Помощ стрии?

  • 10 568
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Ти с какво се маза? По колко пъти на ден? Може и от рязко качване на килограми да са се получили...въпреки мазането.
Аз се мажа един път дневно с Дева. Така една седмица. Следващата седмица- със свинска мас. Отново една седмица и ги редувам.
Въпреки това, на едната гърда, отдолу, вече имам три лилави черти...въпреки, че спя със сутиен!
Според мен си е до кожа...и появят ли се веднъж- нямат махане.
Също май се получават, когато отслабнеш рязко след раждането....ако свалянето на килограми е постепенно, кожата има време да се "събере". Това съм чувала....стискам палци поне малко да успееш да ги заличиш с нещо.

# 16
  • Мнения: 5 370
Хмммм..това за сутиена съм го чувала и аз-ма по принцип мразя сутиени-а камо ли да спя с тях Sick .Единственото,което ме притеснява,е,че се изпотяват отдолу,та редовно си ги пудря с една бебешка пудрица.

# 17
  • Мнения: 3 211
На мен ми се появиха в 9мес.въпреки че се мазах с Ейвън, на Кокона майка за стрии, бебшко олио, зехтини и т.н.. След като родих стана нещо страшно, дори по триъгълника. Взех си ампулите на Лиерак (50лв.) сутрин и вечер мазане, трябваше да взема още една опаковка, но не ми се даваха вече пари и мислех че няма ефект, но ефект се появи след 102мес. като се сви съвсем корема, сега като поизбледняха не е толкова грозна картинка. Знам, че Лиерак имат и крем за превенция и мисля, че ще е ефикасен, но трябва постоянство!!! Аз съм се заканила, ако имам второ дете, да се мажа постоянно

# 18
  • Мнения: 181
И аз съм ползвала Elancyl na Galenic и съм доволна от действието му. Оба4е от бадемовото олио съм по_доволна.

Колкото до спането със сутиен, аз навремето спях (пуст комплекс за голям биуст), оба4е една докторка ми каза, 4е от това можели да се образуват бу4ки в гърдите. сега ве4е не си и помислям да спя така, 4е много ме е страх  Praynig

# 19
  • Мнения: 2 596
Аз нямам стрии, бях бременна, родих и явно съм като майка ми, много еластична кожа, никакъв проблем.
Но моя приятелка сега е бременна в 5-тия месец и вече се нацъфка. Ползва Витасин. Казва, че има ефект.

# 20
  • Мнения: 2 807
нямам стрии - и при двете бременности ползвах Lierac Phytolastil gel - мисля, че помага, защото по принцип кожата ми е нормална към суха, което предлазполага към стрии (по-мазната кожа е по-издръжлива на пре/разтягане)

# 21
  • Мнения: 596
Аз ползвах Елансил докато бях бременна и от както съм родила ползвам този за вече появили се стрии (значи вече месец и половина), е няма отърване! Дори стнаха повече, явно от свиванто  Sad Пише, че мазането трябва да продължи 3 месеца, мисля все пак да се мажа, колкото е посочено, но не вярвам вече, че ще изчезнат, добре че не са дебели поне!

# 22
  • Мнения: 4 187
Ползвах Биовержитюр на Биотерм! Доволна съм нямям стрии а тези които имох по бедрата от години се заличиха! Не казвам изчезнаха а заличиха, Сега са като много финна мрежа! Струва 55лв или там някъде много е икономично! Ползвах една опаковка 5 6 месеца!

# 23
  • Мнения: 2 534
През цялата пременнаст ,че и после се мажех и сутрин и вечер с бебешко олио.Дори на опаковката си пише че е 10 пъти по-силно от крем , изключваме професионалните такива.

# 24
  • Мнения: 122
През цялата бременност се мазах със свинска мас несолена.Нямах нито една стрия.Когато родих на следващия ден се бях нацепила на няколко места ниско под пъпа.Мазах се 5 месеца след това с крема на Виши и нямам нищо.Всичко е до структурата на кожата и нейната еластичност.

# 25
  • Мнения: 702
През първата ми бременност се мазах с какаов крем за масажи препоръча ми го майка ми която е масажистка и козметичка нямам нито една стрия Сега неоткрих крема по аптеките и започнах с Дева за мое щастие вчера съвсем случайно в една аптека открих крема малко по различен и друга фирма го произвежда съставките са какаово масло и витамин е пак се води масажен крем

# 26
  • Мнения: 76
Кажи как се казва,на коя фирма е и колко струва

# 27
  • Мнения: 554
През цялата бременност не ми се появи нито една стрия,както и след като родих.Но 4 месеца след това,една прекрасна сутрин се събудих окрасена със червеникави ивички от двете срани на корема!Изпаднах в УЖАС!
Още същият ден си взех Контратубекс и започнах да се мажа по 3 пъти на ден,комбинирах с крема против стрий на Чико.
Един месец след това няма и помен от стрийте!Може би бяха прекалено малки и не много дълбоки за това са се повлияли.

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
За какаовото масло и аз съм чувала. В момента ползвам такъв крем.
Премахването на стрии е възможно, но за сега става само по хирургичен път. Няма кремчета, с които да може да се направи.

# 29
  • Мнения: 702
krema e na firma Lavena na opakovkata pi6e Lavena Natural
i otdoly masajen krem kakaovo maslo i vitamin E

Общи условия

Активация на акаунт