Отговори
# 45
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Пак аз!  Wink
Почвам по същество отзад напред.  Joy

Лидия, после ще чета, че да не ми изхвръкна всичко, което прочетох до този момент.  Wink Децата са ти слънчица! Да са ти живи и здрави!  Hug
Ква Стара Загора, бре хора? Аз си го представям някъде в по-отдалечени от града места - на чист въздух и спокойствие.  Wink  Hug
Жани, почвай с илачите, че да не стане по-зле.  Hug Пожелавам ти малката да те слуша много и да имаш малко спокойствие докато работиш у дома!  Peace
Сани, Борис и той от известно време се върти и не иска пампа, ама гледам да му давам забранени предмети и така се кротва.  Wink  Hug
Елс, Стени много сладък и много му ходи да е на стадиона.  Wink  Hug
Правде, пиши как е Кали на яслата.   Hug
Зечи, много лошо с този отит на Гого! Дано в най-скоро време и двамата да са здрави!  Peace Hug
Зори, поздрава ще го чуя по-натам, че преинсталира Наско снощи win. и сега трябва наред да инсталирам програмки.  Wink Боби е много пленителен и чаровен! Пупуп  Hug
За бибата - смучем я само докато заспим. После си я плюе и пак си я лапа - насън.  Wink Става спящ в леглото - оглежда къде е бибата, взема я и пак се тръшка да спи.  hahaha
За вечеря - давам нещо лекичко - плодове, разни зеленчуци със сиренце или кашкавалче и т.н.
За нощното ядене - допреди може би месец си ставаше към 4,-30-5,30 да яде Ам. Сега към 7,00 и или пак заспива или си става окончателно.  Laughing Аз също съм ЗА нощното хранене докато детето само не се откаже.  Peace
Обеците, предпочитам детето като поотрасне само да реши дали да си дупчи ушите или не.  Wink
Мимиска, голяма мома си отглеждаш! Да ти е жива и здрава!  Wink Hug
Силве, ще гласувам за вас! Дано успеете!  Peace Hug
Галче, много хубави сайтове - мерси!  Hug Надявам се, че малката малко ще се кротне, че голяма разбойница снахата!  Wink Борис и той така и тя така...., че не знам какво семейство ще са.  hahaha Да са ни живи и здрави!  Hug
Карчита, честито зъбче!  Peace
Габи, снимките с Катето и Виктор са много хубави!  Hug
Коки, браво за новите думи на Симонка-бонбонка!  Peace  Влизай по-често.  Hug

Приключвам, че пак стана дълго.  Wink Hug  bouquet

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 404
Дубрутру!
Зечи, изпълнявам поканата да се включвам по-често в новата тема. Дано Гошо бързо оздравее! Как е вуйчо ти?
Ели, браво на Борис за доброто прекарване до Несебър и обратно! Други път може и да се видим, като сте за повече време.
Не съм ви казала още, но Инес също се държа геройски по пътя до София и обратно. Спа и си игра в столчето, без да мрънка детето. Разбира се аз бях подготвена с пълна чанта с изненади, да не и доскучава. Правихме и подобаващи почивки за хапване и раздвижване. В Сф. видя истински заек, котка и куче - домашни и успя да си поиграе с тях. За форумската среща няма какво да добавя, Зори, Жани и Пачи са разказали. Много беше хубаво! Снимки обещавам скоро да кача, въпреки че едва ли ще е нещо по-различно. И аз като Пачи имам много снимки в гръб и също така доста размазани.
Искам да ви кажа също, че Пачи наистина е много готин човек! Освен всичко което вече ви е известно за нейната прекрасна персона, искам да отбележа и да и благодаря отново, че ни предостави количката на Маги, докато бяхме в Сф, защото за нашата нямаше място в багажника и практически бяхме с вързани ръце, ако Пачи не се беше отзовала. Два дена миткахме из Сф, благодарение на нея. Пачи, наистина го оценявам и още веднъж ти благодаря!  Heart Eyes   bouquet  bouquet За мен това значи много! Само ще отбележа, че имаме други "много близки приятели и роднини", които по една или друга причина можеха, но не ни помогнаха с возило дори и за един ден.
Зори, не ми се налага да я гоня из къщи, за да сложа памперса, само защото и аз като Ели давам забранени неща, докато трае смяната.
Лидия, аз по тази причина не ползвам маргарин, както и много други неща като колбаси например. Всеки сам решава как да се храни, аз мисля че причината за повечето болести е начина на хранене. Не че не се изкушавам, напротив.
Мимис, на въпроса ти за сравнителната степен на прилагателните - не, не ги разпознава и ги счита за грешка, пробвах!
 Wink

# 47
  • Мнения: 458
Ха, здравейте и от мен!
Аз още сутринта четох, та не знам какво си спомням, но ще видим какво ще излезе  Simple Smile
Първо да кажа, че Калинка-Малинка не е на ясла. Изследванията и не са станали готови или някой просто го е мързяло да си свърши работата  #2gunfire. Та, Правдето още се радва на малката си принцеска.
Мимиска, браво за мерките на Надето Hug Дай някоя нова снимчица. Ако се остави интервал от дете страни на тирето, не го счита за грешка!
Зечка, дано не стане по сериозно това с ушенцето на Гошко  Praynig.
Жани, пий греяна ракийка с мед и Светльо да те завива по - добре и да те разгрява   bouquet
Сани, Виктор също много обича по голо дупе. Като го оставя гол започва да тича и да крещи, много се кефи. Много хубаво, че Пачи ти е услужила с количката. Браво на Инес за дългия път.
Елси, Стени голям мъж станал  Hug Ама какъв бретон си му спретнала само  Laughing
Веси, мерси за кафенцето. Имате ли бебенце вече?
Зори, мерси за поздрава. Така ободряващо действа да започнеш деня с песен. Като пуснеш новото албумче, кажи1 Да сложа някоя нова снимка на Виктор
Ели, не съм го чувала този ресторант  newsm78 Радвам се, че сте си изкарали добре. И ние мислим тази година да правим кръщенето, но не сме решили още кога.
Оф, Жоро пак ме гони от компа  #Cussing out. Когато си е вкъщи ще се избием за него  Laughing. Ще взема да направя един график  Grinning
Приятен ден от мен

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Привет от нас
Зори мерси за сутрешния поздрав.
Весенце чак сега си пийвам кафенцето.
Ние днес пазим къщата, че да мога да се възстановя по-бързо. Благодаря ви момичета за пожеланията. Гледам да взимам мерки и се лекувам по бабешките рецепти. Да се надявам така да успея.
Искам да споделя нещо с вас. Днес баба й беше в къщи да я види. Тя спеше, но все пак се събуди. Взех я да се видят, а тя като се разрева от нея рев, рев и то от далече. Направо гадна работа. Поуспокои се и все пак реших и я дадох да я поддържи малко а тя направо подивя и пак рев, сълзи и сополи и я гледа лошо и я бута. А съм доста и притеснена, тъй като ще се наложи да се гледат двете от април за 1седмица сигурно. И аз се чудя какво да правя. newsm78. Други като идват не реагира така. А иначе като излизаме навън пък е в другата крайност. Радва и се някой(непознат разбира се), решава да я гушне и тя даже сама отива и мълчи. С нищо не показва да й е неприятно. Някой може направо да си я вземе!УЖАС!!!! НЕ МОГА да мисля за това направо.
Сани браво на Инес  smile3501. Добре се е справило детето с пътуването. А ако знаеш как ви се радва на аватара Андреа. Само се навежда,сочи я и й се радва.Сякаш я позна, а кой знае може и да е. Сани не се притеснявай за снимките. Ами то тези торпеда как да ги снимаш. Те само щтъкат. Качи ги такива каквито са! Чакаме ги с нетърпение.
Ели благодаря за загрижеността smile3525. И много добре се е представил Боби.Радвам се,че сте се забавлявали. Но жалко,че няма снимки Sad Пожелавам ви скоро да си купите фотоапарат и да ни покажеш нови снимки. Heart Eyes.
Iliid интересни неща си написала, даже мога направо сайта да ви напиша от къде и други неща можете да прочетете разбира се в бг мама Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171049.0;all
Ани взимаме мерки. Ти нищо не пишеш за дребосъка как е. По - добре ли е. Радвам се да чуя че вече ти си по - добре. Нали нямам много време да влизам в скайпа.
Елс страхотен мъж си имаш.Сладур!
Това е от нас!
Целуваме ви и прегръщаме!

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ГАби малко ме изпревари. Зори вече е пуснала албумчето. Така, че действайте вече.
Ние качихме няколко снимки! Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 897
Жани,съчувствам ти HugБоби е така с единия си пра-дядо,не знам защо така му действа,но винаги като го види в началото се гушва в някой и започва да плаче.Докато с другия е пълната противоположност-закача се и се смее,може би защото прави повече смешки и от самата му физиономия(някак,по-блага).А иначе го видя с очите си Борко-бърборко как ухажваше майките в градинката,същата картинка-може спокойно да си потегли за някъде... Crazy
Правде,нарадвайте си се двете като за пред ясла още няколко дена HugДано това отлагане не е осуетило професионалните ти ангажименти.
На свой ред и аз да се оплача-Борко е с гъсти жълто-зелени сополи,снощи направи страхотна серия от кихавици,направо за Гинес CrazyДано да му минава вече,че нито яде,нито спи като хората...и бузките смъкна.

п.п.Новото албумче е готово,дерзайте(или ми пращайте снимки,аз да дерзая Mr. Green)
хехе,мен пък Жани ме е изпреварила Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 897
Жании,да те хапна ли аз сега за ''старите снимки''?А кой ги е правил,а,а,а? Mr. Green
 Joy
 Heart Eyes

# 52
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ХИХИ Зори има и такива, които не си ги виждала. Joy Joy Joy
Леле много лошо е това със сополите. Взимайте мерки докато е време, че лоша работа. Оправяйте се по-бързо и го нацелувай докато все още си има бузки. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 728
Да попиша и аз малко...стига само съм чела... Mr. Green
Ивко спи,уморен...Комшийката с нейната кукла бяха в нас до преди малко,че много вятър и нестава за разходка!Мъниците си играха,ние си говорехме и пихме кафе...Много са сладки двамата!Калина (така се казва беба) е по-малка с 2 месеца,но си играха заедно,нареждаха кубчета,бутаха колите,люляха се на кончето и люлката...абе много са сладки!Направих снимки,но с обикновенния фотоапарат...на цифровия Ивко му разказа играта!Още нямам нов,но в скоро време и това ще стане! Peace
Довечера приятелите ни може да дойдат на гости и ще снимам Ивко с техния! Wink
Зори,благодаря за поздрава-хареса ми! Peace
Жани,стой вкъщи и се лекувай мила! Peace
Може би не я вижда често и не е свикнала с баба,затова да плаче!Ивко така беше с моята баба,но вече са приятели!Но въпреки всичко като отидем в тях(не е много често) и 5-10 минути се оглежда къщата,хората... Rolling Eyes
Дано свикне,трябва да я залъже по някъкав начин...иначе как ще я гледа? Thinking
Елси,страхотен е твоя Стени!ще стане футболист май...Я кажи ти ли го постригваш още и как стои?Като гледам му е хубава и равна прическата!Ивко не стои и всичко става криво... #Crazy
Сани,браво на Инес!Героиня е тя!Ивко не стои мирен в колата,а камо ли на столчето...
радвам се,че Пачи ти е услужила с количката,а на приятелите,които не са го направили- #Cussing out #2gunfire
Ели,радвам се,че сте си изкарали добре!Браво на послушния Бобо!Да го цункаш от нас!  Wink
Зечка,дано Гошо се оправи скоро!Ти си силна,но все пак имаш една прегръдка от мен! Hug
Правде...не се ядосвай мила за резултатите...използвай и се наслаждавай на времето с Калина! Heart Eyes
Габи,Ивко е същия като е гол...много се кефи!А как не обича да го обличам... ooooh!
Бебче няма все още!Обадих се преди малко,ходили на консултация,всичко било наред,но признак за раждане-няма!Това мързеливо бебе не иска да излиза...а всички искаме да го видим вече!Най-вече Анито!Но като му дойде времето-ще излезе! baby_neutral
Няма ли да пускате анкета къде да е срещата или още няма предложения?Наистина ще е хубаво някъде на чист въздух! Peace
За сега толкова,че дълго стана май... Wink
Приятен ден на всички!  bouquet

P.S. 4 нови отговора....абе вие работа,деца нямате ли бе?

Зори,дано му минат сополките на малкия красавец!

 

# 54
  • София
  • Мнения: 3 826
Здравейте Hug.
Елс,Стени е страхотен с тази прическа.
Ели,радвам се,че сте си изкарали добре на РД и,че детенце е бил послушен.
Зечи,съжалявам,че Гошко е на АБ Sad.Дано бързо му се оправи ушенцето Praynig.
Сани,и Дани не обича да му сменям памперса и понякога настава голяма борба ooooh!.И аз гледам да го занимавам с разни забранени неща докато върша процедурата.
Жани,аз доста се притеснявам от подобна реакция на Дани спрямо роднините.Той миличкия нали само с мама и татко е свикнал и след няколко дни сигурно ще има такива изпълнения Whistling,а не мога да го държа на страни от бабите и дядовците,защото не са го виждали 8 месеца и няма да е честно спрямо тях.
Зори,миличка много ми стана мъчно като прочетох,че Бобчо е хремав Sad.Дано скоро да се оправи малкото сладурче Praynig.
Благодаря ти,за новото албумче  bouquet.Сега ще сложа няколко снимки на Дани в него.
А ето тук няколо от вчерашната разходка

# 55
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Пак сте писали, писали...Много съм гладна и прочетох" от горе от горе"После ще ви прочета по-подробно Embarassed
Бяхме малко на разходка, ама много духа.Да ви се похваля, вече съм по-смела и си джиткам с колата  newsm01
Зечи, стискам палци бързо да се оправите Praynig
Зори, а вие борите ли се със сополките?
За срещата- и аз съм за някое по-тихо местенце(въпреки че съм от Стара Загора и ще е добре дошло за мен  Mr. Green)
за киселото мляко, Нефито го обича и с бисквитки.Ако реша да подслаждам с нещо слага кафява захар.Тя е по-полезна и с качествата си се доближава до меда.
Гладният ми стомах не ми дава да пиша повече Stuck Out Tongue Winking Eye
Хайде, до....

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.

КОГА УПЯХТЕЕЕЕЕЕЕ  Crazy

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор
ПАК ЛИИИИИИИИИИ   Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 897
Борим се,Силве,здраво при това(и гуру по тези въпроси имам даже Heart Eyes),а момчето се държи мъжки Mr. Green
Сега се е научил като го питаме Какви са кърпите?,да отговаря:Меки! Laughing
Марти,много сте хубави,беее Hug Hug HugАко питаш мен,всичките ги сложи Wink
Веси,добре дошла сред безапаратковките Wink HugС Ели станахме три Mr. GreenПожелавам на трите ни в най-скоро време да се реши този проблем  bouquet

Много спам...много сраммм Embarassed

Анкета ще пусна в най-скоро време,само да изберем повече места да предложим(за сега сме се спряли само на едно).

# 57
  • Мнения: 1 666
Форумът има нещо против мен днес  Twisted Evil, не ме пуска да пиша, чак сега на третия път успях...
Мерси на всички за комплиментите за Стени Hug! Да, Веси, прическата е мое дело, отпред е добре, ама нали ви бях разправяла, че отстрани доста го поизкривих... ама не се вижда, пък и тя му поизрастна косата. Марти, на теб ще ти върна комплиментите - Дани е страхотен, вече наистина си му прилича да е батко. А как сладко спинка... Много обичам "спящи снимки", а и Стени по принцип обичам да си го гледам като спи.
Браво на Борко и Инес, че са били послушни по пътя! А за Пачи не сме се съмнявали просто, че е пич! Peace
Жани, историята с рева ми е позната. Стени така си реве до ден днешен от свекър ми. Едно, че го вижда рядко, друго, че на него му липсва подходът към деца. А и от някои непознати хора също се дърпа понякога. А най-странното за мен е, че когато сме в къщи и дойде някой непознат - Стени може да се разплаче, но ако сме навън - не. Територията ли си брани, какво ли, незнам. Но при вас щом ще се налага Андреа да остава с баба си да се гледат, може би наистина решението е да прекарват максимално време заедно, за да свикне.
Сани, и аз имам проблеми със слагането на памперс или изобщо с обличането понякога. По принцип гледам да се е ангажирал с нещо и действам светкавично, но понякога не помага и тогава си го оставям да ми се дърпа и тръшка, та чак и да реве, хич не му обръщам внимание, хващам го по-здраво да не ми бяга и си го обличам.
Силве, я кажи какво точно трябва да пишем, за да гласуваме за вас. А и ако можеш пусни снимката да ви видим.
Аз понеже отдавна спрях да купувам такива списания да кажа - който участва в конкурс или изобщо се е изявявал някъде, да си казва (не се срамувайте, ей!), а ние, както си му е реда, ще удряме по едно рамо.
Вече свършвам, че Стени сигурно ще се събуди всеки момент...

И да не забравя - малки и големи болни, бързо оздравявайте! Peace

# 58
  • Мнения: 1 461
Здравейте и от мен тези суполи не спират да текат и това е., гадни кътници много ни мъчат. Днес си взех изследването от урокултурата и е отрицателна Hugтолкова бях притеснена. Вчера ми беше много кофти ден баща ми си поряза ръката и го оперираха но никои не ми казва за какво точно става на въпрос защото съм бременна, казват че е добре а пък ще стои там два три дена. Точно сега като наближава бебето не трябваше да става,от парви щяхме да правим ремонт в стаята на Галето и бебчо  Sad но сега няма сигурно да стане. Щяхме да слагаме ламинат и да махаме мокета което е задължително заради алергията на Галина. Weary
Ние направихме кръщене когато Галина беше на 5 месеца на Гергьовден. Но чувам от много майчета че си правят кръщенетата на Трявна или на Рилски манастир.
Лидия като четох разни статии на доктори относно храненето на бебето маргаринът е първото нещо което забраняват да се дава на бебетата. Аз изобщо не съм давала само масло даже гледах да е на Мегле, но сега като имаме алергия към кравето мляко попитах да давам ли масло  алерголожката каза да давам  защото няма нищо краве в тях Shocked
За вечеря давам манджичка в малко количество обаче, снощи например яде зелеви сърмички с пуешко, карфиол и царевица.
Sanimama права си че някои болести са предизвикани от начина на хранене, и моята алерголожка ми го обясни така, че алергиите са предизвикани от голямото количество консерванти и оцветители  които поема бебето особенно пилешкото месо което го тъпчат с антибиотици . Радвам се че твоята хубавица е издържала пътуването без проблеми.
Къдрокоска радвам се че сте прекарали добре и сте се разходили хубаво, браво на малкия юнак че е слушал.
Аз сложих обици на Галина когато беше на 7 месеца и държах медицинското злато около 2 месеца и чок тогава сложих златните обички
Чао засега от мен, трябва да тръгвам към болницата
Целувки

# 59
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Елс ,стига наднича пиши.Хората изписаха темата.......   Whistling Whistling
Мерси на всички за загрижеността ви относно Георги .По добре е днес не го е боляло пие си сиропа ,капем си капки и така  Hug
Марти,  ето тази снимка много ми хареса с тези червени бузи :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106930&photo=26
Неф, браво за колата само така не се отказвай и ще станеш много смела, вярвай ми ако си псуваш и докато шофираш вече си го докарала   Mr. Green
Правде, успех утре  Hug
Габи, не сподели за кво си ядосана  newsm78
Забелязвам ,че който пусне темата и яко спами и така тя напредва бързо  Wink
Затова предлагам всеки път темата да се пуска от различни хора и така все ще ни е бърза темичката ,нещо което на мен много ми допада  Hug
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт