Хайде и аз в клуба

  • 2 839
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
 Embarassed - съжалявам, ето на - за втори път не съм била достатъчно ясна....
за Мен пенелопа е мами, но в никакъв случай не съм си и помисляла да се казват на детенце тези неща... Sad,
освен за мама съм си мислела за децата, и за това как ще се отрази това нещо в подредения живот на каката...
мисълта ми бе той да говори, защото подхлъзна пенелопа...
да не реши дечко, да обърне гнева си срещу нея, само защото тя й казва това....
не понасяй всичко, колко можеш още - знаеш ли?...
- може би само на мен е ясно, но си мисля че това обяснява мисълта ми - да не казва основно тя на детето , а той - само 2 думи

# 16
  • Мнения: 9 990
Да, моята идея е да седнем заедно да говорим, ма дали аз ще съм в състояние-ако цивря/ а това е почти 150% сигурно Confused/ дали няма да го приеме наистина зле..... Confused

# 17
  • Мнения: 2 863
....... детето ми изстреля скоро въпроса-защо татко не обича вече мама и аз забих като натоварен форум  Tired
няма страшно в тоя  въпрос, аз вече съм отговаряла на него Embarassed
кажи и че хората понякога се променят, променят им се чувствата, но единственото, което никога не се променя е, че мама и татко винаги ще я обичат. Ако  мъжът не е читав е малко рисковано такова заявление, но мисля, че ти може да си го позволиш, понеже мъжът ти дава сериозни заявки да се грижи за децата.
май сме оф на темата, ама да ме прости автора  bouquet

е, ми няма да цивириш де, то като му се види края поне ще знаеш с какво си имаш работа, може даже да ти олекне Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 17 283
И аз така като гледам краткия ми опит - цивренето беше преди да се разделим - тези 3 месеца са ми АД. Сега пак ме наляга мъка, обаче не е така, както тогава, определено.

# 19
  • Мнения: 6 315
Успех и кураж и от мен!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Мерси!   bouquet

# 21
  • Мнения: X
Най-гадният етап определено е докато си изяснявате отношенията. Така че - минала си го.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 283
Абе много много не сме си изяснили, понеже не си говорим особено, освен по служба (за детето).
Гадничко е.

# 23
  • Мнения: 515
Незнам колко е голямо детето ти ,но когато аз и съпругами се разделихме моите деца бяха на 8 и 6 г.Не ми беше никак лесно да им обесня ситуацията,имаше замесена друга и т.н.След дълги колебания реших 4е колкото и да са малки по добре да спра да ги залагвам с това:"тата има много работа "и да поговоря с тях като с хора.представих им нещата такива -4е аз сам дете на самотен родител,4е успах да стана добър 4овек,4е не съм имала вси4ко в живота си ,но сам имала най-важното-майка, която ме е оби4ала безграни4но.сега имам добра и хубава работа ,колегите ми ме уважават заради това което съм ,а сама се грижа за децата си ,те са прекрасни деца-пове4е сме истински приятели отколкото майка и деца.Освен вси4ко сЪм и педагог и те сЪветжам като такава ,не крий нищо от децата си ,по добре да го нау4ат от теб отколкото от някой на улицата.Пък и на един по късен етап от развитието им  ти самата ще искаш те да са 4естни с теб.Така 4е, възпитаваЙ това от сега и ти гарантирам една здрава основа за по натата4ните проблеми покрай тях Hug

# 24
  • Мнения: 9 990
Подкрепям-аз от сега казвам само истините на детето си/ голямото/ Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 17 283
И това ще стане.
Сега обаче заминаваме за празниците при мама и после ще го оставя там, че не мога толкова да продължавам болничния. Та като се върне ще говорим - не искам да му изтреса такава новина и да го оставя при баба му.

# 26
  • Мнения: 9 990
Да, аз не исках също, защото и предстои тръгване на нова градина, но-така се случва.Пък детето ми е страхотно-така леко понася всичко-дано е така винаги в живота! Praynig

# 27
  • Мнения: 515
Между другото разбрах ,че заминавате при баба за празника.повярвай ми, ми няма по добър фактор от баб който да помогне в твоята ситуация.нека тя подготви детето ти в тази посока,децата са много по силно привързани кам бабаите и им имат доверие.помисли и опитаи!!!!!желая ти весели празници и успе6но ре6ение на проблема ти.аз  същон празнувах велик ден сама преди 2 години и знам каккво ще почувстваш.затова ти желая многооооооооо късмет.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 283
За съжаление баба е най-много против все още да се казва, защото досега два пъти сме се разделели и събирали и тя се притеснява, че само ще му кажем, ще го разстроим и после ще се съберем - което не бих казала, че стои като опция, защото и двамата не искаме да правим крачка и смятаме, че другия трябва да се промени, така че няма как да стане.
Както и да е, сега е болен, ще постои малко при тях и после ще видим.

# 29
  • Мнения: 811
Не знам, трудно ми е, тръгнах на сеанси в Център за семейна и брачна консултация и опеделено мисля, че ще ми помогне (само веднъж съм ходила досега, но ще продължа).


Помагат  Peace Много даже по мое мнение.Най-вече да си изясниш ТИ какво искаш.
Аз преди една година бях цивра,сега съм по-скоро циничка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт