Как преварявате водата?

  • 3 759
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
По принцип преварявам водата на котлона ,
но  понякога го правя и в микровълновата. Peace

# 16
  • Мнения: 684
Ел. каната изключва, когато водата заври и поври десетина секунди. Ако искаш да ври повече трябва да се отвори капачето на каната и водата ври колкото време искаш....

До скоро мислех, че е достатъчно само да кипне  Rolling Eyes , а от 2-3 дни реших да я преварявам по-дълго и дебна каната като изключи и пак пускам, и след 10 секунди пак, и после пак и така 4-5 пъти... Ще пробвам следващия път без капак! Мерси за съвета!
Peace

# 17
  • Мнения: 2 677
На котлона.  Peace

# 18
  • Мнения: 6 618
На котлона ,но май с ел. кана е по- удобно трябва да си взима.Каква ще ми препоръчате?

# 19
  • Мнения: 1 264
На котлона. И след като няколко пъти извря след като я забравях, сега стоя до котлона докато заври.  Mr. Green Но не мисля да си вземам ел.кана, че само купуваме разни уреди, дето ги ползвам по 1 месец и после се чудя къде да ги складирам.  Blush

# 20
  • Мнения: 429
В електрическа кана

# 21
  • Мнения: 1 029
Първите няколко пъти предарявах в електрическа кана, но четох някъде, че трябвало водата да поври малко, поради което започнах да я преварявам на котлона.

# 22
  • Мнения: 742
На котлона Wink

# 23
  • Мнения: 2 015
В ел. кана, но да не ти казвам, колко котлен камък се отделя.Мисля да мина на кана Брита или мин. вода за бебета Peace.

# 24
  • Мнения: 1 925
Аз съм си взела ел.кана, мисля че е най-удобния вариант  Peace

# 25
  • Мнения: 1 183
В ел. кана ми е най-лесно и най-удобно  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 718
В ел.кана.

# 27
  • Мнения: 679
На котлона. Незнаех, че за да продължи да ври водата в ел.каната трябва да се отвори капака, още утре ще пробвам и ако става определено ще преварявам в нея.  Peace Все пак май е хубаво водичката да поври 5-8 минути

# 28
  • Мнения: 574
В ел.кана,на микровълновата подгвявам вече преварената вода  Peace

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 354
в микровълновата

Общи условия

Активация на акаунт