ЯМБОЛ(14) - стягате ли се за следващата среща?

  • 12 882
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 61
хахаах ' ени такива с дългите коси '

Аааами яслата минава добре с някои лееееееееееки изключения. Първия, втория и третия ден мина доста добре - радва се като влиза при децата малката, играела си е там с тях, всичко пърфект. Обаче след това взе да се усеща и все повече се държи за якето когато я давам на жените там. Някой път влиза с кеф, някой път се дърпа, просто трябва да свикне детето с обстановката и децата. Въпреки, че имам подозрение, че не харесва една от жените, ама още нищо не мога да кажа. Утре ще бъде до 13;30 когато ще отида да проверя дали спинка ( ако спи ще чакам да се наспи, докато пия една биричка ) ... ( ако жената чете - ще пия кафе !!! :Р ) и ще я взема. Очаква се, по малко да се увеличават часовете на престоя й, докато към края на седмицата може би ще бъде на ' пълен работен ден ' Simple Smile

До тук всичко е в рамките на нормалното, ама има и деца които като ги оставят горките голям рев хвърлят и Лора се ' заразява ' от тях и така ...

# 76
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Някой от вас ше ходи ли на Рокерски събор ?!

Еееееех тоя рокерски събор! На половинката ми мнооого му се ходи, но тая година ще му се размине  Whistling Като му показах тоя плакат, хич не му стана хубаво ...
Апропо, dope_hat, моят мъж твърди, не само че Ви/те познава, но и че сума ти бири сте били изпили заедно на едно култово за Ямбол и за времето си местенце  Wink

# 77
  • Мнения: 83
И кое е това местенце(ако не е тайна),че и мен нещо такова ме съмнява?

# 78
  • Мнения: 3 537

Краси ( Eis ) к'во стана с филмите, успяха ли да тръгнат нещата или да мислим нови варианти !?

харесва ли ви галерията на малката която направих ... !? че се чудя Simple Smile

Явно проблема е в нашият компютър. ConfusedСъщата работа ! #2gunfire
Албума много ми хареса.Аз май го писах по-нагоре това. newsm78
А в коя група сте?Ние сме в трета,на вторият етаж. Grinning

# 79
  • Мнения: 3 537
Забравих да честитя на Лиляна за съдомиялната.Честито,честито!Със здраве да си я ползваш! Peace

# 80
  • Мнения: 135
Снимките на Лорката са готЯни,да кажа и аз.
АА и ...имате,като нашето чаршафче - жълто на зайчета.Аз имам два комплекта и ги въртя ,от както се е родила.Все едно не й го сменям  Tired

# 81
  • Мнения: 83
Добро утро.Май не е добро-времето е гадно ,а на мен ми се спи.Нина много рано взе да става.Вчера пак видях някои от вас ама тоз кофти срам,срам и пак срам какво да го правя.Онзи ден ви писах ,че ще изрязвам яйца от гланцово блокче,да изрязах ги ,но не мога нищо и никак да залепя ,купих едни не ами две в опаковка лепила от Кауфланд ,и нито едно от тях не става за нищичко и много ме е яд.А сега как да ида за лепило в това време.УФ че,ме е яд!Хайде дано вашия ден е по-хубав.Днес е вече Велики Четвъртък!!!

# 82
голЕм касмет а Диана К.. времето ина4е не е студено само дето се мръщи...днес 6те има ли изцапани ръ4и4ки..хехе...а някой чувал ли е 4е яйца се боядисвали само сутрин???6тото аз няма как да ги боядисам преди 17 ч....а събота едва ли ще имам време..

# 83
  • Мнения: 3 537
Ние ще ги боядисваме към 5 ,като взема малката от ясла. easter

# 84
  • Мнения: 83
Аз ще ги боядисвам в Събота,за да са по-пресни.Сложила съм ви най-долу малко по-актуални снимчици.

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Мен бабите ме освободиха от удоволствието да се цапам с яйца и козунаци. Laughing
Мама с Данчо ще месят, а свеки пак с Данчо ще боядисват яйца.
Аз съм на друга вълна сега. Още не ми е дошла съдомиялната  Sad , нямали в наличност по магазините на Техномаркет. А аз така да съм се въодушевила.
 
Диана К, къде ще ги лепиш тези изрязани яйца?

Привет, Buba Mara, аз ли нещо съм изпуснала, или досега не си писала newsm78
Не харесваш ли рокери?
Ние ходим за купона, а и с със стабилна компания става доста весело.

П.П. Засякох някой скрит да чете темичката ни, бързо да се представи!

# 86
  • Мнения: 83
ще им лепя окраски по тях и после на стените в хола

# 87
  • Мнения: 3 537



П.П. Засякох някой скрит да чете темичката ни, бързо да се представи!
аз yes

# 88
  • Мнения: 83
и аз си мислих че си ти ,защото пак те е домъзяло май май.Лили на теб ти завижда ,на мен никой не иска да ми ги боядиса и ще се плескаме двете с Нина .А за съдомиялната ,не се коси най -сигурно след празниците или ако са готини (а те не са) ще те зарадват за празниците,успех.Да кажеш после какво е станало.

# 89
а някои навит в събота в парка?

Общи условия

Активация на акаунт