я видя, нещо трепва между краката ми и съм сигурен ,че тва не е само обиич!

Като си влюбен, не трябваше ли да ти трепне нещо в стомаха... newsm78 Аз така знам... Wink

# 20
  • Мнения: 4 678
И днес ,когато тя се прибира от работа и я видя, нещо трепва между краката ми и съм сигурен ,че тва не е само обиич!

Като си влюбен, не трябваше ли да ти трепне нещо в стомаха... newsm78 Аз така знам... Wink
Ами то опира в стомаха,така че все едно е! smile3502

# 21
  • Мнения: 2 792
И днес ,когато тя се прибира от работа и я видя, нещо трепва между краката ми и съм сигурен ,че тва не е само обиич!

Като си влюбен, не трябваше ли да ти трепне нещо в стомаха... newsm78 Аз така знам... Wink
Тцъ в грешка си индикатора е нещото между краката, за мъжа влюбването и обичта е две глави да мислят като една, буквално  и очарователно  Grinning

# 22
  • Мнения: 183
много е хубаво че все още има такива мъже Hugдано да да са повече защото жените заслужават да бъдат обичани и да предизвикват във вас все още оная тръпка на влюбеност дето те праща направо на седмото небе Grinningа навика е ужасно нещо и много е тъжно да обичаш просто по навик защото така си свикнал като да си миеш зъбите всяка вечер и сутрин .и аз съм от тия щастливки дето още карат мъжа си да потръпва и се надявам да успея да го запазя за още доста години Rolling Eyesдай боже всеки му baby_neutral

# 23
  • Мнения: 1 517
Явно някои не са наясно с понятието "влюбен" и го бъркат с "обич"...Вечна влюбеност няма - това чувство се трансформира в любов и обич постепенно.

Еее, най-после някой да напише по-точна дефиниция   bouquet

Истинските чувства наистина не умират, но търпят трансформация. Което е и нормално. В природата нищо не се губи, просто се видоизменя. Има хора, които и след 30, и след 40 години брак се обичат и се гледат като ученици, но просто всичко е по-различно. Не, че е по-хубаво от преди или по-лошо...просто е по-различно.

самата любов не изветрява - просто минава от един вид в друг.
какъвто е и случая с енергията във физиката, между впрочем.
 

# 24
  • Мнения: 139
Кво ви става бе, жени!Как да няма ,вечна влюбеност! Няма, доказано е.Не слагайте любовта и обичта под общ знаменател. За мен обичта е навик!Аз мога да обичам много неща,но в жена си съм все още влюбен!
Повечето нормални хора не слагат тези две неща под общ знаменател, но ти им слагаш обратен знак. Обичта не е навик, а чувство, за което съзряваш, чувство, което се ражда в теб, чувство, което възпитаваш, чувсвто, което ражда други чувства. Обичаш много неща, ок. Но предполагам, че обичаш майка си и Кока-колата (примерно) по различен начин, нали? Или не?
И днес ,когато тя се прибира от работа и я видя, нещо трепва между краката ми и съм сигурен ,че тва не е само обиич!И до днес се плющим като животни ,все едно ни е първия път когато го направихме а  сме заедно повече от 10 години!ОБИЧ!Че мъжете могат мнооого да ви обичат и пак да си чукат любовниците- курви!Моят съвет е :Мили дами ,накарайте половинката си  да се влюби отново във  вас ,че от обичта честно да ви кажа малко ме е страх.Ако усетя , че само обичам без чувство сигурно ще се кастрирам!ХА ХА ХА!Пазете се от навика! newsm10Той убива чувства и семейства!
Това, че нещо ти трепва между краката говори, че си здрав, нищо повече.
А за "Плющенето" нямам думи, то даже навик не е, ами нужда. А едни определени нужди има всеки...Боже, дано не ми дойде до главата. Предпочитам да ма "Плющи" 1 път на 10 дена и да ме обича истински, отколкото всеки ден да .... като животно, ама да го е страх да обича. Ако след 10 години връзка някой ми каже, че "му трепва между кратата" като се прибирам, но го е страх да ме обича - няма да се кастрирам, ще се застрелям.

# 25
  • София
  • Мнения: 626
Дека са тия мъже,беееееее????

# 26
  • Мнения: 3 886
Няма ако се появи нека ми се обади Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 309
Кво ви става бе, жени!Как да няма ,вечна влюбеност!Къде си забравихте чувствата и красотата!В дрехите Втора Употреба или между мивката и печката!Живота толкова ли ви смачка ,че станахте така цинични и груби!Или мъжете ви се превърнаха в лоени алкохолици заспиващи с дистанционото в ръка!Не слагайте любовта и обичта под общ знаменател. За мен обичта е навик!Аз мога да обичам много неща,но в жена си съм все още влюбен!И днес ,когато тя се прибира от работа и я видя, нещо трепва между краката ми и съм сигурен ,че тва не е само обиич!И до днес се плющим като животни ,все едно ни е първия път когато го направихме а  сме заедно повече от 10 години!ОБИЧ!Че мъжете могат мнооого да ви обичат и пак да си чукат любовниците- курви!Моят съвет е :Мили дами ,накарайте половинката си  да се влюби отново във  вас ,че от обичта честно да ви кажа малко ме е страх.Ако усетя , че само обичам без чувство сигурно ще се кастрирам!ХА ХА ХА!Пазете се от навика! newsm10Той убива чувства и семейства!Не обичайте по навик ,само защото сте  се омъжили и сте създали семейство и деца!Накарайте мъжът до вас ,да ви подарява цвете всеки ден newsm51!И да ви 'качва' до рая по-често от един път в седмицата!!!
Накарайте... - вика Joy
Що все ние трябва да ви жегваме,а това,че нашите батерии понякога дават офф,какво следва - един набурсучен мъж,да повърнеш отгоре му и това,само защото НИЕ - ЖЕНИТЕ не сме ГО жегнали ooooh! ooooh! ooooh!...
Малии,много сложно е с тези отношения,не зная понякога кой прав кой крив?
Едно е ясно...всичко е в ръцете на жената,а това е противно и често,изсмукател на енергията Ни!!!

# 28
  • Мнения: 374
ами като запо4на с това 4е мъжът с когото съм никога не е бил кои знае колко влюбен в мен...то отговорът си е ясен...когато сме заедно все се върти след някоя "тая е страшна" "оная е супер"...не виждал кво лошо има да покаже на приятелката ми 4е си пада по нея.... newsm78
Дале4 е от безумното влюбване в мен.....4е даже и от наи-обикновенното....
ама и грозното пате ще е лебед за някого един ден.....  bouquet

# 29
  • Мнения: 7 723
Не вярвате , защото не сте виждали моя мъж  Crazy вече 10 г. сме заедно , но той е от изчезващите видове, тези форумки, които го познават знаят за какво иде реч . Късметлийка съм Heart Eyes
Аз съм от познаващите го и тайничко му свалям шапка  Wink

Сега по темата- моя мъж отдавна не е влюбен в мен, но това изобщо не означава, че не ме обича. Дори напротив- обича ме много повече, отколкото като се запознахме (преди 12години)  Wink
А какво по- точно означава"влюбен"- това чувство е присъщо само на тийнеджърите      33uu

Общи условия

Активация на акаунт