За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!

  • 8 822
  • 322
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 219
Ще е удобно и за тези ,които ще ходят на ясла, ще се попоправи и другия вход.
До колкото чух май няма да можем да даваме децата направо на градина,а само след 3 год.възраст. Н е знам дали е вярно това,някой ако е проверил и знае със сигурност да каже.

# 256
  • Мнения: 256
Буби ще се включа и ще казвам и на останалите мами

# 257
  • Мнения: 441
За градина може и на 2години.Влади вече го записах (да пазим ред,че има много деца).
Ако детето е второ,по-малкото е с предимство в същата градина.

# 258
  • Мнения: 398
За градина може и на 2години.Влади вече го записах (да пазим ред,че има много деца).
Ако детето е второ,по-малкото е с предимство в същата градина.
подкрепям напълно  Peace
А относно тия хреми и сополи,как ви се струва следващата тема да е
ХРЕМАВИ И СОПОЛИВИ,НО ПЪК ВЕСЕЛИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!!! smile3533

# 259
  • Мнения: 398
ПРЕДИ ОБЯД ПАК БЯХМЕ САМОТНИ НА ТЕАТЪРА newsm45
И НИЕ СМЕ С ХРЕМА.НЯМА КАК ДА НЕ СМЕ В ТОВА "РАЗКОШНО",ПРОМЕНЛИВО ВРЕМЕ МЕНЯЩО СЕ КАТО МНЕНИЕТО НА КАПРИЗНА ЖЕНА.

# 260
  • Мнения: 227
идеята е страхотна и ние ще помогнем колкото можем. Аз съм питала мое да се пуснат още на 1 Годо на ясла.Аз питах защото септември искам не искам трябва да го пусна.

# 261
  • Мнения: 398
желателно беше да ме видите с какво бях обута smile3532

# 262
  • Мнения: 441
Алоууу къде сте снощни гълъбчета.Някой май е препил и не може да си отвори очите още а hahaha hahaha

# 263
Аз съм тук .
Ама отивам да почивам,айде с мен
[/url]

# 264
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Най-сетне сколасах да сложа и малко наши снимки в албумчето.  bouquet

# 265
  • Мнения: 227
мамо габи идвам със теб.Ама вземи и снахата  bouquet  bouquet  bouquet

# 266
  • Мнения: 3 219

 

Хайде на бира, махмурлиите са с предимство ....

# 267
  • Мнения: 535
АУуу, колко хора са се събрали. Днес щях да умра от срам, когато една мама от форума ме разпозна, а аз не зацепвам коя е Embarassed EmbarassedУжас и срам. Съжалявам,че така ви забравихме с Виктор, но нещо времето не достига напоследък. Аз съм все на работа и вече лудвам с тези деца. Иначе Владко е все така палав и се разхождат най- вече с баба си. Така, че ако го видите с една възрастна жена, да знаете, че това е нашата баба Mr. Green LaughingТой е голямо диване и вече упорито се опитва да говори. А някой дали може да сподели впечатления от детската градина на баира над училище Вапцаров и езиковата? Не й знам точно името, така, че ще ме извините Blush

# 268
  • Мнения: 256
Мама Габи запази 1местенце и за мен hahaha Бубито и ние дето не сме махмурлий не отказваме на почерпката ти нищо че сме хремави hahaha

# 269
  • Мнения: 535
Павлина, честито ти бебче! Аз откога се опитвам да обясня на баща ми коя негова ученичка си има бебе и все нещо не успява да се сети, затова сега направо ще му пратя снимката от албумчето, барем се сети. Ако се сещаш, ние се запознахме на шофьорския курс преди три години. Тогава нямах никакви идеи за задомяване, но ето, че хората се променят.

Общи условия

Активация на акаунт