За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 823
  • 322
  •   1
Отговори
# 165
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Препоръчвам за дрешки NEXT-мнооого са хубави,пък ако хванете и някое намаление супер.Наистина имат страхотни детски неща Peace

# 166
  • Мнения: 11 561
Много интересно ми беше в магазина за детски обувки.На всяко детенце се взема мярка със специален инструмент-нещо като шублер,с който освен на дължина,кра4ето се измерва и на ширина.И 4ак тогава продава4ката носи обувките да се премерят.Всъщност освен стандартната номерация за обувките при децата има и номерация за ширината на кра4ето,която е озна4ена с букви-G,H,F...Нашата принцеса се сдоби с много сладурски обувки.Гледах дамските обувки,но едно,4е ми се видяха скъпи и второ,4е нищо не ме грабна.Струват около 60-70-80 евро в обикновен магазин.В скъпите не съм гледала.Абе като цяло тук животът е скъп.Особено за бедняци като нас от изто4на Европа.Ина4е местните си живеят нормално и могат да си позволяват вси4ко.Трудно е за тези като нас,които хем живеят тук,хем вземат смешни за тук заплати,хем гледат да спестят някой лев за да се върнат един ден в БГ.

# 167
  • Мнения: 51
Оле момичета, след толкова изпити бири ...ми поникнаха мустаци чак!!!!  #Crazy  А от сладкото къде наддадох, ще се смаете  Embarassed ама това ще ви го пусна в следващия пост  Outta Joint

# 168
  • Мнения: 11 561
Фанти4ка то4но от NEXT купих на Принцесата 3 блузки-бяла,розова и жълта за 10 евро.

# 169
  • Мнения: 51
Сладко,сладко и сега...май и фитнеса няма да ме спаси?  newsm78 С тоя багаж отпред...?Мама Барба слагаше на дупето като яде, и на гърба като пие,пък моите гърбици, защо поникнаха отпред,незнам?Сигурно генетичният ми код е сбъркан.  Joy Ако утре имам и други изменения от кръста надолу -работата е ясна  newsm78 ПОВРЕДИЛА СЪМ СЕ!!!!

# 170
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фанти4ка то4но от NEXT купих на Принцесата 3 блузки-бяла,розова и жълта за 10 евро.

 Добър избор,аз съм доволна от дрехите им. Peace

# 171
# 172
  • Мнения: 11 561
Ох,обърках се и пуснах снимки вместо линкове. EmbarassedИзвинявайте ако съм натоварила страницата.

# 173
  • Мнения: 51
Мама 007 -надявам се ,че се чувствате прекрасно заедно с вашия татко.Знай ,че дори и да си толкова далеч от нас,ние мислим за теб и за малките палавници.Прегръдки и целувки на всички.

# 174
  • Мнения: 398
Сладко,сладко и сега...май и фитнеса няма да ме спаси?  newsm78 С тоя багаж отпред...?Мама Барба слагаше на дупето като яде, и на гърба като пие,пък моите гърбици, защо поникнаха отпред,незнам?Сигурно генетичният ми код е сбъркан.  Joy Ако утре имам и други изменения от кръста надолу -работата е ясна  newsm78 ПОВРЕДИЛА СЪМ СЕ!!!!
направо ме разби  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 и перка ако ти "поникне" на гърба ще си уником-хомо-сапиенс

# 175
  • Мнения: 441
Ако перката не е на гърба,а на г..а,гледката ще е неповторима  hahaha hahaha

# 176
  • Мнения: 51
Е, за това говорех де!Ако имам и перка от кръста надолу - значи яко съм се повредила!
Дано в къщи не забележат,  с колко ужасни форми съм се сдобила, щот както са свикнали на "равно и тясно" поглеж се сепнали и ....  #Crazy от много емоции newsm32  costumed050 .

# 177
  • Мнения: 51
Аз да си готвя  cook  и да си шетам  newsm79 1dishes pironi след купона ,който си спретнаха децата,  smile3553 smile3540  redecoration а вие всички да се скатавате пред телевизорите tv и да наблюдавате  VIP Brother 2 /дано съм го изписала правилно/,а?
Защо друг път като ме няма пред компа ,изписвате по 5 страници и трябва да чета ден и половина докато вляза в час и ритъм ,а сега като съм сама и компа е свободен..."нема" никой?  newsm78

# 178
  • Мнения: 3 219
ох,ако искаш ела и вкъщи да изчистиш,човечето всичко е разбъркало,толкова беше кисело,рев,тръшкане....Ужас, добре че си легна, че направо съм пред нервна криза.
За протокола-пише се VIP Bpother и ги зяпам в нета.

# 179
  • Мнения: 398
Буби как успяваш да гледаш онлайн VIP BROTHER?
С кой браузър влизаш?При мен видеото е спряно newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт