някой ползвал ли е bioderma?

  • 3 126
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
Ползвам слънцезащитния серум 100 за лице и съм много доволна Peace

# 16
  • Мнения: 1 063
Bioderma H2O ли ползваш, Тони?

Да, май така беше - в момента не мога да проверя, но почти съм сигурна, че именно това е продуктът.
Количество: 250 мл.
Цена: около 18 лева.
Това съм ползвала и аз. Доволна съм. Peace

# 17
  • Мнения: 391
Аз ползвам този за проблемна и акнетична кожа с матиращ ефект, много съм доволна. Като ми свърши този ще си взема пак на тази марка, но със SPF.

# 18
  • Мнения: 1 180
Аз използвам от години слънцезащитния крем на "Биодерма" - фактор 100, флуид - има оцветен и неоцветен. Много съм доволна! "Биодерма" и "Биотерм"  са две различни марки!

# 19
  • Мнения: 2 152
И аз съм дoоволна от Биодрма.Имат хубави продукти
Иначе аз не ги бъркам двете марки Биодерма и Биотерм - голяма разлика в цените има,как да ги обърка човек hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Крема ми за лице е фотодерм на биодерма. Страшно съм доволна. Струва около 28-30 лв за 100 мл и досега няколко пъти са ме убаждавали че мога да ползвам и по-евтин и да съм доволна, но винаги се разочаровам и си купувам отново фотодерм.
Как точно се казва този крем, който е от 100 мл? Питам, защото, доколкото знам, от 100 мл са спрейовете и млеката от тази серия /Макс и AKN/. Кремовете са от по 30 и 40 мл.

# 21
  • Мнения: 1 680
 ползвам крема за суха  и проблемна кожа за синът ми/Atoderm/, който е с атопичен дерматит - досега не сме ползвали по добър продукт и кожата му отдавна не е ставала суха и разранена  Peace

# 22
  • Мнения: 224
Здравейте, мами! Тази тема ми е много "добре дошла" Simple Smile . Наскоро и аз открих продуктите на Bioderma и си набавих няколко тестера, така че все още изпробвам. Засега впечатленията ми са следните: хидратиращият крем за чувствителна кожа Sensibio - доста плътен, но не бих казала, че съм очарована. Използвах го преди няколко дена, когато имах силно раздразнение по кожата (червени петна). За сметка на това мнооого ми хареса Hydrabio legere - останах приятно изненадана от него. Нямам алергична реакция, добре хидратира кожата и тя става гладка като на бебе. Още не са изчезнали напълно зачервяванията, но това едва ли ще стане за един ден. Обмислям да си взема този крем и дано да имам същите резултати както от тестера.

# 23
  • Мнения: 4 473
Аз ползвам този за проблемна и акнетична кожа с матиращ ефект, много съм доволна. Като ми свърши този ще си взема пак на тази марка, но със SPF.

Как се казва въпросната серия (предполагам, че е измиващ гел и крем поне Rolling Eyes)?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Здравейте, мами! Тази тема ми е много "добре дошла" Simple Smile . Наскоро и аз открих продуктите на Bioderma и си набавих няколко тестера, така че все още изпробвам. Засега впечатленията ми са следните: хидратиращият крем за чувствителна кожа Sensibio - доста плътен, но не бих казала, че съм очарована. Използвах го преди няколко дена, когато имах силно раздразнение по кожата (червени петна). За сметка на това мнооого ми хареса Hydrabio legere - останах приятно изненадана от него. Нямам алергична реакция, добре хидратира кожата и тя става гладка като на бебе. Още не са изчезнали напълно зачервяванията, но това едва ли ще стане за един ден. Обмислям да си взема този крем и дано да имам същите резултати както от тестера.
Серията "Сенсибио" е показана за себорична кожа, "Хидрабио" е тази за дехидратирана. Не знам коя разновидност на Сенсибио си ползвала като тестер, но по принцип текстурите на Биодерма са леки - "масло във вода". Не знам и от какво естество е било раздразнението на кожата ти, но съм убедена, че Сенсибио прави чудеса при себорея, особено ако се ползва за пръв път или не е ползван дълго време /кожата не го "разпознава"/.

Общи условия

Активация на акаунт