БОЙЛЕР В ШКАФА ПОД МИВКАТА

  • 34 068
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
ние имаме 15 литвов бойлер на Дипломат.От 2 години го ползваме и съм много доволна.Цената беше към 115 лева,не си спомням точно

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
В кухнята имаме проточен бойлер Сименс.Заема място в шкафа,колкото кутия за обувки.

# 17
  • Мнения: 230

Моя е 10 л. Аристон,затопля студена вода за около 5 мин.

 Peace
аз също имам Аристон от 2 г. и съм много доволна. Около 120-130 лв. е цената, а в шкафа под мивката имам място и за препарати


Ей туй цък тук е нащо чудо-юдо и алхимия. Както каза Глухарче адски е удобно.

# 18
  • Мнения: 6 461
Записвам се да следя темата...
Ние ще слагаме бойлер и сме замислили да е в шкафа под мивката...
Я сега и аз да чуя мнения. Thinking
За сега сме решили да е проточен...ама още не е сигурно.

# 19
  • Мнения: 1 172
Малко офф: А с каква цел слагате допълнителен бойлер в кухнята? 
Ние сме с един проточен бойлер, който "захранва" цялото долно ниво на апартамента - кухня и два санитарни възела; и един за горното ниво.Но нямаме индивидуален бойлер за кухнята.

# 20
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Малко офф: А с каква цел слагате допълнителен бойлер в кухнята? 
Ние сме с един проточен бойлер, който "захранва" цялото долно ниво на апартамента - кухня и два санитарни възела; и един за горното ниво.Но нямаме индивидуален бойлер за кухнята.
За пестене на ел.енергия.. Едно е да се загряват 120литра вода, съвсем друго 10литра. В пари - спестява ми около 80лв месечно от ел.енергия. Освен това го включваш само когато ти трябва - например вечр. А твоят проточен бойлер на трифазен ток ли е? защото обикновено в апартаментите няма такъв.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Малко офф: А с каква цел слагате допълнителен бойлер в кухнята? 
Ние сме с един проточен бойлер, който "захранва" цялото долно ниво на апартамента - кухня и два санитарни възела; и един за горното ниво.Но нямаме индивидуален бойлер за кухнята.

Ами при нас например, за да се захранва и кухненската мивка с бойлера в банята, тръбите стават много дълги и много вода ще остава в тях, което е загуба. С едно пускане на топлата вода ще се изразходват по 10-15 литра, докато стигне от бойлера до мивката. Затова по-добрият вариант е отделен бойлер.

# 22
  • Мнения: 230
6м. тръби имам от банята до кухнята, няма да хабя ел. енергия и да пълня гушите на ЕВН. И за това си сложих онова скритото в ъгъла. 15 л. ЕЛДОМ  Варна. 125лв

Общи условия

Активация на акаунт