Дайте ми съвет

  • 1 589
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
Почни с фитнес и пилатес, а след време добави и тае-бо или нещо по-динамично.

# 16
  • Мнения: 6 958
Зависи от двигателната ти активност до сега
ако си по-мързелива е добре пилатес а ако ти се иска да подскачаш до припадък и ти е готино - тае-бо е за теб!
 Аз лично съм пристрастена към фитнеса и там комбинирам повече кардио с малко тежести. Обаче стягането е в повече пред свалянето - на сантиметри се свивам яко но килцата лекичко само се мърдат на долу.

И аз съм за фитнеса, Peace но се замисли върху това, кое би ти доставило наистина голямо удоволствие и го прави с кеф   bouquet

# 17
  • Мнения: 157
Фитнес , но с програма задължително ,за да не постигнеш нежелан ефект

# 18
Иветка, важно е първо на теб да ти допада , за да може да се "задържиш" по дълго време и да постигнеш желания успех. А и щом имаш малко килца вярвам ,че със спорт лека диетка ще успееш. Лично аз преди свалях с фитнес и имаше добър ефект.Успех Hug

# 19
  • Мнения: 2 237
А защо не салса? Разтоварващо, забавно , пък и някое килце можеш да свалиш, докато се забавляваш. Simple Smile
от два пъти седмично,по един час със салса,не може да постигне никакъв ефект.още повече,че ще е начинаеща и дори няма да се изпоти.ако може да танцува и танцува по един час,но говоря за бесни танци-тогава да.иначе е невъзможно
моите крака съм ги направила със салса,но съм танцувала всеки ден и то с часове(не съм падала по 5 часа танци)
  bouquet


Ееее,ще те опровергая   Grinning
От два пъти седмично,по един час  аз свалих  7 кг,ходейки на салса.Ние пък макар и начинаещи се изпотяваме много.Е,друг е въпроса че аз ходя и на салса-партита където танцувам много,макар че все още не съм толкова добра.
Аз моите крака ги направих навремето с художествената гимнастика и сега със салсата само ги поддържам.
Въпрос на физика е май.
Иначе по темата - където и да отидеш гледай да ти е приятно и да го правиш от сърце.Каквото и да избереш ще чакаме да се похвалиш с резултат    bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз съм ЗА ФИТНЕСА. Най не ангажиращо ми се вижда, не си ангажирана с час, с треньор с други които тренират и т.н. Ходиш когато искаш, където искаш и колкото искаш.  Peace Но ти трябва да си решиш, кое ти допада най много.

Подкрепям Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 250
Аз лично отслабвам бързо ,чрез бягане.

# 22
  • Мнения: 419
Момичета много ви благодаря за отговорите Hug
В 4евъртък съм на фитнес за пръв път ,имам уговорка с тренъор да ми направи програма  Peace

# 23
  • Мнения: 2 897
А защо не салса? Разтоварващо, забавно , пък и някое килце можеш да свалиш, докато се забавляваш. Simple Smile

А защо не народни танци? Wink
Имам приятелки,които вече се похвалиха с много добър ефект Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 271
Според мен - фитнес

# 25
  • Русе
  • Мнения: 511
Според мен пък тае-бо от изброените, а иначе съм за народните танци. А най-неангажиращо е бягането, но за сметка на това пък доста ефективно!

# 26
  • Мнения: 1 120
Момичета много ви благодаря за отговорите Hug
В 4евъртък съм на фитнес за пръв път ,имам уговорка с тренъор да ми направи програма  Peace

ще чакаме да пишеш как е минало   bouquet

# 27
# 28
  • Мнения: 419
Момичета кажете ми моля след колко време ще даде резултат фитнеса?

# 29
  • Мнения: 1 120
Момичета кажете ми моля след колко време ще даде резултат фитнеса?

би трябвало още след първата тренировка да се чувстваш стегната и ''напомпана''.а видим резултат след около месец(с редовно трениране и хранителен режим)
ти ходили вече?

Общи условия

Активация на акаунт