Свищов град на щастливците

  • 10 536
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Леле ние малко по малко ще нараснем доста за което се радвам много.Аз изчезвам защото дойдох до комшиите че аз нямам нет и пиша от тях.Дано утре има някои в зоната че ще откача без нет.
Чао и лека вечер.

# 16
  • Свищов
  • Мнения: 14
Привет!
Имам малко неприятна вест..Боби вчера игра с едно дете и майка му днес ми звънна да ми каже,че е с варицела Sad. На моя още нищо му няма,но се чудя сега мога ли да го събирам с други деца или да чакам да мине инкубационния период,който май беще 20 дена newsm78.
Иначе днес водихме дивака на Паметниците и си направихме хубава разходка Simple Smile Славе,а с фитнеса какво става..Аз си изпрах маратонките и от другата седмица тръгвам с една приятелка ама на този дето е в Секеларевич..дано да ми хареса,4е имам доста килца да свалям  Embarassed
Ако има и други желаещи да свиркат,да направим една атака от мами там  Laughing

# 17
  • Свищов
  • Мнения: 14
Slave,сега видях че има грешка в рожденната ми дата...не 14.04 а 17.04 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 015
Гери, изчакай ден, за да видиш как ще е положението, защото може и да не е хванал твоя багабонтин!Все пак за един ден може да не го събираш с други деца, но аз не съм много наясно и за това да се изкажат майките с по-големи дечица.
Сега да Ви кажа, че днес бях на едно кръщене, а там една жена вика:"Моята свекърва ми казваше, че трябва детето, като стане на 40-ет дни и да се приучва на гърне Shocked."
Що пък не, да вземем от родилното направо да го приучваме да не ака в гащите newsm78!

# 19
Привет и от мен!

Сега да Ви кажа, че днес бях на едно кръщене, а там една жена вика:"Моята свекърва ми казваше, че трябва детето, като стане на 40-ет дни и да се приучва на гърне Shocked.
Ехе тая да не е луда Joy Joy Joy

Гери,и  аз знам,че инкубационня период е толкова, Naughtyно въобще не се притеснявай ще го събираме с моя.Аз искам да я изкара,за да мине по-леко(нали така казват newsm78,колкото по-малък,по добре).А между другото в целия град е плъзнала тази шарка smile3521.
T i T само не ни чети,а ни ПИШИ Wink

# 20
  • Свищов
  • Мнения: 14
Здрасти пак Simple Smile Четох че ако не е шаркав,няма как да зарази някого,въпроса е дали тои ще я хване..ама каквото стане..аа това за гърнето голям виц беше Laughing Дали не трябва и с пържолка да го по4ерпим послучай първото зъбче  Thinking 
А сега колкото и да ми неприятно отивам да гладя на мъжете #2gunfire

# 21
Преди няколко дни говорех с една жена и тя ми каза точно обратното.Че заразява в този 20дневен срок,а като избие не можело да хванат Tired аз не се притеснявам и не ме бърка.
много е гадно да гладиш,а? Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 55
Ай де привет и от мен!


Честито Благовещение и на на тези които имат имен ден днес!
 

Гери гршката е поправена Peace Wink.
Мише ква е тая лелка бе тя ще е някой шемет тая ooooh!?
А аз да ви се оплача снощи от 15.00часа нямах нет и каква била причината моята брадовчедка беше на компютъра като ми спря нета,а тя моля ви  се къде е ровила какво е натискала и ми го е изключила тя.Направо се побърках цял ден и цяла вечер без нет Twisted Evil.Днес дойдоха момчетат и ми го включиха така че днес съм на линия Peace.
Т i T получи ли съобщението?Как се чувстваш днес бебо ритка ли?
Гери на Ивайла знаеш ли колко и се радва една моя приятелка точно беше с шарка,но мъника не я хвана така че не казано че и Боби има Peace.Изчакай ден-два наблюдавай го то ще си покаже Naughty.

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 12:03 от slaveto

# 23
  • Мнения: 362
  Здравейте,свищовски мами!!! Честито благовещение нека са благословени със здраве децата ви!!!
  Да Славе получих съобщението-родена съм на 24 юли 1979г.,чакаме първо бебче,незнаем още пола(много срамежливо това бебе),термина ми е 25 май.А днес влизам в осмия месец.Споделете нещо за свищовското родилно,досега нямам никакви проблеми и не съм влизала в болница незнам каква е обстановката там.А за докторите какво Ви е мнението?Сори май Ви затрупах с въпроси за вече позабравени от вас неща.
  Седмицата която идва ми е последна на работа и много ме радва факта.Весел ден!!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 55
T i T аз и Герито раждахме тук в Свищов ще си кажа моето мнение.
Раждах при д-р Маринов и съм доволна от него нямам оплаквания даже съжалявам,че не си  водих консултациите при него,но това е вече минало.За самото родилно отделение моето лично мнение е че що годе става.Когато ние с Гери раждахме нямаше топла вода бойлера беше повреден топлихме си вода в бутилки от мин.вода на парното вече 100% трябва да са го оправили бойлера Peaceпоне така си мисля.На мен ми бяха каза ли че акушерките са много нелюбезни и дръпнати жени.Не е така много са добри и любезни е вярно на всякъде си има и зрънца които се отличават и тук ги има но са едно- две.Едно нещо никак не ми хареса леглата,но пък в крайна сметка не съм отишла на хотел.Но честно да си кажа един ден ако раждам ще е в Плевен.Съвет ако имаш възможност да е там по добре отивай там.Питай didish,mi6ka82 и мисля че и sisi miami те са ражда ли там те ще ти кажат повече за там как е. Peace

# 25
Т и Т от къде си?
По въпросите могат да се кажат много неща,но ако имаш късмет всичко е наред.Мнения можеш да чуеш многооооооо, не трябва много да се повлияваш от тях.Имена няма да споменавам,но при д-ра който ходих тук ми каза да раждам другаде.Така и направих реших да е в Плевен.Тези които ме приеха(нощна смяна)ми станаха много гадни,защото започнаха да говорят за пари.Аз не съм плащала на НИКОЙ!Но тези които ме изродиха бяха супер!Много съм доволна от всичко:израждане,внимание,хигиена,легла,баня и т.н.Един съвет -не се страхувай,не го мисли бъди спокойна и всичко ще е наред!Пожелавам ти леко раждане Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 015
Аз гласувам за Плевен с две ръце и не съм съгласна със Сливка, че не си отишла на хотел.Все пак там се ражда и трябва да е чисто и хигиенично.Доволна съм, че родих в Плевен Peace.

# 27
  • Мнения: 49
Didish ,казала си го много правилно.Ако трябва да съм честна платих си и не съжелявам,защото съм си имала проблеми с генеколози и исках да съм спокойна.Относно раждането не е страшно Laughing.
Хаиде отивам че беба ме вика.

# 28
  • Мнения: 362
  Благодаря момичета за подкрепата.Не се притеснявам чакам с нетърпение раждането.

# 29
T i T още малко,много бързо минават тези сладки дни preggo,а после идват страхотните моменти на радост и страх Wink

Общи условия

Активация на акаунт