Броите ли си рестото?

  • 1 680
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 317
Не броя, понеже смятането не ми е силната страна  Laughing и се обърквам.

# 16
  • Мнения: 1 272
Хвърлям поглед и комай само фрапиращи разлики ме 'впечатляват'. Случва ми се да забравя покупките си, но добре че ме познават на пазара и ако не ме догонят ми пазят покупките Laughing

# 17
  • Мнения: 2 759
Не броя, понеже смятането не ми е силната страна  Laughing и се обърквам.
                Peace. Покупките от други магазини ги забравям, когато пък помня и си ги търся - откраднати  Crossing Arms.

# 18
  • Мнения: 5 577
Имам ужасния навик и на работа да не броя какво ми дават, а не е хубаво.  Blush

# 19
  • Мнения: 7 474
Рядко ги броя  Thinking

# 20
  • Мнения: 936
Последно си забравих покупката. Пазарувах плодове и зеленчуци, прибрах повечето неща и забравих ябълките. Сетих се след няколко часа и отидох да си ги прибера на другия ден. Добре, че продавачката ми е позната Mr. Green.
Иначе и на мен смятането не ми е силна страна. Embarassed
А имате ли куриозни случки в магазин? Моя колежка ми разказваше как преди време тръгва до магазина, в едната ръка торба с боклук, а в другата - празни бутилки за връщане. Стига до кофата, изхвърля бутилките там и после най- гордо отива в магазина и подава торбата с боклука. LaughingПродавачката е била  Shocked Shocked Shocked.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 17:24 от Тедъ

# 21
  • Мнения: 154
И аз не броя ресто, явно е въпрос на навик.Случвало ми се е и да ми връщат повече Mr. Green, честно, но пък предполагам че съм била прекарвана в повечето пъти.В нашия магазин веднъж се случи, егати случката-идва редовен клиент, но за да спести време от пътя до кофите за смет да изхвърли боклука, минава първо да напазарува. Остава  боклука на входа и влиза в магазина.Излиза и почва да си търси торбата, но уви тя е изчезнала. Стана му интересно и ни се обади, на охранителните камери видяхме как друг редовен клиент му краде боклука, Sick #CrazyЕгати, хората са се издухали тотално  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 30
Хвърлям бърз поглед колко ми връщат, но чак пък да броя - не.
Докато бях сервитьорка ми се е случвало аз да връщам повече. Най-лошото беше, че после се усещах ама късно... ooooh!

# 23
  • Мнения: 7 112
Фиксирам ги бързо. И гледам касиерката. Много стимулиращо действа.  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 167
Броите ли си рестото в магазина? Или повечето сте разсеяни (като мен) и просто прибирате парите и тръгвате? А да има такива, които прибират парите и тръгват без покупката? На мен ми се случва често. Embarassed

ами зависи. понякога не броя. но май по-често броя.
докато си ги сложа в портфейла и съм ги преброила, сякаш.

# 25
  • Мнения: 7 837
Не. В редките случаи, когато плащам кеш, директно прибирам в портфейла.

# 26
  • Мнения: 27 524
Не сама, но броя какво са ми оставили преди да го взема.
Случвало ми се е веднъж-два пъти да забравя покупката. Винаги са ми казвали.

# 27
  • Мнения: 2 759
...А имате ли куриозни случки в магазин?...

                Ми не е точно магазин и не е много куриозно. Вчера пред мен една мацка си купува кафе, фръцка се два пъти, подава двадесет лева и си занимава. Така и не се върна...

...Излиза и почва да си търси торбата, но уви тя е изчезнала... на охранителните камери видяхме как друг редовен клиент му краде боклука...

                 hahaha... А дали не е бил някоя бг звезда?

# 28
  • Мнения: 13 512
Не броя ресто никога. Наскоро в Биг Шоп бях оставила 60 лева повече. момичето се усетило, засичало касата,повече и излизат парите .Започнало едно издирване по 4те им магазина-дали някой ми няма телефона. След няколко дни пратих сина ми за нещо до един от магаините и те му казали да отида в магазина на "Приморски" спешно. Момичето беше толкова притеснено... а аз изобщо не се бях усетила. оставих и 10 лева да се почерпи,много ми стана приято,че е толкова честно момиче.
Иначе-редовно забравя рето, но на момента ме връщат. също така и покупки ми се случва да забрая,но пак ме връщат да  си я взема.

# 29
  • Мнения: 4 555
О, никой не може да се мери с мен!
Веднъж си тръгнах от магазина, бутайки количката. Празна, понеже си бях забравила всички покупки на касата  ooooh!
Но съм срещала и по-разсеяни от мен. Joy

Общи условия

Активация на акаунт