коя помпа за кърма да си купя nuk или avent?

  • 2 229
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 664
И аз съм за друго от изброените две, Медела - това е признатата в цял свят помпа! Авент е добра като няма Медела Wink

# 16
  • Мнения: 2 197
Моята помпа AVENT вече обслужва трета майка (аз я ползвах близо 5 месеца, следващата майка почти 6, сега още не се знае колко ще се ползва, бебето е на 2 седмици). Още си е с оригиналните уплътнения.

# 17
  • Мнения: 998
И аз съм за Авент, страхотна е!!

# 18
  • Мнения: 2 152
Аз имах Авент, но не използвах въобще.Нямах кърма и така не ми потрябва Sad

# 19
# 20
  • Мнения: 223
мерси на всички за отговорите Hug

# 21
  • Мнения: 645
Здравейте, не съм ползвала Авент но кумицата ми ползва. Определено има неприатни изживявания с нея. Не като удобство а като качество. Бебето и е едва на два месеца и ползва трета такава. Първата и се счупи онзи ден, вчера мъжа и отиде и и купи втора която още вечерта се счупи, днес след огромен сканда са му я сменили ( не са искали да я сменят) и са се оправдали че имала слабо място. И така за два месеца 3 броя, ще видим и тази колко ще изкара. Може да е дефектна партида но за тези пари.........  ooooh!А и маиката колко нерви изхаби че малката се храни с кърма но изцедена...
Вие си предценявате, само споделям случка.
 Peace

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 679
Ползвала съм и двете, на Нук не ми хареса, самото чувство при изцеждането все едно ще ми откъсне гърдата, а ефекта от него беше минимален. При авентската помпа много ми е удобно наличието на силиконовото цветче при отвора за гърадата, силата на изцеждане си я регулираш сам, зърното не ти се обезформя.
С две ръце гласувам за Авент.

# 24
  • Мнения: 789
Авент, много съм доволна  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Още един глас за Авент.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
АВЕНТ,ползвах я 9месеца,след мен една позната я ползва също няколко месецаи помпата е в отлично състояние:)

# 27
  • Варна
  • Мнения: 389
Авент.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 155
Не бързай с покупката на помпа. Не е задължително да се цедиш, за да имаш мляко (аз съм такъв случай, все още кърмя). Според мен - излишна покупка, кърми по естествения начин, по-лесно е.  Peace
Ако можеш вземи за проба в началото от някоя позната - това за твое успокоение.
Аз лично нямах успех с Авент Исис (взета от приятелка) и гадна НУК тип спринцовка - това просто ме отказа да пправя въобще опити да цедя.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт