Жени Калканджиева с млад (ама много млад) мъж

  • 5 205
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако е манекен и е решил да мине по прекия път към шементна кариера - ще я обича, как иначе... 22 годишен манекен иска да свие гнездо? Да, бе да!
Прекрасно е да имаш нещо по-така, но когато тя е на 45, а той на 35? Ще има участия....

# 46
  • Мнения: 2 759

                 А тия манекенки в линка що са тъй разделени на блондинки и брюнетки? И това значи ли, че блондинките са тъпи?

# 47
# 48
  • Мнения: 948
с 10г. по-млад - НЕ.
С 10г. по-голям от мен - Да.
И до тук.
Peace

# 49
  • Мнения: 3 423
Не бъдете тесногръди.
Както си го научи, така
ще си го ползва все пак.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 271
Забелязвам тенденция по-младите момичета да отхвърлят идеята мъжът в семейството да  е по-малък от жената. Докато при дамите над 30, да речем, бракът с по-млад мъж вече звучи интригуващо и смислено...

# 51
  • Мнения: 1 312
Забелязвам тенденция по-младите момичета да отхвърлят идеята мъжът в семейството да  е по-малък от жената. Докато при дамите над 30, да речем, бракът с по-млад мъж вече звучи интригуващо и смислено...

Правилно я забелязваш Wink
Ха,познай защо?

# 52
  • Мнения: 332
Китаеца като е на 22 , а прилича на 30  Thinking
Ако сте гледали Кръцни-срежи, Жени Кал....... ми прилича на Ава, която имаше връзка със сина на един от докторите.

# 53
  • Мнения: 2 759
Китаеца като е на 22 , а прилича на 30  Thinking
Ако сте гледали Кръцни-срежи, Жени Кал....... ми прилича на Ава, която имаше връзка със сина на един от докторите.
              Ава беше травестит  newsm78

# 54
  • Мнения: 1 434
чакаме  снимка на  красавеца  Тачо  Laughing

# 55
  • Мнения: 4 773
              Ава беше травестит 
Травестит в ролята беше Simple Smile Аналогията е с външния вид...Актрисата, която играеше Ава наистина е много красива.

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 08:53 от Kasidy

# 56
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Има нещо сбъркано в заглавието на тази тема - че е по-млад, по-млад е, ама чак пък много по-млад... И защо да не си го вземе Жени - да не е на 60 години? За мъжете може с доста по-млада жена, за жените  - не, така ли. Айде стига де.

# 57
Има нещо сбъркано в заглавието на тази тема - че е по-млад, по-млад е, ама чак пък много по-млад... И защо да не си го вземе Жени - да не е на 60 години? За мъжете може с доста по-млада жена, за жените  - не, така ли. Айде стига де.

Абсолютно!! Искам да ти кажа, че аз не крия, че младите мъже са далеч по-полезни от връстниците ми например.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 271
Забелязвам тенденция по-младите момичета да отхвърлят идеята мъжът в семейството да  е по-малък от жената. Докато при дамите над 30, да речем, бракът с по-млад мъж вече звучи интригуващо и смислено...

Правилно я забелязваш Wink
Ха,познай защо?
А, няма нужда да познавам - то е ясно! Simple Smile

# 59
  • Мнения: 4 773
... младите мъже са далеч по-полезни от връстниците ми...
Хихихихи, " полезни "...
Ще ме уморите някой ден Laughing

Общи условия

Активация на акаунт