Проблемно или безпроблемно раждане?

  • 2 802
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 753
Отговорих безпроблемно, въпреки, че трая 24 часа и беше много болезнено... Но нито аз нито Анна сме имали проблеми.

# 46
  • Мнения: 3 932
Ами според обясненията ти, гласувах с безпроблемно, в смисъл, че нямаше усложнения, ако не се броят шевовете и болезнените 9 часови контракции.

# 47
  • София
  • Мнения: 15 219
Наложи се да родя със секцио по спешност, но въпреки това смятам, че раждането ми беше безпроблемно. Нямах никакви усложнения или проблеми.

# 48
  • Мнения: 1 090
Гласувах с горе-долу. Раждането ми мина безпроблемно и сравнително бързо - от изтичането на водите 30 мин след полунощ до появата на Марина в 6:45 сутринта. Но аз се възстанових много трудно, имах доста разкъсвания и почти 1 месец не можех да си сядам на д-то.

# 49
  • Мнения: 1 437
И двата пъти имах проблеми.
Първият път дъщерята имаше проблем.
Вторият път - аз ,не ми се отлепи плащентата , та я махаха докторите. #Puppy dog
Не можах да гласувам  - моят отговор го няма.

# 50
  • Мнения: 1 800
Безпроблемно, планово секцио, всичко беше ок.

# 51
  • София
  • Мнения: 938
Безпроблемно, но преносих 9 дни, нямах разкритие и контракции и родих секцио. Перфектна операция, много бързо възстановяване.

# 52
  • Мнения: 781
Цитат на: pandora
Мина идеално - секцио, всичко на всичко 40мин. възстанових се за нула време, с бебка нямаше никакви проблеми. Laughing


Сори за плагиатството, но и аз така Embarassed

# 53
  • Мнения: 516
Имах безпроблемна бременност,както и безпроблемно раждане/по естествен път,с един външен шев/.
Бързо се възтанових,като изклю4им само,4е има да смъквам още някой и друг килограм Sad

# 54
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Mags
Абсолютно безпроблемно - секцио - 20 мин. като по учебник  Grinning




 newsm10

# 55
без проблеми,с изключение на дългото чакане-преносването в жегата  Neutral Face
Слава Богу-на нас не ни се случи нищо лошо Wink  People Angel  People Angel

# 56
  • Мнения: 229
Мога да кажа ,че всичко мина безпроблемно,въпреки че дъщеря ми се роди с увита около врата пъпна връв.Сега си спомням доста често и винаги с удоволствие за това невероятно преживяване Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 772
Горе-долу - с епидурална упойка, за мен бе леко, но се наложи форцепс и вадене на плацентата с кюртаж и според лекарите не е било никак леко; за щастие бебо бе съвсем добре!, но заради изгубеното по-голямо количество кръв първия един ден след раждането бях доста зле, нататък възстановяването бе нормално, мисля

Общи условия

Активация на акаунт