Опит с наркотиците

  • 8 453
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами като не съм опитвала друго, освен цигара, какво да си призная? Пък и тях оставих.

# 16
  • Мнения: 6 155
Първите 4 Sunglasses

# 17
  • Мнения: 747
Който е пробвал гъби- да каже как е. Знам само за халюциногенните манатарки /тия на Пелевин/, но мисля, че  в Бг са кът. Иначе аз от 10 год пробвам гъби- жива гаранция съм Mr. Green Но не за гъби гласувах, те мен не ме ловат.

# 18
  • Мнения: 7 474
Гъбиииииии  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 622
Вие си правите майтап с гъбите, ма те са доста страшни. КАто знам как има хора, които без мислят много си хапват непроверени такива...  Stop

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Първите 3, ей сега се разбра колко съм стара  Embarassed

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
пушенето на хашиш не се ли смята? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 533
обърках се- вместо никотин съм натиснала кокаин Sunglasses

Карай бе, хероини, витамини...

Аз първите 4, от които три - най-редовно, тревицата информативно, но не ме грабна

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ау, извинете, кофеинът ми е страст, как да гласувам повторно?

# 24
  • Мнения: 1 008
Не сьм опитвала екстази,хероин и гьби.

# 25
  • Мнения: 2 229
Алкохол и кофеин (ако се има предвид кафе,  ама не ми хареса Joy)

Оу забравих - към колата съм пристрастена. Simple Smile)

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 17:51 от Serendipity

# 26
  • Мнения: 2 070
Ми кво да разкажем... Аз казах вече в темата за нарко-теста. Нищо особено не ми се е случвало кой знае колко приятно и затова не употребявам. От тревата ми беше лошо, от амфетите танцувах цяла нощ, а втория път като смърках пък на сутринта се събудихме с гаджето ми правейки секс, без да си спомняме как сме почнали и беше много смешно, даже повече смешно отколкото хубаво, екстазито според мен не ме хвана или ме изнерви само, затова не съм го и отбелязала даже в анкетата. Алкохол всички пием малко или много, аз малко. Не пуша, кафе не пия, защото и то ми действа на нервите.
Та така- пия само чай, алкохол според повода, кафе като ми е дошло, че ми е мн ниско кръвното и да ме събуди малко. Това е, така ми е добре, не ми трябва нищо допълнително.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Освен първите три опции, марихуана два пъти - единият път се смях като зелка, вторият път ефектът беше обратен - скапах се отвсякъде... Rolling Eyes Sad

# 28
  • Мнения: 41
хъх, мдаам...  Blush

...имам опит, но то не е за хвалба, и таковата, и не беше с педагогическа цел...   (сетих се за майките в предишната тема)

...не съм пробвала хероин, лсд, пико, гъби...



# 29
  • Мнения: 4 390

Аз първите 4, от които три - най-редовно, тревицата информативно, но не ме грабна

И аз като Калина.

Общи условия

Активация на акаунт