СУРОВОЯДСТВО - хлътнало коремче за два месеца

  • 58 782
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 958
Миранди, четох за страхотните ти резултати. Поздравявам те. Интересува ме позволявала ли си си някое изкушение от време на време?

Здравей  Hug

Като цяло вече 6 месец се храня със сурови плодове и зеленчуци; пия кафе, чай, вода, фреш от грейпфрут единствено и към днешна дата от 101-102 съм 77-78 кг.  Rolling Eyes Днес ми е 4 ден на чисто плодолечение след като прегреших последно и от 80 съм 77-78 кг... Та по същество целия Януари бе режимен (плодове-чай-мед), като свалих първите 15 кг., след което последва една Февруарска почивка от 10 дена Японско чудо и 1 седмица суровоядство на база главно салати + сурови бадеми или малко сирене или кашкавал, по късно един провален Търмъндски режим, дни на прегрешения главно с белтъчини (риба, пилешко), естесвено и шоколадови и сладоледени дни (общо около 10 пъти като цяло за тези 6 месеца)... Като през цялото време съм си постоянно на моята си диета (плодове-чай-мед) с редуване на прегрешения, та постоянно качвах и свалях едни 5-6 кг. и дълго време варирах 77-85 кг. и просто ги ''мачках'' килата и метаболизма и всичко с това нагоре-надолу... Та сега ми направи впечатление, че пак почнах да си свалям като първия път..., но включих повече спорт (кростренажор) около 2 часа, повече вода, чай, кафе, фрешове от грейпфрут, по малко плодове (около 400-600 гр.) и добавки като Карнитин и Липозан... Това е  Rolling Eyes Май бях доста изчерпателна, но се опитвам да помогна с каквото мога...  Hug

...

Към останалите момичета редовно си чета темата, но не се включвам напоследък, защото няма просто какво да напиша покрай това мое плодуване  Hug

Успех   bouquet

# 286
  • Мнения: 2 959
...Много обичам плодове и зеленчуци и мисля да пробвам така,...
Джини Селена, това че ги обичаш и предпочиташ пред другите храни не е достатъчно като основа на пълноценно и здравословно хранене, но Ти го знаеш без съмнение. За организма е важно да набавя и достатъчно протейни и фибри, но ако целиш бързо отслабване може и да успееш да влезеш в изискванията си за лятото. Успех в реализирането на чудото, плодовото- зеленчуковото прочистване може да отвори някой заключени врати. А за вафлата, ако се опиташ да забравиш за подобни изкушения за 21дни после и на Теб няма да Ти се прияде когато я видиш.
Иля, чак сега ли се нави да приготвиш нахута?! Ако имаш възможност погледни на стр. 11, там Ангуа и Ванила са се включили с хубави съвети.
...и добавки като Карнитин и Липозан...
Миранди, това е новост, откога ги започна, дано да си доволна от тях, нали знаеш че винаги всички неща имат и обратна страна? Приятна отпуска Ти желая, Плодче!

# 287
  • Мнения: 6 958
Миранди, това е новост, откога ги започна, дано да си доволна от тях, нали знаеш че винаги всички неща имат и обратна страна? Приятна отпуска Ти желая, Плодче!

Калида, ако ти кажа какво пия ще ''паднеш''  Laughing В ''Дневникът'' ми казаха, че съм си забъркала як компот  hahaha hahaha hahaha Пия 3 пъти по 2 таблетки Липозан и 2 таблетки Карнитин + 3 чая Инхуа + 1 кафе Витаголд вече редовно от 4 дена и резултата е на лице - 3 кг. съм,  Crazy но то върви и в комбинация с плодолечението и се получава нещо за сега... На фона на това, което свалих до сега малко ми остава до 70 и после хайде на Разделно ще минаваме  Hug Hug Hug А за ''отпуската'' - това е отпуска от Форума  Mr. Green малко ми се насъбра покрай моята тема и абдикирах за почивка през която да свърша малко лична работа + една спокойна 2 седмична диета, за чието време да постигна желаната си цел за в момента...  Praynig Ако и ти ще почиваш, но не от форума, а на моренце някъде приятно изкарване и от мен  Flutter Flutter Flutter


Към останалите извинете ме за оффа  Embarassed Hug  bouquet

# 288
  • Мнения: 2 959
...3х2 таблетки Липозан и 2 таблетки Карнитин + 3 чая Инхуа + 1 кафе Витаголд...в комбинация с плодолечението...ми остава до 70 ...
Миранди, и как се чустваш като си свалила толкоз кг, постигна ли душевният комфорт който си мислеше че ще откриеш със свалянето на кг? По- щастлива ли си, по- доволна ли си, Любимият предполагам че след като Те открил с предишната форма Те приема всякак/ Той търси в Теб душевността, а не визията, въпреки че и тя е на нужното ниво, нали?!/? Дано намериш търсеният духовен баланс по време на тез 2 седмици, въпреки че ми се струва че трудно ще издържиш, но Ти обичаш да живееш в трудности и предизвикателства. Успех!

# 289
  • София
  • Мнения: 7 839
Момичета, всички кълнове ли се водят към зърнените култури ?  Thinking

Тоест кълнове от броколи, люцерна и соя са от една и съща група и се комбинират спрямо това, че са белтъчини, дали е така ?

# 290
  • Мнения: 2 959
...кълнове от броколи, люцерна и соя са от една и съща група и се комбинират спрямо това, че са белтъчини, дали е така ?...
Иля, според мен има доста разлика между различните кълнове. Изхождам от таз сравнителна табличка , соевите наистина ги приемам като белтъчини защото съдържат доста качествен протейн заедно с житните, но люцерната и броколите ги комбинирам с други храни.

# 291
  • София
  • Мнения: 7 839
Мерси много, Kalida Hug Много полезна информация.

# 292
  • Мнения: 3 647
 Confused къде сте суровоядки - или покрай  лятото и  сладоледа ............. Hug Hug Hug

# 293
  • Мнения: 6 958
Калида благодаря ти за топлите думи, мога да кажа, че определено ми е по добре от преди, но има още какво да се желае и колкото по трудно става вече, толкова ми е и по нервно и т.н., но няма начин да няма начин... лесни неща няма никъде за съжаление  Naughty Confused Hug

Confused къде сте суровоядки - или покрай  лятото и  сладоледа ............. Hug Hug Hug

Така е  ooooh! Аз да си призная, че вчера си похапнах един такъв...  #2gunfire развалих и лунната и плодовата диета...  ooooh!

# 294
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Миранди, браво!!! Радвам се за теб, никак не е малко това, което си постигнала. Аз откакто минах на повече сурови храни, все повече ме тегли към зеленото. Тези дни даже намерих Мунг кълнове в един гръцки магазин и ги слагам в зелената салата. Ето ги:
http://i58.photobucket.com/albums/g244/Petya72/Moongbeans1.jpg
Голяма вкуснотия. Имат вкус на суровата царевица, която добавям към моите салати.
Днес пък си накупих мисо и водорасли от един японски магазин, защото четох как японките не остаряват и не надебеляват и се запалих и по тяхната кухня. Аз съм малко луда за връзване Crazy но от личен опит вече знам, че без глад се отслабва само със суровоядство, ако няма прекалени кръшкания.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 07:04 от Hot momma

# 295
  • Мнения: 2 959
...или покрай  лятото ...
Фараонке, тук сме, а лятото точно към суровоядство предразполага, поне при мен! Променен подпис, да няма някаква промяна при Теб, гледам си сменила отн- ето към другият пол, да не би да откри точният представител?
...Аз съм малко луда за връзване...
Горещо Майче, съвсем не си! А водораслите сурови ли ги вземаш или от вече обработените листови? Аз вземам от суровите и съм доволна, но само аз вкъщи си харесвам. Ти говориш за японките, ами че те и китайките са същите- толкова е трудно да им определиш възрастта. Мисото в какъв вид купуваш, на готовите супи или в бурканите на паста? Честит Ти нов аватар.
...колкото по трудно става вече, толкова ми е и по нервно...
Плодче, от какво Ти става по- трудно, вече кг които бориш не са толкоз много, имаш опита отпреди и вече си отпочинала след ваканцията?

# 296
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Kalida, водораслите ги намерих само изсушени, а мисото е една гъста каша, още не съм стигнала до него. Аз се заредих със зеленаж тази седмица, а имам и доста узрели домати в градината, не можем да им се нарадваме.
Лек ден ти желая!

# 297
  • Мнения: 3 647
...или покрай  лятото ...
Фараонке, тук сме, а лятото точно към суровоядство предразполага, поне при мен! Променен подпис, да няма някаква промяна при Теб, гледам си сменила отн- ето към другият пол, да не би да откри точният представител?
и мен на сурово ме  влече, а и тази  жега да готвя -НЕ  hahaha Joy
ама  много сладолед ям - което е направо ужасно - особенно като им прочета етикетите колко  боклуци слагат  вътре  Sick #Crazy ама и това не ме спира  Confused Cry
Hot momma ако не е много нахално, да даваш рецептите на тези Японски  гозби  Hug Hug
Kalida а за смяната- тцък не съм си сменила мнението и  мъжът не съм сменила  Thinking ама поне е весело  Embarassed Joy  hahaha Joy

# 298
  • У дома
  • Мнения: 1 741
ANGYA, няма да те забравя, но съм в последната фаза на ремонта вкъщи - чистенето и трябва да открия къде съм захвърлила всичко. Аз и за сурови манджи ще пусна по-нататък. Много се шашнах като видях колко рецепти има и за суровоядци - то не беше суров хляб, ордьоври, основни, десерти.... Но са все време отнемащи, лошо...

# 299
  • Мнения: 2 959
...водораслите ги намерих само изсушени,...
Hot Momma, изсушените са доста хубав снакс, децата харесват ли ги, Дана доста й допаднаха? Ти да не пробваш да правиш сушита с тях? А за мисото, да, на паста е, но аз обикновено предпочитам индивидуалните пакетчета със супи, много бързо и лесно стават. Успех с ремонта.
...не съм си сменила мнението и  мъжът не съм сменила...ама поне е весело...
Ангуа, и това ще стане. Хубава Ти е максимата " ...винаги има утре ...", кой знае може би скоро ще попаднеш на точният човек! Още ли си млечна, или сега от млечната диета е останала само сладоледената част?

Общи условия

Активация на акаунт