Домашни любимци

  • 2 566
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Черен котарак.

# 16
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Нямам. Имах куче в Бг, което умря от старост Cry, на 14 години, беше си повече от член на семейството. Сега нещо не ми се ще нов домашен любимец  Confused

# 17
  • Мнения: 7 091
Приключих май с домашните любимци. Confused

А, надявай се ти.  Naughty Сега ще видиш като порасне дребосъка и те настъпи за животинче Laughing Тя и майка ми така казваше едно време ( че и аз като нея сега Joy) ,ама всичките в един момент сколоняваме  Laughing

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
А, надявай се ти.  Naughty Сега ще видиш като порасне дребосъка и те настъпи за животинче Laughing Тя и майка ми така казваше едно време ( че и аз като нея сега Joy) ,ама всичките в един момент сколоняваме  Laughing
Абсолютно  Peace Ние затова се бяхме замислили за животинче, но като забременях и синчето забрави. Сега се кефи на сестра си Wink Предполагам малката като дръпне, натиска ше стане по-голям и ще се сдобием с някое. Териера на aniji е много готин  Heart Eyes Но като пътувате насам натам, кой го гледа  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 959
Давамего на единия приятел на мъжът ми те имат две дъщери големи и те се занимават с него,честно ако трябваше да го даваме в кенъл нямаше да ходим никъде.Незнам защо съм настроена така ама моя звяр затворен няма да изкара и 1 час.Такъв любопитко е не е истина

# 20
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ето го и моето любимо коте

# 21
  • Мнения: 1 049
Имаме рибки и куче.

# 22
  • Мнения: 1 959
Ето го и моето любимо коте

Колко красиво и елегантно коте аз много обичам котки и бих си взела обаче половинката не може да ги трае newsm78

# 23
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Котката сиамка я завещах на майка ми, рибките, които ми бяха завещани пък погинаха, дали от старост, дали от нерадост.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 619
Ние можем да се похвалим само с рибки.
Jeni 1,котето е много готино. Grinning

# 25
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Приключих май с домашните любимци. Confused
И аз така  Sad
През септември се наложи да приспим нашата 13-годишна красавица. Дори не можах да се сбогувам с нея, защото си бях в БГ  Cry

Това е една от последните и снимки.

# 26
  • Мнения: 2 254
Кучето си е в бг,тук имаме риби-Аfrican cichlids.

# 27
  • Мнения: 2 257
Това е една от последните и снимки.

Разкошна е...
Аз нямам сили да постна снимка на моето коте...

# 28
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Имаме коте, което много прилича на котето на Жени1.

Ето го нашият юнак - Болдрик:

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 19:09 от Бубка

# 29
  • Мнения: 106
Нашата сладурка, Zohne (Зоне), кръстена е на Зона Замфирова Simple Smile
Скоро стана на 1 годинка   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт