Ще повярвате ли?

  • 1 667
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
Аз явно още разсъждавам по български, но и аз не мога да повярвам. Embarassed  Говорим за доста пари кеш.  Shocked
 Кроко, много се радвам, че всичко е свършило добре.  Heart Eyes Имала си късмет.  Praynig  А представям си колко си се била  притеснила  Hug

# 16
  • Мнения: 5 475
Браво на човека  Peace
Наистина достойна постъпка!  Peace

# 17
  • Мнения: 7 914
Браво на човека...ако ми се случи на мен да ми върнат пари  -  трудно бих повярвала, че точно на мен се случва Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 195
Вярвам , да ! На мен не ми се е случвало да загубя нещо и да ми го върнат , но аз лично съм намирала тук на паркинг портмоне . Ровихме с мъжа ми да намерим телефон , нямаше . Отидохме да го предадем в полицейското по район . Много стронно ни гледаха полицаите , щото ни искаха паспорти . Тогава българите бяхме известни само с кражби и проституция тук  Rolling Eyes

# 19
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Наистина не е за вярване, ама и на тука6ните им се 4удя как слагат обяви вьв вестника за загубени златни прьстени с диамант и телефони и тем подобни. Аз си признавам, 4е намеря ли не6то такова, не бих вьрнала  Embarassed.

# 20
  • Мнения: 369
Ами така са възпитани някои хора просто. Предната седмица една колежка намери пред мен едно доста натъпкано портомоне до една кола по пътя за работа. Оставихме бележка на колата "Случайно да сте загубили нещо" и телефонния номер на колежката. Искаше веднага да го даде на "Загубени вещи", дори не го отвори! Аз я подсетих да види няма ли някакви визитки или нещо такова вътре, че да намерим собственичката преди да се е притеснила и да си е спряла всички карти.  Rolling Eyes Имаше карта от здравната каса и колежката трябва да им се е обадила да се свържат със собственичката. Но дори и не погледна дали има пари вътре!  Shocked Grinning
Тази колежка ми разказа, че преди години загубила портомоне с 500 Евро на главната гара, но си го намерила в бюрото за загубени вещи!  Party

# 21
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
а 1удещите се - ако намерите плик с пари- нима ще го задържите?
Ами случката ми напомня за една наша съфорумка която доволно беше похарчила един плик пари  Wink
Кроко радвам се че всичко е завършило добре.

Общи условия

Активация на акаунт