Местата, които искате да посетите

  • 1 433
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Хубава тема   bouquet

На мен ми се ходи във Велико Търново. В Габрово. Шумен (Тарти, чакай ме  Hug). Във всички български села!!!!
Иначе за малко - Венеция. Рим. Египет, разбира се!!! Париж съм го обходила 10 пъти. Още поне 10 ще го овършея. Общо взето той ти стига за цял свят  Hug От Европа почти всичко съм видяла. Друго засега не ме влече  Flutter

# 16
  • Мнения: 822
Боливия,Перу,Еквадор...Може би някой ден...

# 17
  • Мнения: 78
Перу, Тибет, Куба, Индия, Кения......В Лас Вегас съм ходила, но не ме впечатли, много кич и много  лъскаво ми беше. Дори спахме в Беладжио в стая с изглед към пеещите фонтани. Вечер, когато си лягах сънувах ротативки и чувах насън дрънченето на монети...

# 18
  • Мнения: 78
http://www.adventureplus-bg.com/
Ето и един сайт, който съм си заплюла за пътешествия..... Grinning

# 19
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
На първо място Дубровник и целия залив всъщност - даже работя по въпроса  Grinning Sunglasses
А наскоро ми попадна нещо като кратка енциклопедия за седемте чудеса на древния свят и на съвремеността, та изведнъж ме задърпа към Акропола и Великата Китайска стена, както Великденските острови и Чичен Итца, въбоще НАВСЯКЪДЕ ми се ходи.  bowuu

# 20
  • Мнения: 9 903
навсякъде има какво да се види. Някои места са по-обикновени, отколкото на рекламата, но отвсякъде нещо остава като спомен.

# 21
  • Мнения: 2 229
Имах мечта да отида някъде, но ми се струваше абсолютно нереална и невъзможна да се случи...пък взе че стана. newsm78

И сега не знам...трябва да си измисля нова мечта. Mr. Green

Би ми било интересно да отида в Лондон, защото не съм, но не ми е голям мерак. Май най ми се ходи на Хаваите. bowuu
Също ми се иска да отида в Египет, но за там ме е страх. Mr. Green А и Лас Вегас не бих отказала. Simple Smile Да се пътува е важното, пък накъдето те отвее вятърът... (и възможностите Outta Joint)

# 22
  • Мнения: 7 111
До Бразилия по време на карнавала.
Но първо до "Неделя"-та за едно кафе за отскок.  Grinning

Всъщност в момента ми се посещават места в България. Много места. Написаното от Блонди е в графика, но ще видим кога ще стане изпълнението.  Grinning
Карта на 100 национални туристически обекта.
100 места

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Лондон, но да имам много пари за клубови Crazy

# 24
  • Мнения: 391
Бразилия,но не заради карнавала.
Шотландия.

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 11:46 от Desi_slava

# 25
  • Мнения: 1 727
Пътуването си е пристрастяване направо, колкото повече пътуваш, осъзнаваш колко малко си видял и ти се иска и още и още ...

Моят списък е много дълъг, дано поне известна част да реализирам от него. Европа вече не ми е кой знае каква тръпка, въпреки че има още места и градове, които са в "листата ми" за пътешествия. Сега на сърце са ми легнали дестинации като Азия, Близкия Изток, Африка. Ех мечти, мечти!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Мечтата ми е да обиколя света. Малко по малко я осъществявам.
Наистина колкото повече пътуваш, толкова повече ти се обикаля.

На първо четене ми се ходи на фестивала в Рио де Жанейро.

# 27
  • Мнения: 2 407
Ню Иорк, Египет, И някой екзотичен остров да си пия коктейлчето и пълен релакс.

# 28
  • Мнения: 2 755
Ако знаете само, как ми се пътуваааа. Бих отишла навсякъде, където има баня и топла вода.  Laughing
За съжаление, пари за околосветско пътешествие нямам. Tired През лятото, обаче, ще обиколим с малкия, някои чудни местенца тук.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 173
На островите Бора- Бора. Wink

Общи условия

Активация на акаунт