ВМ-НВХ Благовонното манджаре е у нашто сериале- 13

  • 19 456
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
ехей Simple Smile сестра ми е на гости и вчера го ударихме на една голяяяма разходка, много съм доволна.имаше малко бонбонки де.. то без тях трудно  Crazy но вечерях много дробчета със сметанов сос и гъби, чак тежко ми стана.добре ми е, чувствам се отслабнала, което за мен е най-важно, а не какво показва кантара. лек ден Simple Smile

# 421
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Всичко ме боли-корем, бедра, прасци, ръце,че и яйчници-днес взех,че се оциклопих Close
Сига готвя  chef-пак
Ще ям тараторкен с варени яйца, а за джуниъра пека пресни картофки-а туй как ми се прияде, а не съм гладна за картофи, ама нали са пресни и миришат много вкусно... Closeникви картофи, че съм цяло кило отгоре Twisted Evil
Днес трудно ще докарам калориите и %, някак си нямам мазни храни вкъщи-какво ли да ям..?
Малко сушеничка сякаш за калория да метна... Thinkingможе..

# 422
  • София
  • Мнения: 6 798
Кантара е заковал на 56кила и не мърда, значи!!!  Crossing Arms Два пъти свалям до 55,2 и после пак качвам на 56, след ден-два. Каква е тази работа бе, вече месец-два не мога да мръдна, ужас!!! #Cussing out Останали едни 3 кила, дето сигурно 1 година няма да ги разкарам.  Cry Cry Cry

# 423
  • Мнения: 956
Здравейте,
аз съм от шпионките, дето само четат  Mr. Green.. ама за сметка на това редовно. И се надъхват, честно , наистина е важно да усещаш, че има и други спазват твоя режим. Мързи ме да пиша, де..
Мама Мангасарян, аз ВМ НВД я знам в индийски вариант - същата си е съвсем, само че разрешените плодове са лимони и портокали единствено.  Та, исках да кажа, че там се споменава, че диетата  трябва да бъде пазена една година - не се тревожи за тжоите три килограма, за една година наистина ще заминат. Изглежда тялото има нужда да свикне и затвърди новите килограми..
много се радвам, че пишете и сметките си ... Simple Smile

# 424

Общи условия

Активация на акаунт