Medix...

  • 12 890
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не говорите за едно и също. Но и двете са еднакво добри за цената си.

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ползвам и съм доволна.

# 17
  • Мнения: 4 916
Ми не, не говорим за едно и също! Сега станах да погледна, като видях какво пише на твоя обезмаслител. Моя си е LEX  на  фирма Medea, а не Медикс! Обаче съм доволна от него!Ето го

Това може да е повод да си купя  Медеа  Peace щом и той е добър

# 18
  • Мнения: 17 546

Това може да е повод да си купя  Медеа  Peace щом и той е добър

Когато ми каза за него една приятелка и ми вика: С това ще си измиеш фритюрника за 10 минути! Аз не се хванах, щото да миеш фритюрник е най-гадното нещо за миене в една кухня! Тогава Лекса беше 1,50 и си купих да пробвам. И понеже съм си една такава нетърпелива да видя, не че ми се миеше фритюрник много, ама реших да пробвам! И като се развихрих след фритюрника - та цялата кухня! И после и се обаждам на приятелката и и казвам, че просто няма такова нещо и не е измислено още! Направо е супер! А тя ми се смее и : "Нали ти казах!"... Laughing

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ползвам Медикс отдавна. Пробвала съм почти всички прапарати и съм много доволна. И от качеството, и от цената  Wink

# 20
  • Мнения: 4 514
На мен пък LEX не ми допадна... newsm78 Пробвах да си изчистя печката отгоре - около котлоните, но мазнината не падаше, накрая взех друг препарат (не помня какъв) и така стана. Но може би пък да не е бил подходящият препарат за случая? newsm78

# 21
  • Мнения: 440
И аз не ги бях чувала, но ми ги препоръчаха (това е най-добрета реклама) и съм доволна. Почистващите им препарати са добри, особено този за мазнините  Peace

# 22
  • Мнения: 230
И после казвайте, че са ви нужни реклами. Я се вижте колко добре рекламирате продуктите, дори без картинки звук и видео. Всичко само с думи и факти.
От това по-голяма реклама здраве му кажи!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Ползвала съм препаратите за фаянс,за фурни и за килими.Доволна съм.

# 24
  • Мнения: 4 916
И после казвайте, че са ви нужни реклами. Я се вижте колко добре рекламирате продуктите, дори без картинки звук и видео. Всичко само с думи и факти.
От това по-голяма реклама здраве му кажи!

Това е най-добрата реклама - от уста на уста... тези с големите рекламни бюджети са безсилни пред аргумента "Една съседка ми каза..."

# 25
  • Мнения: 258
След тези добри отзиви-непременно ще пробвам.

# 26
# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не, не ползвам.

# 28
  • у нас
  • Мнения: 443
Ползвам Медикс отдавна. Пробвала съм почти всички прапарати и съм много доволна. И от качеството, и от цената  Wink
от началото,когато ги пуснаха

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 242
От българските те са ми фаворит Peace Ползвам за баня, тоалетна, прозорци и за дърво. А, и обезмаслител също  Simple Smile
п.п. Обезмаслителят е Lex, но е на същата фирма - Медеа Хим, която произвежда и Medix. Затова ги слагам под един знаменател Wink

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 22:17 от Месечинка виторога

Общи условия

Активация на акаунт