Шницелите на Тина

  • 30 347
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 021
Ще ги пробвам, задължително! Но наистина, не стават ли мазнички?  Confused

# 16
  • Мнения: 375
Станат толкова мазни, колкото и пържени кюфтета. Аз ги вадя върху салфетка, та, ако има повече мазнина, да я попие.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Някъде четох,че нещо се слага допълнително към сместа ,за да не поема много мазнина? Ако някой да го е срещал из темите да каже.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Някъде четох,че нещо се слага допълнително към сместа ,за да не поема много мазнина? Ако някой да го е срещал из темите да каже.
Аз съм чувала за твърд алкохол, но не съм пробвала newsm78

# 19
  • Мнения: 375
Не стават мазни! Просто опитайте!!!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз ще пробвам тази вечер и ще докладвам Peace Тъкмо мислех да правя кюфтета, така поне ще разнообразя Wink

# 21
  • Мнения: 375
Непременно!

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще се пробва, то е ясно!

# 23
  • Мнения: 2 498
Тъкмо сега ги пържа.....

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз само искам да добавя, че става огромно количество. Следващия път ще направя половин доза Peace

# 25
  • Мнения: 465
Благодаря за рецептата ще я пробвам   bouquet
Peace

# 26
  • Мнения: 272
По принцип може да се сложи малко ракия или водка за да не поемат мазнина, около 2-3 с.л. е ок.  Така имат и по-друг аромат, може и така да опитате.
Успех

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 10:24 от Biridonchella

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Обещаният отчет, а снимки ще пусна по-късно, че ми е паднала батерията на фотоапарата Embarassed
Шницелите станаха великолепни. Мъжът ми спори цяла вечер, че било невъзможно да съм ги направила от домашно смляната кайма, защото си имали вкус на истински шницели /ако можете да го разберете, аз не успях Joy/
Първият ми се стори мазничък и добавих в сместа малко коняк /алтернативата беше ракия, но ми мирише на гадно и реших да не рискувам/. Оказа се, че не е било необходимо, тъй като разлика нямаше и като поизстинаха изобщо не бяха мазни. Леки затруднения срещнах в началото с обръщането, но му хванах цаката Wink Отцеждах върху кухненска хартия. За дребното настъргах отгоре кашкавал, че според него пица без кашкавал не можело hahaha. Изяде си момъкът цял шницел и поръча да му запазя и за днес. Получиха ми се 7 броя. Изобщо, всички бяхме изключително доволни. Тина, благодаря за лесната и невероятно вкусна рецепта.  bouquet
Biridonchella, прочети рецептата, в нея си има бира Wink

# 28
  • Мнения: 272
мдааааааа, явно съм била без очилата  Embarassed Но по принцип в моята рецепта вместо бира е прясно мляко и аз добавям бирата допълнително, та за това! Mr. Green

# 29
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Снимки след малко Wink

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 16:52 от Зечова

Общи условия

Активация на акаунт