Синът ми е на 7 месеца и отказва да яде домашно приготвени пюрета и супички

  • 1 063
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Сина ми ядеше и двете- но определено предпочиташе купените Rolling Eyes

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Моя Виктор пък не иска купешки.Иска домашни. ooooh!Откакто го записах на детска кухня се родих.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 757
А това 1 , 2 какво е? За какво е анкетата? newsm78
и аз не разбрах Rolling Eyes

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
А това 1 , 2 какво е? За какво е анкетата? newsm78
и аз не разбрах Rolling Eyes

Интересно ми е, иначе бих гласувала  Crazy

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моя малчо също е на купешки пюрета  Peace

# 20
  • Мнения: 6 164
Аз гласувах за 2.

Щото е повече от 1.  Joy

# 21
  • Мнения: 3 042
Може и да е малко пресилено изказването от моя страна, но аз съм забелязала, че децата, които са свикнали с купените пюрета, после не харесват домашната или детската кухня.

Моят син откакто го захраних с пюре до почти годинка само купени пюрета е ял. Без проблем започна да яде храната от детската кухня /нямаше нещо, което да не обича/, а по-късно и мойте манджи. До две годишен наред с другата храна, ядеше и купени пюрета - разлика кой знае каква не правеше.

Щерката съм я хранила и с купени и с домашни пюрета. Ядеше си идвата вида едновременно.

# 22
  • Мнения: 7 803
Може и да е малко пресилено изказването от моя страна, но аз съм забелязала, че децата, които са свикнали с купените пюрета, после не харесват домашната или детската кухня.

Моят син откакто го захраних с пюре до почти годинка само купени пюрета е ял. Без проблем започна да яде храната от детската кухня /нямаше нещо, което да не обича/, а по-късно и мойте манджи. До две годишен наред с другата храна, ядеше и купени пюрета - разлика кой знае каква не правеше.

Щерката съм я хранила и с купени и с домашни пюрета. Ядеше си идвата вида едновременно.
същата работа. никога не е било проблем след купено пюре да я дат домашно приготвена храна   Peace

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Запиши го на кухня.

Общи условия

Активация на акаунт