Темичката на чакащите

  • 24 769
  • 307
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 715
Ние номер имаме само от София, Враца и Разград, от другите места нямаме. Но няма смисъл да звъните в другите дирекции, защото няма да ви кажат, ние направихме такъв безуспешен опит. Пък и честно казано  като се замисля, ми се струва ненужно да знам в кой том и под кой номер сме записани, защото не виждам каква работа би ми свършила подобна информация.

# 241
  • Враца
  • Мнения: 5 216
права си kakayaka, че е много субективна тази информация, но все пак си мисля, че всеки от нас трябва да има достъп до нея.

# 242
Ние номер имаме само от София, Враца и Разград, от другите места нямаме. Но няма смисъл да звъните в другите дирекции, защото няма да ви кажат, ние направихме такъв безуспешен опит. Пък и честно казано  като се замисля, ми се струва ненужно да знам в кой том и под кой номер сме записани, защото не виждам каква работа би ми свършила подобна информация.
Здравейте и от мен!И аз съм от все още чакащите и искам да се включа.Аз отдавна минах тази процедура,но искам да посъветвам всички,които се чудят кои дирекции да пишат да попълват всички възможни дирекции в големи и малки градове,за да е по-широк периметъра на търсене.Не че на мен ми се обадиха от някъде,но все пак..И друг съвет-няма смисъл да звъните тук и там-не дават информация.Само ще ви изброя градовете,които аз съм писала-Ловеч,Разград,Стара Загора,Хасково,Добрич,Благоевград,Видин,Монтана,Враца,София,Кюстендил,Пазарджик,Пловдив,Кърджали,Бургас,Сливен,В.Търново,Смолян,Плевен,Варна,Силистра,Русе,Шумен

# 243
  • Мнения: 1 612
Здравейте!
Искам да се включа и да Ви кажа, че от понеделник започваме да събираме документи за осиновяване.
Много съм щастлива! Съпругът ми също!
Нямам търпение да ги събера всичките.

Бих искала да Ви попитам има ли някой представа къде се намира Дирекция Социално подпомагане в гр. Варна?

# 244
  • Мнения: 1 669
lilia_n_s , това е прекрасна новина  Laughing Laughing Laughing Ще видиш колко бързичко ще спретнеш документите... Пожелавам ти мнооооогооо късмет и кратко чакане...

# 245
  • Мнения: 1 612
Здравейте!
Вече се разписах в темата за запознанства.
Ще кажа само, че много се радвам да съм сред Вас и се надявам да ми помогнете в нелекия път към моето детенце!
От понеделник започвам да събирам документи за осиновяване.
Нямам търпение да ги събера всичките, но имам въпрос към Вас.
Къде във Варна се намира Дирекция Социално подпомагане?
Благодаря предварително!

# 246
  • Мнения: 1 843
Ей, радвам се за теб. Запомнила съм те заради снимката и си признавам, че изпитвам известна слабост. Wink
За жалост нямам много време да търся, а и вярвам, че ти ще се справиш не по-зле с някоя търсачка.
Има доста варненки тук, дано някоя се включи за да те насочи!
Успех!!!

# 247
  • Мнения: 526
Успех в нелекия път по който си поела и нека по бързо го извървиш.

# 248
  • Мнения: 921
Здравейте!
Вече се разписах в темата за запознанства.
Ще кажа само, че много се радвам да съм сред Вас и се надявам да ми помогнете в нелекия път към моето детенце!
От понеделник започвам да събирам документи за осиновяване.
Нямам търпение да ги събера всичките, но имам въпрос към Вас.
Къде във Варна се намира Дирекция Социално подпомагане?
Благодаря предварително!

Тъй като и аз вече ти писах в темата: "Хайде и ние да се запознаем", то сега в резюме "Здравей".
Ето координатите на РДСП - гр. Варна:
ул. "Капитан Петко Войвода" №34
тел. 052/610167
факс 052/650171
e-mail: rdspvn-SO@mbox.contact.bg
http://rdspvarna.dyndns.org

Надявам се да съм ти била полезна. Успех!!!

# 249
  • Мнения: 1 612
Много Ви благодаря за подкрепата и помощта!
Заемам се сериозно с документите и се надявам, че в най-скоро време ще ги подам.

# 250
  • Мнения: 441
момичета, извинявайте, че се меся в темата, но не виждам в закованите теми тази

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23729.0

много полезна тема

там в горещи връзки има адресите на всички регионални дирекции

има и много други полезни линкове, разгледайте я

а пък ако искате да помогнем на Ева да допълни библиотеката, защото там явно списъкът е непълен

поздрави на всички Simple Smile

# 251
  • Мнения: 677
Лили добре дошла. Hug
Пожелавам ти по-скоро да звучи детски смях и във вашия дом.
Пожелавам ти и да попаднеш на добри социални и психолози в дирекцията ви.
Успех с документите и всичко последващо.

# 252
  • Мнения: 1 669
Днес е срещата на съпруга ми със социалната... Зная, че ще се справи, но той не е от толкова приказливите и това малко ме притеснява  Embarassed...
Хайде, ще ви държа в течение... Laughing

# 253
  • Мнения: 526
Успех със срещата, не се притеснявайте не е толкова страшно. Насърчете съпруга си и му пожелавам успех. Моят съпруг също не е от много приказливите.  bouquet

# 254
  • Мнения: 380
Абе какво им става на тия мъже? Защо им е толкова трудно да говорят?

Или само по определени теми? Или тихите води са най - дълбоките? Кой знае...

Общи условия

Активация на акаунт