Подарък за пенсиониране на свекърва

  • 4 998
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Мога да ти препоръчам да я попиташ направо какво би искала да й подарите. Времената вече са такива, че не е лошо и да се поиска и нейното мнение.  Thinking
А що се отнася до момента изненада - бих ти препоръчала миялна машина, или нещо, което е свързано с домакинството, което би я улеснило, защото тепърва ще има нужда от улеснения.  bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Бих и купила златен пръстен или някакво златно бижу, но незнам паричките дали ще ти стигнат newsm78
Каквото и да и подариш, мисля, че ще се радва, щом е избрано с любов и поднесено с уважение.


Аз парите мога да ги намаля и умножа както си поискам(затова пуснах темата няколко месеца преди събитието, за да мога да планувам разходите), но не искам да се изхвърлям, затова дадох ориентировъчна сума.

Мога да ти препоръчам да я попиташ направо какво би искала да й подарите. Времената вече са такива, че не е лошо и да се поиска и нейното мнение.  Thinking
А що се отнася до момента изненада - бих ти препоръчала миялна машина, или нещо, което е свързано с домакинството, което би я улеснило, защото тепърва ще има нужда от улеснения.  bouquet

Мислих доста за миялна, но мъжа ми каза, че тя няма да я използва, заради скъпите препарати и прочие.

# 17
  • Мнения: 202
      Ами-най практично-кисело мляко. Плати предварително за 1 месец напред в близкия магазин и като ходи да пазари-продавача да и казва-"Това е от снахата! За пенсионирането!" При това целия квартал ще е разбрал ,че има подарък!

      Това беше пак шега. Аз съм от Варна и тук често организират екскурзии до Балчик и близки райони. Фирмите осигуряват и обяд и там-някакви дрънкулки за пенсионерите. Виждала съм често да се хранят в близкия до нас ресторант. Екскурзиантите-пенсионери и те винаги весели и щастливи.Екскурзиите са евтини. 10 -15 лева на човек.Но не знам подробности. Това мисля,че е идея. Може с приятелка да отидат. Видях, че си от Пловдив- до Бачково не правят ли еднодневни екскурзии? То може и да й е писнало все там да ходи-но друго си е-подарък от снахата!

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 00:41 от 813

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
813, това за млякото ми хареса, все пак предпазва от остеопороза. Ама мадамата се води от голямото добрутро и няма да приеме подобен пакет. До Бачково ако и се ходи си поръчва я син я дъщеря, аз искам нещо, което да не е толкова показно newsm78.

Мислих доста над поредица от книги от определен автор. Идеи?

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз мисля, че на бъдещ пенсионер е подходящо за подарък нещо, което е практично. То може да е или улесняващо живота  - пералня, печка, кафемашинка, микровълнова, или да е свързно с развлеченията - телевизорче, ДВД. Така можеш да й сваляш филми и да й даваш дискове да си ги гледа, да се заплесва с нещо и да не ти трови живота  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 13
Мобилен телефон,ако си няма,нищо,че е загубена кауза.Моята свекърва 6 месеца се учи от къде да вдига и затваря и накрая го изпуснала в кисело мляко,че даже го измила след това!!!Но поне сега има доста изгодни телефони.  bouquet

# 21
  • Мнения: 13 512
Мисля,че най-подходящия подарък е  да и подарите едно ВНУЧЕ. Да има жената с какво да се занимава- да не скучае и да не се депресира, че не е полезна.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 492
И аз съм за практичните неща. Уреди, които улесняват не само нея, но и мен, когато отивам на гости.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мисля,че най-подходящия подарък е  да и подарите едно ВНУЧЕ. Да има жената с какво да се занимава- да не скучае и да не се депресира, че не е полезна.  Laughing

Peace

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Мисля,че най-подходящия подарък е  да и подарите едно ВНУЧЕ. Да има жената с какво да се занимава- да не скучае и да не се депресира, че не е полезна.  Laughing


По-полека ... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт