Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Магазин на Блага Благоева има на бул.Васил Левски, малко преди Попа, като се идва откъм Спортната палата. На мен лично нищо не ми харесва там, много са ми елегантни. Обичам спортните дрехи.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 726
Оооо ако са елегантни много и на мен няма да ми допаднат! А Гита имат ли сайт,знаеш ли?

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Айде и аз в новата тема Mr. Green

Само дето има едно нещо дето не го разбирам - пишете че сме 96 бременни и чакаме 97 бебета - коя мама ще има близнаци newsm78, май пак нещо съм пропуснала?

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Само дето има едно нещо дето не го разбирам - пишете че сме 96 бременни и чакаме 97 бебета - коя мама ще има близнаци newsm78, май пак нещо съм пропуснала?

И аз не знам. Да си признава веднага.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 726
Пу,пу,пу де да бях аз  Mr. Green Колко много ми се искашееее Party Crazy дано другият път да се двечки  Wink  Whistling

# 20
  • Мнения: 1 457
Здравейте коремчета   bouquet
Благодаря на всички за хубавите пожелания. Аз успях да се добера за малко до любимата си темичка и както винаги установих че темичката ни е страхотна.
Пожелавам ви лека и спокойна вечер  newsm51

# 21
  • Мнения: 564
Записвам се в новата темичка и аз! Прекрасна е както винаги, браво Гита!
Хайде мами, аз си лягам тази вечер последно като госпожица Wink от утре ставам госпожа  Crazy..
Лека нощ  Hug и стискайте палци да мине добре утре  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 037
Беличка,прекрасен ден ти желая утре!Да сте много щастливи и да се обичате! Heart Eyes  bouquet

# 23
  • Мнения: 127
Хей мами, напрвих едно албумче "бременлийска мода". Днес си купих едно много сладко сукманче и изключително удобно!Купих го от магазин ДЕВА. Има много хубави неща, чак не е за вярване!Ето ви сайт има и координати:http://www.deva-bg.com/index.php Ще се радвам, ако и вие покажете туй онуй от дрешки за бременлийки  Hug
Цунки на вас и пупите!

# 24
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Хей мами, напрвих едно албумче "бременлийска мода".

Тъкмо се чудех кое е това мамче!

Абе и аз от доста време си блъскам главата кое е майчето с близнаците, ама смея ли да питам, но явно не съм само аз в неведение!

Хайде Беличка, с теб съм за утре! Ние очакваме родителските тела утре да пристигнат и да започваме годежа! Mr. Green

# 25
  • Pb
  • Мнения: 1 183
А за магазина на Б. Благоева  - точно от там си взех супер готин и удобен спортен панталон. като втора кожа ми е, не са само елегантни нещата има, а и за тези, които се носят спортно.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 173
Бобченка, Арвен, Честит ви празник! Бъдете живи, здрави и много обичани!   bouquet

Беличка и Елхичка желая ви един много хубав, слънчев и усмихнат ден   bouquet /после чакаме снимки/

Гита темата е страхотна - много си добра   bouquet

И да споделя нещо интересно. Честно казано не вярвах че като ядеш сладолед и бебето става по активно, но тази вечер след както си хапнах солидна порцийка от любимия ми, бебо стана неудържим така ми се местеше из коремчето, че се напикахме от смях и удоволствие с мъж ми  да го гледкаме Heart Eyes

Добре дошла и на новата мама, приятни емоций с нас   bouquet

# 27
  • Мнения: 223
Здравейте, стискам палци на Беличка и Елхичка за натоварения ден утре. Ние имаме още две седмици и сме в подготовка за сватбата - утре пак ще ходим да обличаме таткото, да избираме халки и какво ли още не.
Мисля, че днес освен тия прошмугвания на бебето усетих и по силни ритничета -а точно сега ме ритна! Ама, че е смешно досетливо бебе! Тъкмо се чудех как да го опиша- като закачливо боцване с пръстче е.
Инаааааааааа спри да се тревожиш за бебенцето - и усещането е различно при всеки - а и аз съм за 8.08 и си мисля, че съм по-напред от теб!
Адриана, ние ходихме при Марков във Фемина . Носехме си диск - записа ни само снимки (5 лв снимки и 50 лв диск). Много е мил. Забелязах обаче, че предпочита да се ховори за неговия преглед като ФМ, а не 3Д. Пуска 3Д за кратко и смята, че това не е научно, а само за забавление. За да те разсмея, ще ти кажа, че жената на рецепция, която си спомням, че някой силно плюеше, говори за него като за "сладникав" - а искаше да каже "любезен". Готин е - той е ученик на Димитрова и ще ти отдели между 30-45 минути. rotfImbo rotfImbo
 Исках да ви пиша за едни гъбички и един Прожинакс, които ме учудват, ама хайде да не е в началото на хубавата тема!
Лека нощ! Добре дошла на новата мама

# 28
  • Мнения: 223
Ох, извинявай, Адриана - 5 лв. снимки и 50 лв. преглед! явно съм изморена. Гледам, че  съм писалала дълго, трескаво и с грешки Embarassed

# 29
  • Мнения: 14
Дано годежа и сватбата на мамите минат незабравимо   bouquet
Аз от моите помня колко много се притеснявах в началото и колко щастлива бах в тези дни

Общи условия

Активация на акаунт