Мили татковци и мами да ви питам аз ли не " сьм добре"

  • 4 523
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
 #2gunfire Криворазбран мачизъм?  Thinking

# 16
Spored men,ako tropnew na masata niwto niama da postignew.Davai s pamu4eto,ama nastoiatelno.Opla4i se newto pred nego,ne go karai mujkata.toi zawto da ti pomaga kato ti mojew vsi4ko sami4ka?!Poglezi se newto,pogovori si s nego po temata spokoino.Hem toi muj,hem ti princesa!Govori mu v prav tekst,no s mnogo mek ton i nejno po jenski.Tova e moia suvet.Preceni.Uspeh!!!

Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 04:17 от Анакондьо

# 17
  • Мнения: 1 612
Много гадна ситуация.
Поговори с него. Обясни му как се чувстваш и, че трябва да ти помага.
Аз моят мъж го свиквам да ми помага още от първия ден след сватбата.
Трябва търпение и да му напомняш.

# 18
  • Мнения: 7 723
Проблема няма да се реши с говорене. Човека явно си е такъв- това е неговото възпитание, мама така го е научила  Rolling Eyes
 

# 19
  • Мнения: 87
...деца и борчове най-лесно се правят...
де спа кът го избира тоз истински мъж ...
Какъв мъж!!! Какъв мъжкар!!! Какъв мъжествено мъжественярски мъжкар е само!!!

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 18:53 от тонколона басова

# 20
  • Мнения: 1 568
Малееее, този твой съпруг има късмет, че не се е паднал на мен!!! #Cussing out newsm10


 Rage

# 21
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Така е научен, така е възпитан явно. Tired
Какво повече мога да кажа. Поговорете по въпроса.

# 22
  • Мнения: 302
Здравейте,

Мале-е-е-е-е!   Sick Прати ми твоя мъж, Stefani83 да си поговоря малко с него.  #Cussing out Грозна картинка, много грозна. Остава и някой шамар да ти отлепи само. Жал ми е за теб, миличка.  Sad

Нямаш ли познато семейство, където мъжът да е МЪЖ! Да поговори и повлияе на твоя, поне малко.

Поговори с мъжа си твърдо и неотстъпчиво, но НЕ ГРУБО, НЕ СЪС СКАНДАЛ. Изплюй камъка, не го дръж повече в себе си! Ще смачка и теб, и детето ти! По-добре сама, отколкото с мъж като твоя!

Стискам ти палци! Бъди силна! За себе си и за детето си!  Praynig     
 
 
 

# 23
  • Мнения: 183
за съжаление не мисля че на тези години човек може да се промени така радикално  #2gunfireтой щом сега не те носи на ръце ,то кога  newsm78знаеш ли има една приказка "човек идва на този свят сам ,а не хванът за ръчичка с някого",демек не погубвай живота си и този на още нероденото си дете за някой който не би го оценил!бъди силна и постави ребром въпроса или ще те цени и няма да те има за даденост или....дано е здравомислещ и се отрезви своевременно

# 24
за съжаление при нас става все по-зле (родих преди 1г)
спеше си в хола и въобще не се сещаше, че той има своя уикенд, а аз съм на режим 24/7
аз отивам да чета (засега само) в родители отглеждащи сами...

# 25
  • Мнения: 447
Ти не си добре! Досега е трябвало ясно да му кажеш какво се очаква от него. И моя мъж, ако си дигам сама кофата с прането, няма да ми я занесе до простора. Жената трябва да каже аз ще правя това, ти другото.
Пресен пример от събота:
- Ще измиеш ли чиниите?
-Нали минах с прахосмукачка!!!!
- Ми и аз няма да ги мия, нали пуснах пералня и прострях.....
 Иначе хората са казали, че не е луд този дето яде баницата, а този дето му я дава!
Леко и безпроблемно раждане и здраво детенце ти желая!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 593
Благодаря на всичкиПоне разбрах че не сьм драматизирала за това че сьм бременна. От вчера имаме напредьк пуснахме прахосмукачка ама май само щото до 6:00ч. сутринта играхме карти.

# 27
  • Мнения: 560
Заминала работа.Ето защо съм против браковете преди 30.Защото сега и аз изкарвам колкото и той и също мога да тропам по масата и да нареждам.Освен това един мъж трябва да се научи на някои неща от самото начало.
В момента съм в ранна бременност и яко драйфам.Вече 2 нощи будя Василчо в 4 сутринта просто от солидарност към мен да будува,когато не мога да заспя,че ми е лошо.Нямам никакво намерение да се превръщам в домашна прислужница на никого.Ако не работя и не изкарвам пари е защото нося и ще родя неговото дете.Ако иска той да стои и да го гледа,пък аз ще работя-нямам против.
Оффф,има мъже,които ми иде да ги халосам с нещо по главата. fight

# 28
  • Мнения: 3 500
Ти като си го вземала къде си гледала?  Thinking /Шегувам се, не ми се ядосвай/.Ама си е така от една страна.Какво ги глезите тия мъже и какво ги жалите на думи. Аз ако съм твърдо ще му заявя /например за легена/: "Ако не носиш легена и не простираш прането, няма да пера." Няма да пипна вкъщи, ако моя не ми помага, камо ли ако съм бременна. Я ги стегнете малко. Ами като дойде бебето, ще си претоварена, няма да стане по-леко. Стягай го и бъди много твърда. И не го жали на думи.

# 29
  • Мнения: 747
Ехе, вече може ли да честитим бебчето? Искаме си добрата новина преди всичко! От сърце ти пожелавам да е живо и здраво, и щастливо да расте!
А за онова нещо- кажи кога ти е рождения ден, ще ти подаря камшик и кутия ботини- вършат добра работа за дресировка Mr. Green
И имай предвид, че понякога се случват неща като следродилна депресия, при това ситуацията може да ти се види още по-тежка, но ще изгрее слънцето, да знаеш! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт