УЖАС!ЩЯХ ДА УМРА В СОЛАРИУМА?!?!?!?!

  • 18 222
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Не е за всеки, наистина! Не се тормози отново, мажи се с автобронзант, и без това било по-безопасно  Wink
Аз обаче много обичам да се излегна в хоризонталния- топличко, уютно, мигом се откъсвам от света. Случвало ми се е и да заспя, ако съм за 30 минути  Whistling
Във вертикален солариум ми е неприятно, получавам световъртеж.

# 16
  • Мнения: 184
БЛАГОДАРЯ,МИЛИЧКА!
МАЙ ЩЕ МАЖА И ТОЛКОВА....
А ЗНАЕТЕ ЛИ ХУБАВ АВТОБРОНЗАНТ?

# 17
  • Мнения: 258
Не се отчайвай. Първият път е по-страшничко. Свиква се, следващият път  легни в хоризонталния-отпусни се , слушайки музика и минутките ще минат.Няма страшно.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Ти пък кво е тва заглавие,верно си помислих че нещо ти се е случило ooooh!.Солариума в случая не е виновен,просто първия път при някои е по "страшен",бъди сигурна че следващия път няма да "умреш" Grinning,споко.Аз така си релаксирам вътре,много ми е кеф. Laughing

# 19
  • Мнения: 7 186
Ох, направо ме стресна с това заглавие, помислих, че кой знае какво е станало Confused
Ами ако решиш да ходиш пак, не затваряй напълно вратата, а само я притвори, може би ще си по- спокойна.
Нищо няма да ти стане, печи се разумно и ползвай козметика за солариум.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 415
И аз съм имала подобно преживяване. Преди това много си ми харесваше, ходех постоянно, и ми беше много приятно (за хоризонтален говоря). Миналата година, обаче, до нас отвориха нов клуб, и решиш да ходя там. Там беше вертикален турбо солариум. Тенът ставаше много по-равномерен и готин. Един ден обаче (беше преди цикъл,така че може и това да има нещо общо) на 5тата мин ми стана адски горещо, кръвното ми падна (или може и да ми се е качило, не знам). Почна да ми причернява, усещах как ще припадна всеки момент, спрях солариума, и тръгнах да излизам.. обаче тоооолкова ми беше причерняло, и така ми се виеше свят, че едва успях да се облека, и в момента в които се облякох и тръгнах да излизам, се строполих на пода...
Е, веднага ме изкараха, заляха ме с вода, дадоха ми кафе, сложиха ме под климатика, охладиха ме набързо ..
Не знам дали заради това че ми идваше, или заради това че не бях закусвала, бях се обезводнила или .. нещо дриго.. но вече никога не бих отишла на вертикален!

# 21
  • Мнения: 184
АБСОЛЮТНО СЪЩОТО НЕЩО ИЗПИТАХ,ТАКА ЧЕ МЕ РАЗБИРАШ НАПЪЛНО.ПРОСТО УСПЯХ ДА ИЗЛЯЗЯ НАВРЕМЕ,ПРЕДИ ДА ПРИПАДНА.А МЕЖДУ ДРУГОТО НАИСТИНА СЪМ ПРЕДИ ЦИКЪЛ.
НАИСТИНА ЛИ ИМА ШАНС В ХОРИЗОНТАЛНИЯТ ДА Е ПО-ДОБРЕ,НЕ СИ ЛИ КАТО В КОВЧЕГ Rolling Eyes
НЯМА ЛИ ТАКИВА,НА КОИТО ГЛАВАТА ДА Е ОТВЪН Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Дам, абсолютно те разбирам Simple Smile Ти поне не си припаднала, а аз успях  Mr. Green
Иначе, хоризонталните са много по-приятни, отпускаш се и си релаксираш Wink  Мисля,че има и такива, при които главата може да е вън (макар че аз не съм пападала на такъв).
Като ти мине цикъла, опитай Simple Smile Не би трябвало да има проблем.

# 23
  • Мнения: 154
Първия път и при мен беше така,щях да се побъркам.Какви ли не неща ми минаха през главата-че ще се пръснат лампите, че няма да мога да изляза, че ще се опека жива  т.н.Но после свикваш.Отпускаш се и слушаш музиката Wink

# 24
  • Мнения: 8 917
Явно страдаш от клаустрофобия и ако искаш да я превъзмогнеш ще трябва да се допиташ до специалист. newsm78 По темата - не страдам от подобни фобии.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
 Да, имам такъв случай - само че аз не успях да изляза, а направо си припаднах вътре.  Confused
 Не знам, колко време сам била в безсъзнание, но от тогава не стъпвам на вертикален солариум.
 На хоризонтален въобще нямам проблеми.  Peace

# 26
  • Мнения: 158
Никога не ми се е случвало подобно нещо. За мен солариума е са  едни приятни 15 мин...Може би солариума е бил прегрял...Аз понякога забелязвам, че ако много хора са се пекли в един солариум, после е супер прегрял...и е много жежко вътре...Да не говорим, че в някои студиа, не изчакват определеното време за "изстудяване", вътре е аз.. #Crazy

# 27
  • Мнения: 158
"вътре е аз.."  ад де..... Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
...
НАИСТИНА ЛИ ИМА ШАНС В ХОРИЗОНТАЛНИЯТ ДА Е ПО-ДОБРЕ,НЕ СИ ЛИ КАТО В КОВЧЕГ Rolling Eyes
НЯМА ЛИ ТАКИВА,НА КОИТО ГЛАВАТА ДА Е ОТВЪН Hug
Аз пък повече харесвам вертикалните  Peace

# 29
  • Мнения: 4 733
Първият път във вертикален е така Simple Smile
Кат освикнах стоях и по 30 минути...
Духа, защото има вентилатор Laughing Иначе ще излезеш като препечена курабийка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт