Едно въпрос4е моля!

  • 2 451
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Тръскам бебето на матрака и се моля да заспи по-бързо, но тя обикновенно не е на това мнение и се гоним из стаята... ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 564
Взела съм душ,целувам децата за "Лека нощ" и лягам.

# 17
  • Мнения: 386
След вечерния тоалет има три положения:
         1.Да си поиграем с мъжлето
         2.Да ме гушне и да гледаме ТВ
         3.Да се гушнем тримката и да заспим
А първата работа сутрин е да пусна да се грее вода или мляко за кафе и бързо в банята за сутрешния тоалет и тогава всичко останало.

# 18
  • Мнения: 6 993
Чувам се с мъжа ми по телефона. Ако сме заедно - гушкаме се след секса и заспивам върху него.

# 19
  • Мнения: 3 453
Гушкаме си с милото пред тв-то

# 20
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Първото нещо,което правя сутрин е да сменя на малкия памперса,че......

# 21
  • Мнения: 1 568
Пускам кафето докато си мия зъбите!!! И докато не го изпия НЕ ИСКАМ НИКОЙ ДА МЕ ЗАКАЧА!!! #2gunfire

# 22
  • Мнения: 1 568
А той въпросът бил,за последното нещо вечер Joy

Ами..... newsm78  прибирам се от работа в 24 часа,малко компа,баня и се тропясвам!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Гушкаме се с мъжо.  Wink

# 24
  • Мнения: 46 518
Пускам си косата Simple Smile

# 25
  • Мнения: 494
Измивам си зъбките и се гушвам при мъжлето

...или му давам гръб

# 26
  • Мнения: 614
Общо взето, като чета така нищо по-различно не правя.

# 27
  • Мнения: 154
Мия си зъбите,почиствам си лицето и тихо се натаковаме/защото сме трима на леглото/ или после си почиствам лицето Mr. Green

# 28
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 848
Гушкам се с приятеля ми, после когато той заспи гледам телевизия или чета докато се приспя и аз... Друг път заспивам първа аз, това е като съм адски уморена... и той е на компютъра Wink Друг пък двамата гледаме Фокс Лайф -- заспиваме някъде около Али Макбийл -- или Дискавъри, или ако хванем някое по-интересно филмче някъде си... Друг път си говорим дългоооо, ама много дълго докато вече не можем да си отваряме устата от умора и тогава заспиваме докосвайки се .. Simple Smile Абе всеки път различно.

# 29
  • Мнения: 3 674
Последното не6то което правя преди да си легна е ... да из4итам темите които са ми интересни в bg-mamma.com ...и така мога да  откарам  4ак до сутринта ooooh! ....пък после въри и спи  Mr. Green Crazy

Общи условия

Активация на акаунт