Иска да готви- но какво?

  • 1 588
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 358
Да а, наистина идеи много като се замисля .Благодаря ви! Ще използвам нещо за довечера, тъй като днес и брат и каза,че ще се включи. А най-интересното снощи като сготви, нареди масата и ние се нахранихме и казахме,че неможем повече тя каза: Е за това ли готвих толкова време?  Охх ,милата незнае тепърва колко готвене и чистене я чака #Crazy

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аааа, ама аз бях глезана. Локумките ги направих на 10г Flutter

# 17
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много мила тема! Simple Smile
Но май повечето са ти обяснили. С моя мъж сме правили сладки, торти - редени или с опечен от мен блат, пудинг, кюфтета разни видове - но не с кайма. а любимото е баница, но печенето си е за мен.
Моето първо готвене беше коприва, второто картофи.

# 18
  • Мнения: 5 877
Първото ми готвене беше бъркани яйца (направени от сутринта за вечеря и гарнирани с листа от моркови), второто - картофи яхния, доста по-късничко.

# 19
  • Мнения: 2 700
Дъщеря ми прави супа топчета, гювечета и баница.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 358
Дъщеря ми прави супа топчета, гювечета и баница.

Е баницата не е ли малко сложно

# 21
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Започнахме на около 3г.  с баницата.
приготвяш всичко, а детето само сглобява - ред едното, ред другото. В самото начало само мажеше листите със сместа.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако детето има интерес, двигателните умения не са чак такъв проблем. Моите ще нарисуват триизмерна баница, но няма да я направят.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 358
Е,да мерака е важен. Може би и в нещо друго трябва да я оставя да се изявава от сега newsm78

Общи условия

Активация на акаунт