ПЛЕВЕН- Цветна Великденска темичка

  • 10 002
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАМИ!
 Честити зъбчета на Марти и Траяна Ние май скоро ще се похвалим с 3-то зъбче  Mr. Green
 Merian, зад Астория има един двор с магазини-перилни,сутиени, бельо....и детски магазин-влизаш и в дъното в дясно е този с шапките. И ние обиколихме целия град-навсякъде дънкови каскети и забрадки , които са ми супер отвратителни. Има голямо разнообразие от джинсови шапки и каскети, а за момиченца има още по-голям избор.

Къде ги намираш подходящите картинки......и сигурно е голяма игра?                                             
Ми играта не е голяма, много ми е приятно да се ровя, така си почивам. Намерих няколко сайта за гифове- ето  и ето  На който му е интересно, нека се порови  Laughing

Да питам нещо-някой може ли да ми даде линк, където има снимки на стария Плевен, или ако има и може да сканира..... Анатоли е решил да прави някакъв сайт, ама снимките са много кът  Confused

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 14:45 от Atrakcia

# 16
  • Мнения: 801
Atrakcia, ето тук има 6 снимки на стария Плевен http://www.plevenmuseum.dir.bg/BG_version/photogall/pleven.htm

# 17
  • Мнения: 248
Атракция  Hug
Вчера минахме точно от там. Влязохме в магазина за бельото и някаква жена закачи Ники. Той явно нещо не я хареса, размрънка се и започна да вика Айде, бъже, айде, бъже и ние бързо, бързо излязохме и тръгнахме към центъра. Но утре непременно ще мина от там.

# 18
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА АСЯ! ДА Е ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА! newsm67 newsm59  Party Time

Ася, да не се косиш за годините. А като ще ставам на 41? Ама с тези малки деца все ще младеем повече от нашите връстници.

ЧЕСТИТИ ПЪРВИ ЗЪБЧЕТА НА ТРАЯНА И МАРТИ!  newsm47

Ей, майчета, да им купите по нещо бяло, че да са им бели зъбчетата.

ЧЕСТИТ ДЕН НА МАЙКАТА! НЕКА НАШИТЕ СЪКРОВИЩА ВИНАГИ ДА НИ РАДВАТ!

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Да се разпиша и аз в новата темичка.

Дикси разкажи дали ходихте до зоологическата градина в Ловеч. Мъжо ме кара да ходим там вече от една година. През хубавите почивни дни се пресеща и почва - да отидем та да отидем. Тази неделя също, но не ми се пътуваше.

Честит рожден ден на Ася! Всичко най-хубаво!

# 20
  • Мнения: 5 026
Предполагах, че ти ще си нашият човек  със снимките   Mr. Green , но за съжаление точно тия имаме и ние. Ще потърсим още...

# 21
  • Мнения: 1 951
Отложихме посещението на Ловеч за другата неделя на Цветница  Peace
Днес бяхме в "Кайлъка"  Rolling Eyes

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Може да се засечем там Blush

# 23
  • Мнения: 22 436
Здравейте и от мен и тук.))))

# 24
  • София
  • Мнения: 300
Здравейте мами,влизам да ви чиститя денят на майката да сте живи и здрави и много щастливи.  bouquet
Аз съм се захванала с едно пролетно чистене и едвам сядам на компютъра. Виждам че си имате вече зъбчета  я споделете кога да очаквам първото зъбче?

# 25
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Барби,относно зъбчетата при всички деца е различно.На нашето момченце първото зъбче изби точно на 5 месеца.Други до 8-9 месеца нямат,а някой още на 4 месеца са със зъбче.

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Добро утро!

За зъбчетата наистина е много индивидуално при всяко бебе. Нашите също започнаха да се показват сравнително рано и бързо напълнихме устата с 16 зъба. От около два месеца пълно затишие.

Ще има ли лазарки тази седмица? Аз се чудя как да облека Вики. Нямаме носия и сигурно ще й купя нещо ново и ще посетим няколко приятелски семейства за да им оберем яйцата Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 026
  я споделете кога да очаквам първото зъбче?
На Божидар долните две му избиха почти на 10 месеца и сега още си е стях. Всеки момент очаквам да избият четирите горни наведнъж  Mr. Green

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Аз днес за повереден път започвам "борба" с памперса. Неприятното е, че като излизаме й слагам за да не се подмокря. Това обезмисля стоенето вкъщи без него, но няма как. Много трудно й слагам памперса, мисля че и на нея той вече не й харесва, но като не казва "пиш" първо ще имаме доста мокри дрехи и усилено пране тези дни.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Наистина със зъбките е много индивидуално, на Тери както си разбрала първото зъбче излезе на 10 месеца и то горно, а не както е най-често срещано първо долно централно зъбче.
Ей, майчета, да им купите по нещо бяло, че да са им бели зъбчетата.
Същия ден в който го видях веднага й купих, първо й харесах една блузка, но покрай нея купих и панталонче и жилетка , та цял комплект!
Miriel успех в "борбата" с памперса!

Общи условия

Активация на акаунт