Шницелите на Тина

  • 30 396
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 375
Случвало се е, като нямам бира, а не ми се излиза специално, да ги правя с вода и половин чаена лъжичка сода. Пак стават, е, с бира са по-хубави.

# 91
  • Мнения: 9
Мила Тина-Рина, всеки път, като ти правя шницелите, те благославям - та и сега пак. Благодаря за лесната и прекрасна рецепта!  chef

# 92
  • Мнения: 2 126
Днес и аз ги направих.Трябва да ви кажа,че наистина с страхотни.Много ме изкефи това че стават и много бързо.Аз ги оформях с ръце,защото ми дойде пък малко гъстичка сместта,май каймата ми беше повече.Просто който ги пробва няма да сгреши,изобщо не са мазни Grinning.Гостите ми също ги харесаха Peace
Тина  bouquet

# 93
  • Мнения: 6 390
250 г кайма
1 глава лук
1 ч.ч. брашно
1/2 ч.ч. бира
2 яйца
сол, черен пипер
ще пробвам с половин доза днес
дайте идея и за гарнитура - освен салата....

# 94
  • Мнения: 13 558
ще пробвам с половин доза днес
дайте идея и за гарнитура - освен салата....
Задушени зеленчуци мисля, че добре се връзват, поне вкъщи го харесват и така. Иначе аз предпочитам свежи домати, зеле, такива неща

# 95
  • Мнения: 302
И аз ги пробвах преди седмица - станаха страхотни!  bouquet

# 96
  • Мнения: 247
Шницелите на Тина

   На вниманието ви предалагам тази рецепта не само защото тези шницели са  любими на моето семейство, а и защо са бързи, вкусни и евтини и в голямо количество.

Продукти:

500 г кайма
2 глави кромид лук (настърган)
3 яйца
2 ч.ч. брашно
1 ч.ч. бира
черен пипер
сол

 Всичките продукти се разбъркват и сместа се оставя да престои 15-ина минути. В тиган със сгорещено олио с черпак се изсипват шницелите и се пържат от двете страни до готовност.
mmmm vkusno Simple Smile

# 97
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
И аз ги пробвах преди седмица - станаха страхотни!  bouquet

И аз, и аз. Всички много ги харесаха.

# 98
Благодаря , че сподели тази бърза, лесна и вкусна рецепта тя ми стана любима. Hug

# 99
  • Мнения: 375
   Момичета, много, ама много съм щастлива, че ви е допаднала рецептата.  Grinning

# 100
  • София
  • Мнения: 282
И аз днес направих за вечеря тези шницели, че отдавна им се каня само и станаха просто великолепни. Рецептата е много лесна и бърза. Благодаря!

# 101
  • Мнения: 2 199
Аз съм я правила с газирана вода  Hug
Много са хубави   bouquet

# 102
  • Мнения: 590
Тина-Рина , благодаря за рецептата  bouquet .Вчера ги правих, но с газирана вода и станаха чудесни .

# 103
  • Мнения: 375
  Ще ги пробвам и с газирана вода. И аз ги правих в събота наред с още куп неща - синът ми имаше рождене ден.

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
 Peace Супер са!
Направих и картофени кюфтета и руска салата.

Общи условия

Активация на акаунт