Лунна диета- първа четвърт - 25.03.'07.

  • 3 552
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 252
Ще реша въпроса (за точния час) по следния начин.......Така и така ям най-късно до 19.00ч., така ще направя и утре. Пък от 20.00ч. или 21.00ч. все тая.

# 17
  • Мнения: 685
И аз ще пробвам Wink

# 18
  • Мнения: 814

 Peace

И аз се включвам!
Успех на всички, които ще опитат!

# 19
  • у нас
  • Мнения: 443
записвам се и аз

# 20
  • Мнения: 117
Ей ме на и мен, момичета  Peace
Аз имам 20.17 и 21.16ч. като начални часове, но мисля най-късно 20ч. да почна.
Успех   bouquet

# 21
  • Мнения: 306
И аз ще пробвам!

# 22
  • Мнения: 174
Момичета този път и аз ще опитам.
Пишете ме в списъка и дано издържа

# 23
  • Мнения: 1 269
Записвам се! Този път е много лесно, довечера си вечеряме и утре вечер пак си вечеряме! Hug

# 24
  • Мнения: 1 655
И аз се записвам момичета. Успех на всички и дано издържим!!!

# 25
  • Мнения: 1 339
Айде какво става... в 18:30 ли почваме последно  Grinning

# 26
  • Мнения: 346
Пишете и мен, защото последните седмици хич ме няма  Embarassed

# 27
  • Мнения: 410
 Направих си огромна кана зелен чай с мента и започвам от сега.

# 28
  • Мнения: 6 958
Виждам редовни лунатички в отбора  Hug

Момичета аз имам едно предложение?!? Какво ще кажете да се избере даден сайт за лунната диета относно това кой сайт ви се вижда достоверен и не е просто поредния (да напълним мястото в сайта) и да се водиме от часовете по него ВСЕКИ път при лунуването, защото тази разлика, която се дава в часовото време при всеки един сайт обърква всички уастници и настава един лек и безмислен хаос според мене...  newsm78

http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3393

Аз гледам от тук и тук се казва 21.16 часа  Peace

Нямам претенции, от кой сайт бихме се водили, просто нека то той бъде само един и да няма разногласия за часовото време  Peace:

И сега второто ми предложение е някой да се наеме (един човек - редовно спазващ лунната диета) и да пуска темата за лунуването всяка седмица с подробностите как се прави, кога се прави и защо се прави + сайт на разписанието с дните и часовете?!? Има доста начинаещи които биха искали да знаят как стоят точно нещата с Лунната диета.

Общо взето това е, какво ще кажете?  newsm78

# 29
  • Мнения: 554
Запис!
Аз преди малко хапнах и мисля това да ми е последното хранене преди луната. Започвам да лунувам с вас. Дано успеем.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт