ФОТОШОП-21

  • 25 026
  • 500
  •   1
Отговори
# 75
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Честит рожден ден НелиСА! бъди здрава и щастлива и продължавай да ни радваш с красивите си творения!

# 76
  • Мнения: 237
Честит рожден ден на НелиСа!!!

luluto,ама много са ти хубави циганийките ,шъ знаш.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 743
НелиСа, желая ти от сърце много здраве, безмерно щастие, неугасваща любов, пълен джоб с пари, само верни приятели и много усмихнати моменти в живота ти!Нека не стихва никога ентусиазма в теб!
Честит Рожден Ден!!!

# 78
  • Мнения: 377
Нелиса- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  и от мен!!!  bouquet  bouquet  bouquet
katyadjin- ето моя начин за иавиването на текст, макар че още не съм го правила в рамка, защото когато ми е по- голям файла ,програмата ми забива на текста. Май ще трябва да си напиша готови фрази и да си ги слагам по- късно Wink
Дано да съм ти полезна Hug
http://van4eto.multiply.com/photos/album/11

# 79
  • София
  • Мнения: 6 743
Лулу, много яка таз шарения беее  Laughing  Mr. Green  Hug
Децата на всички ви са стрхотни   bouquet

# 80
  • Мнения: 1 182
Запис в темата.
НелиСа Честит рожден ден и от мен!  bouquet

# 81
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Честит рожден ден, НелиСа!!!  bouquet
Честит имен ден на всички имен  bouquetици!

# 82
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Благодаря Димика, но явно и този урок е за версия над 7!! пробвах и пак не става, но ще го имам предвид!!  bouquet

# 83
  • Мнения: 623
Честит рожден ден, Нелиса!
Желая ти много щастие!

# 84
  • Мнения: 507
Честит рожден ден, НелиСа! newsm51 bdbaloni

# 85
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Нелиса, благодаря ти за бързия отговор. Ще пробвам и дано стане, че направо незнам какво ще правя иначе.
Честит рожден ден и от мен.

# 86
  • Мнения: 1 884
НелиСа - Честит Рожден Ден!


Момичета изписали сте старата, започнали сте нова, и даже сте я преполовили....  #Crazy
А ме нямаше само 2 дни... Поздрави за прекрасните рамки, лулу последната ти рамка е страхотна, страшно ми хареса.   bouquet
Vesika ще споделиш ли от къде смъкна прекрасните макове, много ти харесват, а тези от рамката ти са прелестни...

# 87
  • Мнения: 1 237
НелиСа,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

# 88
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте
нас днес хубавото време ни изкуши и до сега бяхме навън... добре, че стана време за обяд, за да се приберем... Wink А вие през това време сте преполовили темата  Peace Браво на вас! Надявам се днес и аз да успея да се разпиша с нещо, защото напоследък Мартина спи много малко след обяд и докато седна, и трябва да ставам  Wink Сто неща ми стоят недовършени, дано сега успея поне едно да покажа  Rolling Eyes

НелиСа честит празник и от мен! Много щастие и късмет!  smile3525 bdbaloni

# 89
  • Мнения: 1 884
Една рамка от първата дискотека на Дани.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт