1001 трика....

  • 1 946
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Стерилитета при мъжете е по-голям от този при жените.И почти не се лекува.Ако обичате този човек и искате да живеете с него, но е важно и да имате деца????
Аз съветвам да опитате да вземете материал ,но качествен.
Годините си минават , после осиновявате и какво.Чуждо дете .Така поне знаете и двамата родители.Глупаво е да съветваш така .Ако може да си представите колко безплодни двойки има !!!! Ужас.Чак ме е яд на тези с възможности и с едно дете.

# 16
  • Мнения: 326
Да си призная честно, аз също исках само едно дете, но съпругът ми настояваше за второ, което се появи доста неочаквано.  Той просто ме заблуждаваше че ме пази и до ден днешен отрича да е направил нещо

# 17
  • Мнения: 1 400
Глупост ли е или не - зависи от гледната точка Peace
Ето, tarlio е дала една такава(друга) гледна точка. Не става въпрос за това да вържеш някого да се ожени ( омъжи) за теб, а да забременееш от него, тогава когато той също иска, но не му стиска и се колебае много, а ти нямаш вече тръпение. За нещо такова иде реч.
Не можете ли да си представите тази ситуация - двама се обичат, говорят за брак, мечтаят за деца, но единият постоянно отлага.  Е, ако аз попадна в такава ситуация - определено бих изръчкала отлагащият по някакъв начин Twisted Evil
Но вие не бихте,нали така?

# 18
  • Мнения: 463
Ами ако отлагащия не е сигурен ,че това е човека и за това отлага?Ами ако не се чувства готов?Детето трябва да се иска и от двамата .

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 14:45 от Monka

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз не бих направила нещо такова, защото за мен е много важна бащата на детето да го желае толкова силно, колкото и аз Peace.
Peace

# 20
  • Мнения: 4 546
Глупост ли е или не - зависи от гледната точка Peace
Ето, tarlio е дала една такава(друга) гледна точка. Не става въпрос за това да вържеш някого да се ожени ( омъжи) за теб, а да забременееш от него, тогава когато той също иска, но не му стиска и се колебае много, а ти нямаш вече тръпение. За нещо такова иде реч.
Не можете ли да си представите тази ситуация - двама се обичат, говорят за брак, мечтаят за деца, но единият постоянно отлага.  Е, ако аз попадна в такава ситуация - определено бих изръчкала отлагащият по някакъв начин Twisted Evil
Но вие не бихте,нали така?
но не е задължително да е с измама.

# 21
  • Мнения: 8 999
Обсъждали сме с мои приятелки, още докато бяхме моми, този проблем и мисля, че стигнахме до едно много разумно решение. АБСУРД ДА ГО СПОДЕЛЯ НА ВСЕОСЛУШАНИЕ, страшно е нецензурно, ако някой е любопитен - ще му отговоря на лични! Слава Богу на нито една от нас не  се наложи да използваме въпросния трик...

# 22
Според мен жени, които прибягват до подобни трикове, нямат капка уважение към себе си... да не говорим за уважение към въпросния партньор и детето, към което се стремят... Извинявам се, ако обиждам някого, но не мога да премълча възмущението си.

# 23
  • Мнения: 313
Не бих използвала измама, едно дете трябва да е желано и от двамата партньори, но това си е само мое мнение.Всеки има право да реши за себе си

# 24
  • Мнения: 934
Опа тема за мен. И аз така излъгах ......
ама себе си Simple Smile) Цял ферман имах, за това че аз дете ниц, никога и т.н. няма да имам, взех та се хванах на уловката на доктора, доцента и професора, подписали се и т.н под фермана. Убедих и половинката и те ти живот, цяла година, че и повече секс на воля. Да де ама в един прекрасен момент след закъснение от 2 месеца - при мен нормално е точно толкова, че даже и повече - на майтап и шега викам си, ей сега ще видиш как ще те хвана на къс пас. Мале не знам кой кого хвана на къс пас, но определено излъгах себе си:)

# 25
  • Мнения: 1 400
Опа тема за мен. И аз така излъгах ......
ама себе си Simple Smile) Цял ферман имах, за това че аз дете ниц, никога и т.н. няма да имам, взех та се хванах на уловката на доктора, доцента и професора, подписали се и т.н под фермана. Убедих и половинката и те ти живот, цяла година, че и повече секс на воля. Да де ама в един прекрасен момент след закъснение от 2 месеца - при мен нормално е точно толкова, че даже и повече - на майтап и шега викам си, ей сега ще видиш как ще те хвана на къс пас. Мале не знам кой кого хвана на къс пас, но определено излъгах себе си:)
Laughing Laughing Laughing Това ми хареса Peace
И какво? Чувстваш ли се измамена, ограбена... нещо такова?

# 26
  • Мнения: 934
Laughing Laughing Laughing Това ми хареса Peace
И какво? Чувстваш ли се измамена, ограбена... нещо такова?
Ми да съвсем си се измамих. Мислех си -ех че кеф сега един купон ще падне, секс без задръжки, щото нали няма смисъл от пазене, а сега кво???? Да ми е живо и здраво малкото камикадзе, но за мое и негово добро в близко бъдеще няма да вярвам на доктори, а мъжкото тяло беше настина изненадан ,ама съвсем дюшеш му дойде. Вързах го признавам си, само дето май аз се вързах повече за него, отколкото той към с тази малка изненадка.
Определено съм ограбена сега, има червена лампичка за още наследници, а преди бях преодоляла мъката и се виждах като стара мома тормозеща единственото си дете, сега трява да се мъча да тормозя цели две, дай боже след години даже три.

Общи условия

Активация на акаунт