Някой носи ли жартиери? Кога!

  • 22 759
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Аз пък имам друга питанка: бикините или прашките или там каквото носите - върху или под колана за жартиерите? Защото по филмите все като смъкнат прашките и коланът остава някак естествено, а аз като опитвам в къщи, по-добре ми изглежда с колана отгоре, но пък е много неудобно?!
Зависи колко време смяташ да останеш с жартиерите  Simple Smile Ако ги слагаш за вечеря навън с последващо продължение, поне веднъж ще ти се наложи да пишкаш. А това определено е по-удобно с гащи върху колана (не че не можеш просто да ги дръпнеш настрани, ама... не е стилно, някак  Mr. Green). Вярно, че по филмите са под колана, и седи по-красиво, особено ако събуеш чорапите по оня начин. От друга страна обаче, така пропускаш възможността да правиш секс по колан, чорапи и обувките  Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Я кажете за силиконовите чорапи - като ги обуете стоят ли на мястото си? Никога не съм носила, но много ме изкушава идеята! Много женствено и елегантно е...

# 17
  • Мнения: 6 243
Я кажете за силиконовите чорапи - като ги обуете стоят ли на мястото си? Никога не съм носила, но много ме изкушава идеята! Много женствено и елегантно е...
Да, стоят си. Но трябва да сиобразяваш размера на чорапите с ръста си - чорапите трябва да стигнат спокойно до горната част на бедрата без да са прекомерно опънати.

# 18
  • Мнения: 963
Ами такива са си закопчалките, малко е неудобно, вярно е, но се справям някак. Става и със силиконови чорапи. Другите се намират малко по-трудно, но има и от тях в магазините за чорапи и бельо.
Амбицира ме и досега правих сухи тренировки!  Laughing  Ама им хванах цаката най-после... Сега остава да ги вкарам в действие за радост на половинката.  Mr. Green
Инак: на теория коланът е върху гащите, на практика (както писа и Dona) и аз не бих пропуснала възможността за секс по колан, чорапи и обувки.

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ,не съм носила,не е в моя стил!

# 20
Обичам да нося жартиери на рождения ден на мъжа си например. Всеки път се радва и знам, че му харесва много.

# 21
  • Мнения: 3 453
Не са ми любими,но ...не ги изключвам.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Нося силиконови чорапи, понеже чорапогащник на мойто дупе не вирее  Naughty
Наскоро си купих жартиер с подходящите чорапи, но още не са използвани по предназначение Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green Поне не чорапите де Mr. Green

# 23
  • Мнения: 983
Не, не нося Naughty

# 24
  • Мнения: 4 621
Жартиери не. Naughty Нося  силиконови чорапи винаги Peace

# 25
  • Мнения: 77
  Aз съм носила под панталон или дълга пола-не се виждат и съм се чувствала комфортно. Сега нося само силиконови чорапи,защото са по-удобни,ама много лесно се късат.Вие каква марка купувате  newsm78
   Иначе мъжо много харесва жартиери и все мрънка да ги слагам,ама аз си викам и така съм си секси за какво да ги обувам.Някак с годините улягат нещата,а не трябва да е така.Друго си е да направиш цял спектакъл. Shocked

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Охо, на силиконовите чорапи съм голям фен.

Винаги при по-официални случаи съм с такива.

И на сватбата също бях.

Жартиери не съм пробвала, но силиконови чорапи - ДА!

# 27
  • Мнения: 2 386
Жартиери слагам само вкъщи, за..по-специални случаи  Heart Eyes
Веднъж пробвах под пола, но ми бяха неудобни нещо...
Силиконови чорапи обожавам (когато са точно по мярка) -иначе или се впиват и оставят следи, или падат...

Само да се похваля, че този месец на сватбата ми бях с едни силиконови чорапчета, които издържаха на всички танци и не се скъсаха! За пръв път ми се случва...  Crazy  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 673
нося силиконови чорапи винаги, когато съм с рокля или пола
жартиери - ще пробвам newsm78

# 29
  • Мнения: 3 537
Не, не съм носила никога.

Общи условия

Активация на акаунт