крем карамел с кроасани

  • 38 882
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
дааа, тази успешна рецепта е пускана и коментирана тук не веднъж!

ТУК
И ТУК
ТУК също
и тук я имаше
Една вариация с бишкотией тук надолу
а това ТУК е друг интересен сладкиш с крем карамел
Практични съвети за тортата

Успех и добър апетит!


във всички теци теми има и полезни технологични съвети и вариации, коиот могат да са от полза на всички, които крем карамелът е любим.  Wink

# 16
  • Мнения: 3 647
дааа, тази успешна рецепта е пускана и коментирана тук не веднъж!

ТУК
И ТУК
ТУК също
и тук я имаше
Една вариация с бишкотией тук надолу
а това ТУК е друг интересен сладкиш с крем карамел
Практични съвети за тортата

Успех и добър апетит!


във всички теци теми има и полезни технологични съвети и вариации, коиот могат да са от полза на всички, които крем карамелът е любим.  Wink
записвам ги  в любимите
  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 364
Аз върху горещия карамел редя кроасаните и заливам със сместта



Страхотна торта става!!!

# 18
  • Мнения: 6 461
значи по велик ден ще се пробва
с остатъцито от козунак
Да в къщи така оправдаваме остатъците от козунака. Peace

# 19
  • Мнения: 795
Досега такова нещо не съм пробвала, но ми звучи добре!  chef

# 20
  • Мнения: 795
А някой може ли да го покаже на снимка, нещо не мога да си го представя! Praynig

# 21
  • Мнения: 750
А някой може ли да го покаже на снимка, нещо не мога да си го представя! Praynig

      

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пък към крем карамела и кроасаните слагам и по един банан и става много приятно усещане. Печеният бана придава изключителен аромат на сладкиша.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 967
Аз пък към крем карамела и кроасаните слагам и по един банан и става много приятно усещане. Печеният бана придава изключителен аромат на сладкиша.
Идеята ми хареса - ще опитам Grinning   bouquet

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Още една идея от мен. Вместо разряза ни кроасани, наредете един плик от малките кроасанчета, така тортата става "по-шоколадова"  Peace

# 25
  • Мнения: 6 461
Още една идея от мен. Вместо разряза ни кроасани, наредете един плик от малките кроасанчета, така тортата става "по-шоколадова"  Peace
На истина е чудесна идея Wink

# 26
Любима торта и в нашия дом, тези дни ще се прави, че имам един изсъхнал козунак

# 27
  • Мнения: 4 916
Аз пък към крем карамела и кроасаните слагам и по един банан и става много приятно усещане. Печеният бана придава изключителен аромат на сладкиша.

Много добра идея.  Peace

Досега съм правила рецептата с малки кроасанчета, това е любим десерт вкъщи.

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз пък към крем карамела и кроасаните слагам и по един банан и става много приятно усещане. Печеният бана придава изключителен аромат на сладкиша.
Къде точно го слагаш този банан?

# 29
  • Мнения: 266
Тоя сладкиш ми стана любимия от миналата година когато си бях в БГ- тогава мама ми го направи първия ден и след това я карах да го прави през ден. Тук и аз се опитах, но не прецених, че формата ми за кекс е с подвижно дъно, та сместа за крем карамела изтече Embarassed. Изложих се и се отказах. Но сега като чета тук се замислям дали да не си купя нова форма?

Общи условия

Активация на акаунт