Пиле в мляко

  • 1 681
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
На мен ми се иска да опитам това пиле, но нямам йена, а и като цяло избягвам да готвя на ток и във фурна... има ли го във вариант за котлон?

# 16
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
На мен ми се иска да опитам това пиле, но нямам йена, а и като цяло избягвам да готвя на ток и във фурна... има ли го във вариант за котлон?

Бу, може да опиташ ето тази рецепта - като продукти е почти същото, а ако не искаш. не слагай подправките но и така е убиец - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142526.msg2713292#msg2713292
Даже днес това хапвахме Grinning

Марчето, ще опитам и твоя вариант - звучи много вкусно!

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, може да опиташ ето тази рецепта - като продукти е почти същото, а ако не искаш. не слагай подправките но и така е убиец - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142526.msg2713292#msg2713292
Даже днес това хапвахме Grinning
Наталина, много ти благодаря! Аз страшно обичам тези подправки и обожавам индийска кухня. Ще го пробвам в най-скоро време Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 642
И аз много обичам пиле с кисело мляко, обаче от доста време не правя, защото вкъщи само аз го ям. Но ако остана сама някой ден ще взема да си сготвя. Или пък ако мъжа ми го няма ще тествам детето дали би хапнала такова нещо, защото тя пък в разбични периоди харесва различни хрени.

# 19
  • Мнения: 2 099
Тази рецепта е на Jamie Oliver и я даваха по телевизията миналата година. Лимоните пресичат млекото и се получава сос приличащ на бучици меко сирене.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Лимоните пресичат млекото и се получава сос приличащ на бучици меко сирене.
Извара се получава Grinning с маслеността на млякото, за разлика от изваратапо магазините, която е с много никаква масленост.

# 21
  • Мнения: 3 447
Аз го правя по подобен начин, само че във варианта на Джейми Оливър - без канела и със салвия. Много е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт