Набор 2003...2004...2005...

  • 5 924
  • 211
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 150
Еее, ами то тези фръцли и аз не ги харесвам... Искам да съм хейтър, искам да съм хейтър!!!

# 151
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз искам, ама няма кой да ме произведе в чин Mr. Green

# 152
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
А, Де Ваньо, теб мога да те произведа зарад онЪз тема Секси 24/7 - доказа се като пцилютна хейтърка.

# 153
  • Мнения: 5 877
четвъртък, 23 септември 2004, 17:43

И таман бях спряла да влизам в дир-а.
Що ми трябваше да отпочвам тук...  newsm78

# 154
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Щото тук ти е мястото Heart Eyes

# 155
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Титулувах се newsm47

# 156
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Стоене, ти хейтър не си, баце. Ти си сексист-цицоман, къде се вреш при големите?

# 157
  • Мнения: 677
Ух,титулувах се и аз..Къде са ми адреналинките?

# 158
  • Мнения: 150
Стоене, ти хейтър не си, баце. Ти си сексист-цицоман, къде се вреш при големите?
Аз, какче, съм вашето (на хейтърите) скрито оръжие. Засега ще остана нелегален, щото ха съм написал какъв съм - ха имиджа във форума ми се изпарил. Вие пазете тайната и ме използвайте само в краен случай. И не забравяйте - врагът дебне навсякъде!

# 159
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ух,титулувах се и аз..Къде са ми адреналинките?

Не може да си анти. Ти ни обичаш Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 4 205
четвъртък, 23 септември 2004, 17:43


аз пък на следващия ден Grinning, петък, 24 септември, 9:55. 2004г.

Преди това (поне година) четях в дир-а, тук попаднах от един дир-ски линк. Като забременях, се пресрамих и се регистрирах.
Отчетните все още бяха в "Майки..." и беше ужасен хаос на първа страница.

# 161
# 162
  • Мнения: 5 468
Кой от старите кучета (изкушавам се да го напиша в ж.р., ама няма Mr. Green) помни епичните ни битки с кака Лио? Grinning
Аз съм нямала битки с нея. Беше я страх от мен Joy hahaha Joy.

# 163
  • Мнения: 6 155
А имаше и една велика тема от сорта" Лиорена да спре да се заяжда"  Simple Smile
Мне... Blush беше капитална анкета 'За или против Лиорена'... после й се извиних публично* и  на лични и след време станахме дружки даже Laughing



 Mr. Green
Бу, май не я беше пуснала ти тази тема...всъщност то имаше всеки ден поне по една тема против Лиорена, така че може и ти да си пуснала в навалицата  Joy

# 164
  • Мнения: 2 491
Аз пак да попитам, къде наистина се изгуби Лиорена?

Лично с нея аз съм нямала сдърпвания, но с една друга форумка доста спорихме за нивото на живот в България, за заплати, наеми и др. и нарастна голям спор, това беше доста отдавна, ама вече не се паля толкова.

Общи условия

Активация на акаунт