дълготраен фон дъо тен

  • 3 104
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 418
Амиии, за съжаление от по-евтините няма да намериш това което търсиш - аз съм доволна от Шанел, Ив Сен Лоран, Есте Лаудер - ама са скъпички, но поне наистина са трайни и нямаш кожни проблеми с тях като си.
     там е истината newsm10

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Това е и моят вариант за дълготраен ФДТ.

# 17
  • Мнения: 149
здравейте мили мами Simple Smile
Може ли да ми препоръчате някой наистина дълготраен и не много скъп фон дъо теб?под дълготраен имам предвид към 12 аса и повече..или просто няма такъв и по някое време си трябват корекции..кожата ми е нормална...но като го нанеса рано сутриннта и вече слетобяда не е толкова свеж и затова го почиствам с кърпички за грим и пак нанасям..искам да си спестя това затова много бих се зарадвала ,ако споделите впечатленията си за някой по-издражлив фон дъо тен Hug
Защо не пробваш Colorstay на Revlon?Вземи си този, който не е с помпичка-по-траен е. Цена: около 17-18 лв за 30 мл

# 18
  • Мнения: 250
Revlon-Colorstay 16h-18 лв имам го.Не омазнява, издържа дълго.Пише да се нанася върху много добър хидратиращ крем. Не мисля ,че съм очарована изключително от него.Ще следя темата. Максфактор как е? Мисля си да си купя този в 2-те стъпки- какво ще кажете за него?

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 18:16 от падналият Ангел

# 19
  • Мнения: 696

Това е и моят вариант за дълготраен ФДТ.

и моят също, но напоследък много ми изсушава кожата и мисля да го сменям. използвам тази тема (да не пускам нова) да ви питам за овлажняващ и "невидим" ФДТ

# 20
  • Мнения: 11 004

И аз съм за този ФДТ Peace

и моят също, но напоследък много ми изсушава кожата

Странно, моята кожа малко се омазнява от него и лъщи. Но че е траен, спор няма.

# 21
  • Мнения: 696

..........
и моят също, но напоследък много ми изсушава кожата

Странно, моята кожа малко се омазнява от него и лъщи. Но че е траен, спор няма.


никога не ми е лъщяла кожата от него, да не би защото ми е доста суха кожата  на лицето newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 4 752

..........
и моят също, но напоследък много ми изсушава кожата

Странно, моята кожа малко се омазнява от него и лъщи. Но че е траен, спор няма.


никога не ми е лъщяла кожата от него, да не би защото ми е доста суха кожата  на лицето newsm78
a за някакъв конкретен тип кожа ли е?

# 23
  • Мнения: 696

..........
и моят също, но напоследък много ми изсушава кожата

Странно, моята кожа малко се омазнява от него и лъщи. Но че е траен, спор няма.



никога не ми е лъщяла кожата от него, да не би защото ми е доста суха кожата  на лицето newsm78
a за някакъв конкретен тип кожа ли е?

нищо конкретно не пише на опаковката - единствено, че е дълготраен и не оставя следи по дрехите. много го харесвам, но явно не е подходящ за моята кожа, а другият който също много харесвам (пак на макс фактор) вече не се приозвежда.

# 24
  • Мнения: 149
Revlon-Colorstay 16h-18 лв имам го.Не омазнява, издържа дълго.Пише да се нанася върху много добър хидратиращ крем. Не мисля ,че съм очарована изключително от него.Ще следя темата. Максфактор как е? Мисля си да си купя този в 2-те стъпки- какво ще кажете за него?
Аз от двете стъпки не съм много доволна, защото не ми е особено траен и 2-3 часа след нанасянето му започвам да лъщтя. Но всичко си е индивидуално. Може на теб да ти действа добре.

# 25
  • Мнения: 250
Благодаря за отговора  nellyblue83.

# 26
  • Мнения: 2 414
A moje li nqkakvi otzivi za Max Factor-Sheer Radiance....Na men mi haresa no mi se struva prekaleno blestq6t... newsm78

# 27
  • Мнения: 119
Цитат на: milaaa_
A moje li nqkakvi otzivi za Max Factor-Sheer Radiance....Na men mi haresa no mi se struva prekaleno blestq6t...
Моята приятелка го ползва и на нея и стои страхотно, защото:
1. Има страхотен солариумен тен.
2. Кожата и е по-скоро суха.
Аз само веднъж съм се маскирала с него, но при мен резултата бе плачевен - заради броката и бялата ми и мазна кожа изглеждах като окъпана в олио. Така че ако кожата ти не е мазна и имаш приятен тен ... давай смело.

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 11:53 от MarieAntoinette

# 28
  • Мнения: 2 414
Цитат на: milaaa_
A moje li nqkakvi otzivi za Max Factor-Sheer Radiance....Na men mi haresa no mi se struva prekaleno blestq6t...
Моята приятелка го ползва и на нея и стои страхотно, защото:
1. Има страхотен солариумен тен.
2. Кожата и е по-скоро суха.
Аз само веднъж съм се маскирала с него, но при мен резултата бе плачевен - заради броката и бялата ми и мазна кожа изглеждах като окъпана в олио. Така че ако кожата ти не е мазна и имаш приятен тен ... давай смело.
Mersi za barziq otgovor Simple Smile
az ten vse o6te nqmam no se nadavqm skoro da imam ot solarium....a samoq FDT v kolko cvqta se predlaga? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 119
Цитат на: milaaa_
Mersi za barziq otgovor
Моля  Peace Надявам се да съм ти била от полза и случайно ако се решиш да не те подведе мнението ми  Wink

Общи условия

Активация на акаунт