"Дневникът 7" - да отслабнем всички заедно

  • 37 593
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 958
katellina нали ми говориш за диетата Скарсдейл? На закуска е грейпфурт, на обяд плод или месо със салата, за вечеря пилешко/риба и салата... Аз ядях грейпфурт за закуска, ябълка за обяд или салата, вечеря риба/пилешко + салата... Не спортувах тогава!!! Но аз съм тежка категория, предполагам че заради това свалих такива килограми... Но диетата е супер, защото за мене това си е живо ядене не глад, за ралика с това което се ''храня'' в момента. Имаш ли книжката??? Много е добра + това има приложение и на други диети в края на книгата  Peace

# 271
  • Мнения: 365
Каква е тази диета? Аз пак нещо не съм в час. Сигурно е от глада  Mr. Green

# 272
# 273
  • Мнения: 365
miranda, благодарско за линка.
Аз преди малко си изцедих един грейпфрут. Гледам ви почти всички сте се запътили към тоалетната, а аз от 2 дена очаквам включване. Тоя чай "Инхуа" не ми действа никак разхлабващо... Laughing

# 274
  • Мнения: 6 958
miranda, благодарско за линка.
Аз преди малко си изцедих един грейпфрут. Гледам ви почти всички сте се запътили към тоалетната, а аз от 2 дена очаквам включване. Тоя чай "Инхуа" не ми действа никак разхлабващо... Laughing

Добавих още един имаме едно дневниче, което я спазваше и остана доволно vania_ltz (3 е нейното). Аз съшо не съм посещавала 00 - днес 3 ден  Embarassed Embarassed Embarassed И гледам да направя нещо по въпроса. Музата не ми е дошла още  #Cussing out Аз пия чай Сена - майчин лист. На мен ми помага. Но не го пия всеки ден Peace

# 275
  • Мнения: 237
Благодаря ти miranda_rs  Hug
За същата диета става дума,но аз съм си я превела от оригиналния сайт,защото подочух че тези преведените не са както трябва!Но не съм сигурна какви плодове да ям докато трябва да съм само на плодове и дали бананите не са много калорични!  newsm78
Днес ми е 2-рия ден и да Ви кажа не се чувствам никак изтошена,даже повече ми допада да ям плодове каквито и да е,отколкото меса разни  Peace
Да видим този път дали ще я изкарам до края  Praynig
Ще ви държа в течение  Hug

# 276
  • Мнения: 365
Аз по принцип съм много редовна, особено след кафе и цигара сутрин.Ама сега.....
Чакам си включването, за да изляза с малката на разходка, че да не ми се наложи да тичам с количката  smile3521

# 277
  • Мнения: 1 130
Да кажа и аз за Скарсдейла  Laughing - много убава диета ама не е за мен - правих я след японската, а след японската тази си беше живо плюскане  Mr. Green - с нея разкарах само един кг, но пък си задържах постигнатото от японската  Peace Сега се мъча със "страхотна диета", че да видим колко е страхотна  Sunglasses

# 278
  • Мнения: 5 022
охоооо, пак сме се развихрили Laughing

спортувах, хапнах една слатка, сега отмарям Crazy
чайове немога да пия, веднъж пих сание и се скъсах да повръщам Sick
от понедлник съм на масажи, сега си записах час Flutter
katellina бананите според мен не са много подходящи  Peace
Тринити я по-ведро, ще свалиш килцата, то не става изведнъж, малко по малко Hug Неможе да качваме 9 месеца пък да сваляме за 3-4, иска си време.

sensimillia ЧРД на майка ти, да е жива и зрава и много да я слушаш Wink

# 279
  • Мнения: 664
здравейте, при мен кантара мръдна, но ще видим утре със сигурност

# 280
  • Мнения: 3 372
Здравейте народе Hug
Днес съм зле с яденето, опитвам се да го карам почти на глад Crazy Взех си 100 гр белен слънчоглед и изпих един чай Витакс слим програм, аливам се и с вода. Вечерта може да хапна една салатка.
Нещо са ми зациклили килограмите, не свалям изобщо
Проблема с 00 съществува и при мен - ходя на гости на 00 само по веднъж на седмица Embarassed

# 281
  • Мнения: 6 958
Момичета ХЕЛП един въпрос извън темата ни  Embarassed Не искам да питам в другите теми, че трябва да следя някой да ми отговори или най много да ме гледат като ''изтребител''  Mr. Green

Към някоя от вас носеща диоптърни контактни лещи?!?  newsm78 silvana_i_magitо може би ти ще ми помогнеш или и аз незнам?!?  Praynig Нужен ми е само един отговор момичета... Моите лещи са диоптърни за 2 години - сега им изтече периода (първите които имам са) трябва ли да ги сменя веднага или мога да ги нося още или .... и аз незнам какво?!?

Съжалявам че не е по темата но вие сте ''моето семейство'' и ми е по хубаво да питам някоя от вас  Hug

  bouquet  bouquet  bouquet

# 282
  • Мнения: 1 130
piddochia ако утре се установи, че не е мръднал го сритай от мен  Mr. Green
*milenna* ако си на такваз храна все няма като как да посещаваш 00 мила,
ама днес като гледам от сутринта все на дрисливи теми сме се отворили  Mr. Green Joy Joy

# 283
  • Мнения: 1 130
миранди зълва ми е с такива лещи и я гледам, че следи да ги сменя стриктно на колко си време там, че й се възпаляват очите и почват нещо да и дращят или не знам и аз какво - това от мен, дано някой по-вещ ти отговори!

# 284
  • Мнения: 3 372
Неее, не съм всеки ден на такава храна, само днес Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт