УЖАС!ЩЯХ ДА УМРА В СОЛАРИУМА?!?!?!?!

  • 18 331
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 339
Между другото сега се сетих за солариум, който посещавах миналата година.
Значи той е вертикален и совен, че не лягаш, не си и затворен, лампите са на четири колони и м/у тях пространство колкото да се провреш направо.
А иначе е по-силен от останалите солариуми.

А този солариум къде се намира и колко е на минута ? Ако помниш де  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 1 952
Не е в Сф....

# 92
  • Мнения: 916

Утре ще ходя за четвърти път ...според вас 10 мин. много ли са.... на турбо?

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 14:10 от Vache

# 93
  • Мнения: 3 010
[
Утре ще ходя за четвърти път ...според вас 10 мин. много ли са.... на турбо?

Много зависи от самият солариум, аз ходих на един 15мин и нищо ми нямаше. Докато сега за втори път посетих друг, при което страшно изгорях за 10 мин  newsm78 и то само на корема и бикините, незнам защо все тези зони ловят лъчите  newsm78

# 94
  • Мнения: 916
И аз се притеснявам да не изгоря много,че солариумът си е доста силен...пък и в тая жега сигурно няма да мога да издържа толкова...по-добре към 8 мин.
  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 540
Аз предпочитам слаб солариум. Тези силните не действат ли малко по-шоково на тена и въобще? Не е толкова скъпо, че да пестим стотинки от минути, така че май по-добре да се ходи на по-слаб. По-бавно направения тен по-дълго се задържа, а е и по-здравословно. /ако може да се говори за здравословно в случая  Crazy/

Аз ходя на по-слаб солариум /точно този, дето онази без първите 7 години не го е намерила/ и всеки път вземам по 5,минути, само веднъж - 7. Wink

# 96
  • Мнения: 1 318
Аз ходя на по-слаб, първия път едвам издържах 10 минути, обхвана ме клаустрофобията и се бях заканила повече да не ходя... това беше преди 2 години... и до днес си ходя (хоризонтален), даже като придобих тен и увеличих престоя, започнах да задрямвам Whistling Няма страшно свиква се Hug

# 97
  • Мнения: 916
Някой има ли обяснение защо в лицето изгарям много ,а иначе деколтето и гърбът ми са още бели...сякаш си пека само лицето.. #Cussing out

# 98
  • Мнения: 219
Първият път и аз бях така,даже момичето стоя на стол до отвора за главата да си говори с мен,че да изтрая някак Embarassed
После втория и третия път бяха вече по-добре а след тях заспивах.....

# 99
  • Мнения: 3 010
Някой има ли обяснение защо в лицето изгарям много ,а иначе деколтето и гърбът ми са още бели...сякаш си пека само лицето.. #Cussing out

блазе ти, на мен лицето ми  е най-бяло.  Flutter а корема, бедра, гърди и деколте - негър  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 1 952
Нямам такива проблеми, навсякъде съм си черничка, а в корема съм негър.
f1ST14ka , ако не можеш да изключиш лицевите лампи, си метни някоя блузка на главата и няма да си печеш лицето и да ти изгаря, то не е и хубаво, може да получиш петна, лунички, че даже и бръчки.

# 101
  • Мнения: 916
Нямам такива проблеми, навсякъде съм си черничка, а в корема съм негър.
f1ST14ka , ако не можеш да изключиш лицевите лампи, си метни някоя блузка на главата и няма да си печеш лицето и да ти изгаря, то не е и хубаво, може да получиш петна, лунички, че даже и бръчки.
newsm10
Koзметичката ми беше казала,че по време на солариума акнето може да намалее...но след спирането  ooooh!  ooooh!

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
3-та част ли беше  moresmile

# 103
  • Мнения: 1 250
Кажете, моля ви, някаква козметика за солариум, защото там, където ходя не предлагат такава. Ходя на вертикален турбо солариум, ама толкова е турбо, че най-много 6 мин може да се стои.

# 104
  • Мнения: 5
Напоследък много се замислям дали да не отида на солариум и след като изчетох всички ваши мнения,стигнах до извода,че ако ще ходя,ще е на хоризонтален.Но въпросът ми е-вие как се печете-чисто голи или с бельо?И кое всъщност е по-правилно,защото ако си с бельо,не би следвало кожата под плата да почернее,нали?

Общи условия

Активация на акаунт